Acaba hamile miyim?

Selam kızlar.. Gül cüm sıkma canını herşey Allah tan... Bunda da vardır bir hayır. Daha öncede söylediğim gibi en azından hamile kalabiliyorsun..
Çido cum umarım bu ay olmuştur. İnşallah hastalanmazsın. Emeklerin boşa gitmez.:))

Arkadaslar herseyin belirlenmis bir yazgisi var. Bende bu ay yumurtlama gunumu buldum, o gun bos gecirmedim ama bebis olup olmayacagi Allahtan. Zamani geldiginde olucak ins. Bize dusen sabir etmek. En hayirli zamanda ins. tum isteyen anne adaylari bebislerine kavusur. Amin...

günaydın hepinize.. Bizde az önce senden bahsettik loveactually. Gül kimse yazmıyor diye üzülüyordu. Artık üzülme gül cüm. bak hepimiz buradayız..

ayy çok sevindim loveactually nerlerdeisn cnm merak ettim seni şimdi rahelle konuşuyorduk nerde bunlar diye hoşgeldin cnm nasılsın varmı bir gelişme

biz üçümüz kaldık diğerleri başka bölümlere kaydı galibaa 3 silahşör gibiyiz:))))))))

bugün benim bebek düştüü dün doktrum genel bir araştırma yaptır dedi sen hamile kalmasan hcg 42 olmazdı dedi hamileydin ve vücut kabul etmedi düşürdü dedi şuan hamile kalmak yasak bana hastaneye müracak etip genel bir araştırma yapılcakmışşş

Günaydınn, ay inşallah rahel, hakkatten bi emek var ortada :smiley-cool: gerçekten yi çalıştık bu ay :icecream: hadi bakalım hayırlısı inşallah tutar.

Gitmiş herkes kimsenin yeşil ışığı yanmıyor!!!
loveactually benim de 18 inde regl olmam gerekiyor normalde beraber bekliycez yani :) bu ay olsun ne olur allahım... gül ne zaman gideceksin doktora? ne kadar beklemen gerekiyor acaba? biliyormusunuz kızlar üç ay önce tanıdıkların evinde bir kadın falıma bakmıştı. normalde fala inanmam ama bu kadın bayaa iyi biliyor dediler dedikleri pek çok şey doğruydu gerçekten. bana 3 ay sonra bekle, oğlan geliyor dedi :) yani dediği çıkarsa bu ay hamile olabilirim :) insan nelerden medet umuyor bakarmısınız yaaa
bu arada size yaptığım bir resmimi gönderiyorummm, fotoğraftaki de ben ve kocamm :)

cido cum öncelikle inşallah falın çıkar..Bu arada resim harika olmuş. Kursa gidip çalışmaları aksatman mükemmel sonuçlar vermiş..:)) Ama çocuk da yaparız kariyer de değil mi?

Amiiiiiiiiiinnnnnnnnnn

cido cum öncelikle inşallah falın çıkar..Bu arada resim harika olmuş. Kursa gidip çalışmaları aksatman mükemmel sonuçlar vermiş..:)) Ama çocuk da yaparız kariyer de değil mi?

Çok teşekkür ederim rahel gerçekten inanılmaz bir kişisel tatmin :hooray: tabiiki çocuk da yaparsam dadından yenmez o zaman :teytey:

çidocumm güzel bayanmışsınnn :)) doktora patrondan izin alıcam haftaya başlarım gitmeye herhalde.tedavi ne kadar sürer bilmem kan tahlilleri fln yapılcak vucut neden istemiyo bebeği ona bakılcak herhalde 2-3 ay bebek yapamıcaz bakalım olsunda geç olsun razıyım..inşallah seninde güzel haberlerinizi alırız burda heyecanla 18 ini beklicem

Teşekkür ederim gülüm, olsun geç olsun güç olmasın her işte bir hayır vardır buna inanıyorum ben. bizim bebişler naz yapıyorlar biraz gelmekte ama biz sabırlıyız bekleriz a.s

Ayrica Ben Fallara Inanirim Ama Bakana Bağli Neye Inanirsan O çikiyor Aslinda Fal Deil Beyinde Bitiyor.. Herşey Umarimm Hayirlisi Olur Buay Senin Için

çidocumm Izmirliyiz Ikimizde Neden Arkadaş Olmuyoruz Görüşmüyoruz Yaa Burda Siki Bir Dostluk Başladi Yüzyüzede Geliştirsekya Bunu Seni Tanimayi Isterim şahsen Ayni şehrdeyiz Ama Nette Konuşuyoruz Haha

Sanki Seni Biyerde Görmüş Gibiyimm Yüzün Yabanci Gelmiyor Hiçç Mutlaka Görmüşümdür çidom

Geldimm, bugün toplantı var biraz kalabalık burası! görüşelim tabi gülcüm, ben aslen anaralıyım ama senelerdir izmirdeyim,ailem ankarda, uzunca bi dönem bostanlıda yalnız yaşadım organize de çalıştım, şimdi bornovada çalışıyorum balçovada oturuyorum sen nerdesin? belki de karşılaşmışızdır biryerlede

Cnm Bende Bayraklida Oturuyorum Karşiyakada çalişiyorum Izmirliyim Yillardir Bayraklida Oturdum.. Işikentte Fln çalitim şuan Karşiyaka çarşi Girişinde Işyerim Valla Iyi Olurya Bir Ctesi Iş çikişi çay Içelim Deniz Kenarinda Konuşalimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…