Ablamın Amirinden Hoşlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kek goturme olayı kötüymüş ya, direk sana asiliyorum mesajı ve kötü bir imaj.
Senden hoşlandım mesaji bu direkt, evet, aynen amaç bu zaten :KK48: denk gelelim diye beklemek bana göre değil. Ben hoslandiysam mesajımı verirdim.

Senden hoşlandım mesaji bu direkt, evet, aynen amaç bu zaten :KK48: denk gelelim diye beklemek bana göre değil. Ben hoslandiysam mesajımı verirdim.
mesajı gene verin de kek olmasın bu.ne o öyle 30 yıl önceki kızlar gibi kekle börekle eş adayı tavlamak

Gözümde 80 li yıllarda aşık, yanakları al al olmuş bir kız canlandı 🤣 Kek nedir ya? Bu fikri kim verdi?
images (21).jpeg

Ablaniz ve savcı bey sosyal medyadan takiplesiyor mu? Yani savcıların sosyal medyası olması serbest mi onu da bilmiyorum 🤣 eğer böyle bir durum varsa ablaniz sizi etiketleyerek fotoğraf paylaşsın . Açıkçası sürekli ziyarete gitmek falan değişik olur .
Çok aktif kullananı görmedim ben.

Ya ben savcıyla flortlesmezdim ters birşey yapsan sıkıntı 😅 birde ablanizin amiri siz sevgili oldunuz ayrıldınız olan ablaniza olacak . Bu hikayede yanan abla olur
Bir iş arkadaşım kardeşimdem hoşlanmış, ben karışmam naparsanoz yapın dedim, olmadı anlasamadilar, cocuk bana uzun uzuuun mesajlar yazdı, okumadım tabi ki, 15 yıldır benimle konuşmuyor. Benimle ne alakaso varsa 😏🤔🤔🤔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X