Ablamın Amirinden Hoşlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlıyorum. Bir konuda avukatsiniz, bir konuda guzel sanatlar okuyorsunuz digerinde anneniz avukat falan kafam karisti tesekkurler cevap icin
2008 Atatürk üniversitesi güzel sanatlar fakültesine girdim sonra yarım bıraktım
Anlıyorum. Bir konuda avukatsiniz, bir konuda guzel sanatlar okuyorsunuz digerinde anneniz avukat falan kafam karisti tesekkurler cevap icin
Sonra annem medeniyle hukuk okumaya karar verdim. 2 sene avukatlık yaptıktan sonra da adli yargı sınavlarına girdim

Eklentiler

• 55A2C3FD-A04B-4B07-A8BA-A9B2C776C66B.jpeg
    49,8 KB · Görüntüleme: 273
  • 24305C18-F160-46F8-9BBF-C443DA1F7E11.jpeg
    27,3 KB · Görüntüleme: 271
Başka öğrenmek istediğiniz bir şey var mı hakkımda?

Reactions: Cac
Evet son bir sey daha var sözel puanı ile mi yerlesmistiniz hukuğa yoksa edebiyat da yaptınız mi
Bir de böyle örnek belge bulmak iş bile değil açıkçası. İstediğim üniversiteye kendimi şu dakika yerleştiririm.
Ki zamanında ayşenaz diye bir doktor kızımız vardı bin tane evrak yapmıştı öyle inandırmak için.

Yahu K Kazen bu üyeye az önce yazmadı mı? Hakim işte kadın neyine inanmıyorsunuz daha

Az once google da ayni sınav sonucundan 5 tane falan gördüm

Yahu K Kazen bu üyeye az önce yazmadı mı? Hakim işte kadın neyine inanmıyorsunuz daha
Bana söylenen her şeye inanmak zorunda mıyım?
Gerçekçi gelmemiş olamaz mı?
Siz her söylenene inanın ben inanmak zorunda değilim.
Ki merak ettim baktım üyeye bir güzel sanatlar okumuş bir sözelden hukuk kazanmış. Hepsi farklı branşlar ve on sene önce herkes her bölümden puan kullanamıyordu

Valla beni zerre ilgilendirmiyor ister savcı olsun, ister hakim olsun ben kendi adıma ciddi tutarsızlıklar ve absurd seyler farkettim ve inanmadım acik soyleyeyim. Ayrica kimsenin beni inandirma zorunlulugu da yok siteyi kapattigim anda unuturum gider banane.

Bana söylenen her şeye inanmak zorunda mıyım?
Gerçekçi gelmemiş olamaz mı?
Siz her söylenene inanın ben inanmak zorunda değilim.

Ne.demiş ki kadın Güzel sanatları okumaktan vazgeçtim.

Hukuk kazanıp Avukat olmuş sonra sınavla Hakim olmuş bu yani bu kadar ..

Neyse burda Avukat çok bana kalmamış avukatlık.

Başka öğrenmek istediğiniz bir şey var mı hakkımda?

Bunu da sorun dememiştir yani Maşallah pek meraklısınız.

Üyenin aktif konularından biriydi. Burada böyle genel bir mesajı olunca ; iyiler mi , her şey yoluna girdi mi ? diye sormak istedim.

E egecell in kendisine dair bir soru hakkıysa tanınan; bu durumda da, forumdaki eski üyeliğini merak ettim. office in siyaset meydanına yazdığı günlerden beri foruma üye olan, çok sayıda üye var. E egecell geçmişte kimdi ve neden diğer üyeliğini kapatmayı tercih etti merak ettim.

office yi biliyorum herhalde burdaki en tutarlı duruma yada üyelere göre şekli ve rengi değişmeyen nadir üyelerden biriydi. Siteden ayrılmasına, göremediğime üzüldüm. Evet o dönemden egecell' i de hatırlıyorum. Önceki üyeliğini bilemiyorum tabi.

O dönemden siyaset bölumüne aktif yazan en az 12 üyeyi eski konulara bakmadan yazabilirim; egecell ismini ise bu yıl gördüm. E egecell Geçmişten tanıdığımız bir üyeyse ; kimdi ? , merak ettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…