Acaba hamile miyim?

Cnm Bende Bayraklida Oturuyorum Karşiyakada çalişiyorum Izmirliyim Yillardir Bayraklida Oturdum.. Işikentte Fln çalitim şuan Karşiyaka çarşi Girişinde Işyerim Valla Iyi Olurya Bir Ctesi Iş çikişi çay Içelim Deniz Kenarinda Konuşalimm
süpper teklif :teytey: kesinlikle buluşalım karşıyakayı çok özlemiştim hem, kaf kaf kaf sin sin sin kaf sin kaf sin kaf :hooray: buluşup kaynatırız biraz :içelim: ben iş çıkışı direk karşıyaka çarşıya gelirim 6:20 gibi oralarda olurum, konuşuruz hangi gün buluşacağımızı... ama şimdi öğle yemeğine çıkıyorum ben, sonrada ingilizce dersimiz var bir saat 1:30 gibi dönerimmmm!!! afiyet olsunsana daa!!

kızlar bakıyorum da hep deniz muhabbeti var bugün. Ankara da deniz yok diye bana nispet mi yapıyorsunuz :KK43:( Love actually umarım kredin okeylenir ve bebek sahibi olmadan ev sahibi olursun. Darısı benim başıma..Hem ev hem bebek..:)) Ankara ya gelirsenizde ben beklerim

inşallah arkadaşım inşallah hem ev hem bebek gelir. belki bebek evi bekliyodur dimi? :)

canım ne zaman yolun düşerse beklerim. Bu arada tabi haklısın bebek evi bekliyordurnaniknanik kendi odasını görmeden gelmek istemez belki..Değil mi? sırnaşık şey Bakalım bu ay kim ipi göğüsleyecek..:uhm:Kesin ben değilim.:içelim:

rahelcimm bakabildinmi önemli aslında bir bilgisayarcıya flnda sormak lazımmıki

Kızlar ben geldim, rahel ben aslen ankaralıyım ailem yenimahallede oturuyor. ankara güzel şehirdir gerçekten. ama ben balık burcuyum deniz görmeden yapamıyorum :) bide çocukluğum hep sahil kentlerinde geçti. istanbul - antalya-kemer - bandırma üniversiteyi muğlada okudum, marmariste kemerde çeşmede çalıştım... denizi çoook seviyorum su altı dalış brovem var kızlar tavsiye ederim dalış muhteşem bişey denemek istiyorsanız ertelemeyin derim mutlaka deneyin!! loveactually ve rahel izmire gelirseniz ben de mutlaka beklerim, düşünsenize ne güzel olur gül de gelir :) loveactually inşallah ev işiniz en kısa zamanda hallolur allah herkesi ev sahibi yapsın, evlendiğimizde kayıppederim bir ev aldı bize, allah razı olsun, ben hep kiralarda oturdum, bilirim zorluklarını, ben yiyemedim sen ye diyorsun evsahibine, her ay dünya para veriyorsun yazık günah...

bende burdayım kızlar...bu arada ne dalması çido cum ben daha yüzme bilmiyorum adam akıllı..Ne yapalım doğma büyüme Ankaralıyız. Tatillerde de öğrenemedim maalesef.Ama çocuğuma öğreteceğim söz..:))) Bu arada gül cüm o sorunu bende çözemedim..

bugün benim bebek düştüü dün doktrum genel bir araştırma yaptır dedi sen hamile kalmasan hcg 42 olmazdı dedi hamileydin ve vücut kabul etmedi düşürdü dedi şuan hamile kalmak yasak bana hastaneye müracak etip genel bir araştırma yapılcakmışşş

a.s.canm hakkında hayırlısı olsun inş.araştırmalarından olumlu sonuç alırsın güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum YÜCE RABBİM hep yanında olsun canım:nazar::1hug::nazar:

arkadaslar size birsey sormak istiyorum. gerci belki daha onceki sayfalarda cevabi vardir ama butun forumu okuyamadim.
benim bu ay tam yumurtlama gunumde cok siddetli kasik sancim oldu, ozellikle sag tarafimda. yani ayakta dik bile duramiyordum, o derece siddetli. daha once hic boyle bir sey yasamamistim. yaptigim tek farkli sey gecen ay reglimin baslangicindan itibaren gunde bir bardak papatya cayi icmistim. reglim bittikten iki gun sonra falan da biraktim. Acaba bileniniz varmi neye isarettir bu kasik agrisi??

arkadaslar size birsey sormak istiyorum. gerci belki daha onceki sayfalarda cevabi vardir ama butun forumu okuyamadim.
benim bu ay tam yumurtlama gunumde cok siddetli kasik sancim oldu, ozellikle sag tarafimda. yani ayakta dik bile duramiyordum, o derece siddetli. daha once hic boyle bir sey yasamamistim. yaptigim tek farkli sey gecen ay reglimin baslangicindan itibaren gunde bir bardak papatya cayi icmistim. reglim bittikten iki gun sonra falan da biraktim. Acaba bileniniz varmi neye isarettir bu kasik agrisi??

kızlar günaydınnn..Elif cim kasık ağrıları bende de oluyor ve senin dediğin gibi tek taraflı. uzanınca ayağımı bile toplayamıyorum o derecede sancım oluyor. Bu yumurtlaığın anlamına geliyormuş ve şanslıymışsın bunu hissedebiliyormuşsun. Ben doktorun yalancısıyımnaniknanik Papatya çayını ne amaçla içtin öğrenebilirmiyim?

Günaydin Kizlarr Aramiza Yeni Gelen Arkadaşlar Hoş Geldiniz Umarim Herşey Gönlünüzce Olur Papatya Nin Her Derde Derman Olduğunu Duymuştum Yumurtlamayi Kolaylaştirmiştir Bence

Tuhaf 21 Hoşgeldin Görümcemde Diyarbakir Merkezde Oturuyo Belki Komşusunuzdur. Eşi Valilikde çalişiyo

X