Ablamın Amirinden Hoşlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuzenimden gözlemlediğim kadarıyla bu savcı-hakim rütbesi ile kaymakam, vali, emniyet amiri, istihbarat vs içiçeler.
Bu nedenle ben olsam pek bulaşmazdım. Neticede telefonlar dinlenecek, sosyal medya takibi vs. Ne gerek var?
Mikroskop altında inceleniyormuş gibi yaşamayı istemem doğrusu. Tabi tercih meselesi.

Ya gerçekten bu işler sıkıntılı ben hiç girmem o işlere .
bir arkadaşı diğer arkadaşın erkek kankasıyla buluşturmuştuk.kız çok beğenmişti ama çocuk onların yanında olan diğer kızdan hoşlanmış.beğenilmeyen kız o günden sonra beğenilene düşman oldu.beğenilen de çocuğu istemedi.sonuçta herkes yalnız kaldı iyi mi?

Tüm oklar sana dönmedi mi ceycey ortalık karışmış

Bence olir neden olmasın. Bekarsa orada biriyle tanismasi zor zaten. Yani rakibiniz az. Sizi de beğendiyse bir şekilde size ulasır. Ha talimatla is yapan bir meslek eski degeri yok haliyle . Ama siz begendiyseniz sorun yok

Bence tavlasın tavlaya biliyorsa saygı duyarım Dilerim mutlu olur...
bence güzelce giyinsin saçlarını yapsın fresh.hafif bir makyajla ablayı tekrar ziyarete gitsin.eline bir kitap alsın klasından.fırsat buldukça okuyor imajı çizsin.kek sakın götürmesinn.

aynen öyle.samimiyetim olmayan bir komşu kek getirse ona bile şok olurum.acaba içine bir şey mi kattı beni zehirleyecek mi derim acaba amacı ne derim kurarım da kurarım kafamda
Hadi komşu getirse bir nebze belki de şu durumda kek götürüp birde anneniz ile aşık atmak gibi olmasın efenim demek buram buram boş insan kokuyor Ablasının hayatını da karartacak

Bu yüzden hiç girmiyorum bu işlere. Kimin nereye deyeceği belli değil , çok sıkıntı .

Hemen poaça börek kek olmaz...
Taktik ağırlıklı gitsin... Ceycey veriyor taktikleri... Ben olsam düz direk badozlama söylemiştim
Yani en normali, en güzel halinle oraya bir kez daha gitmek olur. Bodozlama söyleme konusunda şu an için çekimserim, gaz versem yapacak gibi duruyor.

İlişki ilerlesin kek mek yenir. İlk defa kek ile adam tavlayan birini duyuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…