Acaba hamile miyim?

arkadaslar benimde adetimden 5 gün geçti olacakmıs gibi oluyorum
hepimiz insallah hamişizdir:)

kızlar adet dönemlerimiz yaklaştı.Bu dönemde hamile kalmak isteyenler veya hamile kalanlar siz kendinizde nasıl bir değişiklik hissettiniz?
Şu anda göğüslerim doldu ve karnım çok şişti acaba adet mi olucam bilmiyorum deneyimli arkadaşlar buraya..........senağlama

ayy canım inşallah hamilesindir allah isteyen herkese bekletmeden nasip etsin amin

inşallah hamişsindir canıma.sben de bu ay erkenden hiç olmadığı kadar göğsümde dolgunluk ve ağrı hissettim hem de erkenden ve çok umutlandım.ama reglime 4 gün olmasına rağmen bugün adet oldum.inşallah sen bu ay güzel haberi alırsın

benim kasıklarımda ve bacaklarımda kramp oluyo .göğüslerimde de karıncalanma var..iştahım sıfır ara ara üşüme ve ateş basması oluyo .bide uyku hali ..bu gün regli günümdü hala olmadım .yarın sabah test yapıcam ..hayırlısı inşallah..

giznur senin belirtilerin hamilelik belirtilerine çok benziyo,inşallah öylesindir.Aysbar,Ceylan,Kokteyl,Suakci ve Trend umarım sizlerde hamilesinizdir yada en kısa zamanda hamile olursunuz tabi ben de inşallah :) Rabbim hepimize hayırlı evlatlar verir inşallah en kısa zamanda.

benimde 11 inde olmam gerekiyordu ama hala olmadım meraktan çatlıcam.sadece karnım şiş ve çok üşüyorum

bende saniyelik mide bulantıları olmuştu

ya ümitlenmek istemiyorum! bu ay çok ümitlendim,şimdi korkuyorum ya diilsem diye,çift çizgiyi görene kadar "hamile diilim"e alışmalıyım...
diyorum ama bak yazını okuyunca yine ümitlendim; bende de aynı seninki gibi aniden gelen geldiği gibi de giden mide bulantıları oldu:1rolleyes: 5-6 kez olmuştur daha çok diilse..
göğüslerimde bişe yoktu -ki normalde çoktan olmalıydı- 1-2 gündür hafif bi ağrı var ama uçlarında hala bişe yok.
bi de üşüyorum.
kimbilir kaç kere saydım bu ay bunları di mi:roflol:

süpersin sen yaaaaşutarafagitti

SELAM GİZNUR, BELİRTİLERİN BENİMKİLERLE TAMAMEN AYNI. TEST ALDIM. YAPSAM MI YAPMASAM MI DİYE DÜŞÜNÜYORUM. REGL GÜNÜM 17 Sİ . İNŞALLAH HAMİŞİZDİR. YARIN TEST SONUCUNU YAZ MUTLAKA

SELAM GİZNUR, BELİRTİLERİN BENİMKİLERLE TAMAMEN AYNI. TEST ALDIM. YAPSAM MI YAPMASAM MI DİYE DÜŞÜNÜYORUM. REGL GÜNÜM 17 Sİ . İNŞALLAH HAMİŞİZDİR. YARIN TEST SONUCUNU YAZ MUTLAKA

slm hazancım sen test yapmadın mı merak ettim niye test yapmadın 17 gün geçmiş idrar testi kesin sonuç verirdi herhalde artık.Pardon yanlış anladım galiba ben.?17 mayısta regl olacaksın. hakkında hayırlısı olur canım inşallah

Son düzenleme:
kızlar ben hamileymişim hemde 5.haftama girmişim.belirtiler;karın şişliği,tırnak kırılması,aşırı derecede üşümek.bel ağrısı

kızlar ben hamileymişim hemde 5.haftama girmişim.belirtiler;karın şişliği,tırnak kırılması,aşırı derecede üşümek.bel ağrısı

Canımm hayırlı olsunnn.tebrıklerrrr,gözünaydın allah kucağına almayı nasip etsin .Bendede bu ay karın şişliği ve hep söylediğim gibi çok üsüme var elim ayagım buzzz inşallah haftaya bende mujdelı haberler veririm

kızlar benim adetime tahmini 2,3 gün var ama 1 haftadır belim kasıklarım ve bacaklarım ağırıyor
çabuk yoruluyorum,
çok yemek yiyorum(normalde yemem ama belkide iştahım açılmıştır),
göğüslerimde hafif sızlamayla birlikte karıncalanma var,
idrara sık çıkıyorum 2 gündür,
mide bulantım hafif hafif var tabi daha çok sabah ve akşam yatmaya yakın
ne dersiniz hamişler, sizin belirtilerinize benziyor mu acaba?

canım test yaptım ama 2.ci çizgi silik çıkıo.3 kere idrar testi yaptırdım,ilk birincisinde yaım saat sonra belirginlesti çizgi.son 2 testte ise hemen ince zayıf bi çizgi çıkıo.tan tahlilleri çok pahalı yaa 50 ytl yaptırmam yoksada hayal kırıklığı.14 gün geçti adetim

canım bence hamilesinn gözünaydın tebriklerrr:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…