Acaba hamile miyim?

Merkezde Galiba Ama Sorayim Bi Nerde Oturuyo Geçen Patlama Olduya Hani Diyarbakirda
O Caddede Oturuyomuş

canım çocuk yok ilk olacak allahın izniyle.8 aydır istiyoruz ama bebek bizi istemiyor şimdilik:)denemeler başarısız geçiyor tatlım.

slm Rahel'cim. adacayi ve papatya cayini adet duzenleyici diye biliyorum. gerci adetlerim duzenli ama yinede icmistim iste. oyle cok sancim oluncada korktum acaba yanlis birseymi oldu, birden fazlami yumurta catladi falan diye. cunku sancimin oldugu gun ovulasyon testinde cift cizgiyi gordugum ikinci gundu yani ovulasyon gunumdu o kesin.

SELAM ELİF NAZ BENCE SENİN GÜZEL GÜZEL YUMURTALARIN OLDU:dance: ÇALIŞMALARI HIZLANDIRIN AĞRI ÇATLAMAYA İŞARETTİR BİR HAFTA FULL ÇALIŞIN :teytey:

Ya Bu Ovulasyon Testi Yenimi çikti Bu Kulüpte Duydum Nasil Bişey Bu Nasil Yapiliyor

canım ben satışa bakmıyorum satış sonrası müşteri ilişkisi ne bakıyorum.ama bildiğim kadarıyla tata marka araçları almıyoruz.binekmi aracın canım.

canım ben satışa bakmıyorum satış sonrası müşteri ilişkisi ne bakıyorum.ama bildiğim kadarıyla tata marka araçları almıyoruz.binekmi aracın canım.

EVT CNM BİNEK CEYLAN DERİ KOLTUKLU FLN GÜZEL BİR ARABA KAFAMA ESTİMİ SATILIĞA ÇIKARIYOM:uhm::içelim:

SELAM ELİF NAZ BENCE SENİN GÜZEL GÜZEL YUMURTALARIN OLDU:dance: ÇALIŞMALARI HIZLANDIRIN AĞRI ÇATLAMAYA İŞARETTİR BİR HAFTA FULL ÇALIŞIN :teytey:

yok canim bir hafta gecti zaten...ne olduysa oldu artik. gerci biraz bacak ve kasik agrim var ama hic kondurmuyorum yanii...bekleyip gorcez bakalim. nisan1 ve nisan2'de calismamiz oldu nisan4'te yumurtladim...bakalim artik 10gun sonra belli olur hersey

Ya Bu Ovulasyon Testi Yenimi çikti Bu Kulüpte Duydum Nasil Bişey Bu Nasil Yapiliyor

cok faydali birsey, yumurtlamayi teyit etmek icin kesin kullanin derim ben. pozitif ciktiktan 24-36 saat sonra yumurtlama gerceklesiyor. yani pozitif cikinca ve ertesi gun calisma yaparsiniz, her kadin 14. gunde yumurtlamiyor zaten. ben mesela 19 yada 20. gunde yumurtlarm hep.

GÜZELİM KASIN AĞRIN OLDUĞUNDA TEST 2 ÇİZGİ ÇIKTIĞINDA YAPTINIZMI VE SONRA 1 HAFTA DAHA YAPMAN LAZIM BEN OVULASYON TAKİBİ YAPMIYORUM 1AY DOLU DOLU YAŞIYORUM HERGÜN O YÜZDEN HAMİLE KALIYORUM AMA DÜŞÜYO BEBEK BEN NEDEN DÜŞÜYO ONU ARAŞTIRTCAM BENİM 2 TANE DÜŞTÜ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…