Acaba hamile miyim?

Selam kızlar ben geldim! Nasılsınız bakalım? benim bu cuma regl olmam gerekiyor ama inşallahh olmam :) dua edin kızlar ne zor beklemek allahım.....

hoşgeldin çido cum.. İnşallah regl olmazsın. Birgün bu şekilde kendim ve başkaları için dua edeceğim aklıma gelmezdi. Bu hamilelik zor iş yafff..

rahel yemekteydin canım şimdi geldim.. zor işmiş hakatten, bizim bi ingilizce hocamız var öğlenleri bize ders veriyor, ingiliz bir bayan. 10 sene beklemiş çocuk sahibi olabilmek için düşük yapmış 8 kere falan. adetleri çok düzensizmiş, bir ayda üç kere yada 3-4 ay hiç olmadığı oluyormuş. bide çok kilolu görsen 100 kilonun üstünde. neyse bunlara fenalık gelmiş artık bırakmışlar çalışmaları olmıycak bizim çocuğumuz demişler, 3 ay sonra hamile kalmış!!! inanılmaz bişey değilmi.

Haklısın canım..O kadar çok insan var ki o şekilde. Artık boşveripte birden hamile kalanlar. Demek ki işin sırrı takmamak..Ama maalesef başka birşey düşünemez olduk. Öyleki ben rüyalarımda beni bırak eşimi hamile görüyorum iyi mi..:))) Kafayı yiyorum herhalde..Bizde hiç beklemediğimiz bir anda hamile kalacağız herhalde..

BECEDE KIZLAR KAFAYA TAKMAMAK LAZIM.AMA BU İKİ AYDIR BEN KAFAMA TAKMADIM GEÇEN AY ADETİM GEÇİKMİŞTİ.BU PAZAR BENİMDE BELLİ OLACAK.AMA ALLAHTAN HAYIRLISINI İSTİYORUM.BENİM BU AY MİĞDEM BULANIYOR VE MİĞDEMDE YANMA VAR KENDİMİ KAPTIRMAK İSTEMİYORUM AMA İLK DEFA OLDU BU AY BAKALIM TUTTURMUŞMUYUM.:teytey::teytey:

loveactualey, trahel nasılsınız kızlar, benim bugün regl olmam gerekiyordu hala olmadım ağrı falan da yok, ay umutlanmak istemiyorum hemen ama çok heycanlıyım yaa elimde değil!!!!

ben de onu diyodum rahelcim, yalnız ben dayanamadım üç gün önce test yaptım belki çıkar dedim negatif çıktı!!!

loveactualey, trahel nasılsınız kızlar, benim bugün regl olmam gerekiyordu hala olmadım ağrı falan da yok, ay umutlanmak istemiyorum hemen ama çok heycanlıyım yaa elimde değil!!!!

canım ben bugün regl oldum..:1no2: Ama tam başlamadı. Bu ay biraz erken geldi..Umarım sen hamilesindir canım yaaa.. Test yapınca hemen bize de haber ver:içelim:

loveactually canım ben de de belirti yok ama adet belirtisi de yok yani mide bulantısı zaten hemen olmazmış, bilemedim ben de... mutlaka hafif bi ağrı olurdu bi kaç gün önceden benim belimde falan normalde

canım ben bugün regl oldum..:1no2: Ama tam başlamadı. Bu ay biraz erken geldi..Umarım sen hamilesindir canım yaaa.. Test yapınca hemen bize de haber ver:içelim:

canımcım üzülme, hafifse belki hala umut vardır, olmazzasa üzülme, olmazsa bende üzülmiycem diyorum kendime benneyaptımki

Olsun sen bir de yarın test yap..Eczaneleri zengin edeceğiz valla :)) Loveactually biz ikimiz birlikte regl oluyorduk ama sen beni yalnız bıraktın bu ay demek ki :KK43:(( Bakarsın hamilesindir..:))

evet bencede artık aramızdan biri hamile çıksın bu ay..Tuhaf21 den de haber yok. Gül78 bu ay hamile değil onu biliyoruz..Artık bende değilim..

benimde göğüslerim bi kaç gün önce şişti bayaa bi hassaslaştı, uçları çok fena kaşınıyordu sonra gene normale döndü, bugün gene şiş gibi enteresan yani!!

Canım yumurtlama zamanından 1-2 gün önce ilişkiye girmek önemli. Yumurtlama zamanını ise adet döngünden 14 çıkarıp buluyorsun. Mesela yani 30 günse döngün 30-14 16. günde yumıurtluyorsun demektir. Tabi erken veya geç yumurtlama da olabiliyor bazı zamanlarda. Adetin 4 gün önce bittiğine göre belki de sen yumurtluyorsun şu an. En iyisi buradan tüm baytanlara söylüyorum; OVULASYON TESTİ. Çünkü yumurtlama günü o kadar uğraştırıyor ki. acaba yumurtladım mı yumurtlaadım mı. Oysa bu test ile yumurtlamadan 24-36 saat öncesinde yumurtlayacağınızı öğreniyorsunuz. Çok kolaylık. a.sa.s
ben çatlatma iğnesi kullanıcam bu ay .. ovulasyon testi kullanmak istiyorum acaba geçerli sonuç alabilirmiyim ..

canımcım üzülme, hafifse belki hala umut vardır, olmazzasa üzülme, olmazsa bende üzülmiycem diyorum kendime benneyaptımki

canım benım pek umudum yok. 1-2 güne kadar tam olarak başlar sanırım.Çünkü rahim filmi felan çekildim bu ay hemen hamile olacağımı sanmıyorum.Ama ne yapayım bende mayısta umutlanırım..sırnaşık şey Sizin için dua edeceğim..

X