Ablamın Amirinden Hoşlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okuduğunuzu anlamıyor musunuz? Ben kendi adıma hukuk kolay bir bölüm demedim. Eskiye oranla eğitim sisteminin bozukluğunu ve mantar gibi açılan fakülteler yüzünden mezun sayısındaki artıştan bahsettim zaten siz de demişsiniz aynısını bu sebeple iş bulmak zorlaşıyor diye. Hakim-Savcı olmak kolay değil çok çalışma gerektiriyor ama bir insan kariyer yaptı diye özel hayatında da yüksek kriterlere sahip olmak zorunda değil. Özellikle erkekler kariyerli olsalar bile eş seçimi konusunda çok zıt tercihler yapabiliyorlar bu sebeple kimseyi gözde büyütmeye gerek yok dedim. Sosyal zeka ve akademik başarı farklı kavramlar. Ayrıca ülke eleştirisi yapmak için o alanda çalışmaya gerek yok. Sadece hukuk değil her bölümün içi boşaltılmaya başladı ve buna ses çıkarılmadığı için eğitim kalitesi giderek düşüyor. O zaman siyasetçi olmayanlar da siyasi eleştiri yapmasın?
Boşa anlatma o anlamazzzz😅
Myadesmom'mıydı kendisini takip etmek için instagramdan açtığın fake hesabı yine mi engelledi?
Oysa kendisine demiştim belki koca nasıl bulunur öğrenmeye çalışıyordur kötü düşünme diye :)
Onu takip eden senin kankan. bak üyeliğini bile kapattırdı korkudan😅
Sitede rezil oldunuz daha doymadıniz herhalde.

Bu konu nasil buraya geldi ya :KK43: konu sahibi de kacti :KK43:

Bunlar paket halinde dolaşıor hayatım. Çocuklu 2. evlilik konusu ile benim konularımın altına bakarsan aynı tipler olduğunu göreceksin.
Myadesmom'mı öyle bir nickli kadın ikinci evliliğini yapmış, önceki evliliğinden çocuğu var ve hamile.
Bu grup bizde nasıl daha 1. koca ve 1. çocuk yokken myadesmom kişisi ikinci evliliğini yapar üstüne de ikinci çocuğa hamile diye kızcağıza gerek gerçek hayatta gerek sanalda mobbing yapmaya başlamışlar.
Kocasına falan sahte hesapla mesaj atıyorlarmış.

Çamura taş atma çirkefi sıçrar atasözü gereğince engelliyorum hala beni tagliyorlar falan birşeyler.
Allah şifa versin.
Enerjilerini erkekle atamayınca kadınlara sarmışlar herhalde. Psikiyatrist değilim, teşhisim yanlış olabilir.

Bunlar paket halinde dolaşıor hayatım. Çocuklu 2. evlilik konusu ile benim konularımın altına bakarsan aynı tipler olduğunu göreceksin.
Myadesmom'mı öyle bir nickli kadın ikinci evliliğini yapmış, önceki evliliğinden çocuğu var ve hamile.
Bu grup bizde nasıl daha 1. koca ve 1. çocuk yokken myadesmom kişisi ikinci evliliğini yapar üstüne de ikinci çocuğa hamile diye kızcağıza gerek gerçek hayatta gerek sanalda mobbing yapmaya başlamışlar.
Kocasına falan sahte hesapla mesaj atıyorlarmış.

Çamura taş atma çirkefi sıçrar atasözü gereğince engelliyorum hala beni tagliyorlar falan birşeyler.
Allah şifa versin.
Enerjilerini erkekle atamayınca kadınlara sarmışlar herhalde. Psikiyatrist değilim, teşhisim yanlış olabilir.
Kimin kocasına yazmışiiz ispatlasın.iftiralara bak .bak kızım bu konu çok farklı bir yere gidiyor.
Sen kimsin nesin bilmiyorum seni de bulurum veririm mahkemeye iftira atamaz kimse .
Niye kaçıp gitti bana cevap veremedi hakliysa .
Deli misiniz nesiniz ya.
Şimdi elimin ayarı kaçıcaj herşeyi anlatıcam eskiden bir srkadaligimiz oldu onun hatruna sustum ama devam edersen iftiralrina.
Ayıptır ya yalancılar bak.

Hanımlar burada ellerinizi belinize dolayıp mahalle kavgası yapamazsınız, birbirinizden haz etmiyorsanız takip edip laf sokmak yerine göz ardı et butonuna basın, kan davası gibi her konuda birbirinizin yorumuna sataşıyorsunuz, bu gidişin sonu iyi değil ikaz etmedi demeyin.

Her konuda bu 2 üyenin didişmesi ve konunun amacından sapması çok rahatsız edici olmaya başladı… yorumları okurken bir anda kendimi bambaşka bir evrende buluyorum her seferinde, ayıptır hanımlar, bari herkesin gözünün önünde yapmayın, başkalarının konularını sabote etmeyin.
Konu ne ki var mı aydinlatacak biri ben hiçbir şey anlamadım

Myadesmom'mıydı kendisini takip etmek için instagramdan açtığın fake hesabı yine mi engelledi?
Oysa kendisine demiştim belki koca nasıl bulunur öğrenmeye çalışıyordur kötü düşünme diye :)
Bir kere sen bizim aramızdaki meseleyi bilmeden onun anlattığı yalanlarla bana burdan yazamazsın. Ki biri sana f.... doğurduğu o..... dese daha sonra ben uzun zamandır Twitter kullanmayıp kapattığım zaman kalkıp benim iş yerimden insanların senin ailene kadar küfür hakaret yazıyor dediği zaman bana kullanıcı adını verip benim hesabımı açıp baktığımı bilemezsin. He burda hakkımda yazdıklarına gelince Twitter üzerinde yazdığı için baktık bir süre gözlemledim ve hala saygısızca hakaretlerine devam ettiği için üye oldum. Sen bilmeden konuşma bence sana büyük ihtimal yalan anlatmış onun ne olduğunu iş yerinde herkes biliyor. Ve tehditleri olduğu için yöneticimiz dahil diğer arkadaşımla başımıza birşey geleceği zaman direk onun bu işten sorumlu olacağını biliyor. Ki kaldı ki erkek arkadaşım polis bilmesi gerekeni biliyor en ufak bir atağını bekliyor bana ve arkadaşıma karşı kendisi büyük ihtimalle okuyordur burayı ne demek istediğimi anlamıştır o kişi. Kusura bakmasın kimse ama evet benim kötü bir ilişkim oldu ama ben kurtuldum herkes kendi derdine yanarsa çok iyi olur. He yazılanlara gelince hepsi tarihleriyle ve benim hesabı ne zaman açtığım herşey kanıtlı bir şekilde belli ve yöneticimde var. Ki beni ailemle tehdit eden birinden bahsediyoruz kimse kimseyi ailesiyle tehdit edemez. Sende bilmeden bence fazla yorum yapma He bir sıkıntısı olan arar numaram var yerim belli benim seni ortaya atmış sende birşey bilmeden yaz dur inan zerre umurumda değil. Sadece şunu bilsin karşısında eski tanıdığı insan yok artık....

Konudan bagımsız kullanıcı adınızı hatırladım ve bakmak istedim.

Nisan ayında actıginiz bu konuda avukat oldugunuzu soylemistiniz. Yanılmiyorsam son hakimlik sınavları Kasım 2021 tarihinde olmustu. Tamamen kisisel merak ile soruyorum cevaplamak zorunda degilsiniz.
Daha önce de yazdığım gibi çoğu konuda hukukçuyum veya avukatım diyip geçtim. Kocamdan psikolojik şiddet görüyorum konusu ben hakimim diye açılmıyor malumunuz 🥰

Daha önce de yazdığım gibi çoğu konuda hukukçuyum veya avukatım diyip geçtim. Kocamdan psikolojik şiddet görüyorum konusu ben hakimim diye açılmıyor malumunuz 🥰
Anlıyorum. Bir konuda avukatsiniz, bir konuda guzel sanatlar okuyorsunuz digerinde anneniz avukat falan kafam karisti tesekkurler cevap icin🥰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X