92 kiloyum yardım

Merhaba bende doğumdan sonra 74 olarak kaldım ve çok mutsuzum daha önce bir kez ümit aktaşın mutluluk kürleri kitabındaki diyeti ile kilo vermiştim ona tekrar başlayacagım. Kaç Ke diyetisyene gittim öyle liste veriyor ki gün içinde sürekli yemek yapsam o çeşit ancak olur. İstersen yoldaş ol bana birlikte uygulayalım

Bol bol su icin yatmadan yarim saat önce bir kase az yağlı yogurdun icine 1 yada 2 tatli kaşığı pul biber atin birazda limon sıkıp karıştırıp yiyin... Bunu her gün düzenli yapın... detox caylari hazirlayip gün icinde içebilirsiniz... Tabiki bunları yaparken yanı sıra yemek porsiyonlarını azaltın... Ekmegi tamamen kesin...Akşam en geç 19:00 dan sonra kesinlikle birşey yemeyin... cok açlık hissettiginiz zamanlarda az yagli yogurt ile koyu olmamak şartı ile ayran yapip icin...

74 olsam bayram ederim o derece ozledim 74 u bile

Bişiy diyim mi gerçekten ama gerçekten seni çok iyi anlıyorum. Senelerce 160 boyumla 80 kilonun altına düşmek için uğraştım dile kolay 2005 ten 2018 e kadar kaç sene 13 sene diyetisyenler doktorlar tahliller hep pes etmek zorunda kaldım ve abur cuburun ortasında kaldım depresyona girip bunları şuan kullandığım ve distribütörlüğünü yaptığım ürünleri illa ki al diye söylemiyorum markada vermicem tahlillere göre insülin direnci vardı 2013 te öğrendim diyetler spor salonu ile verdiğim 200 gr 1 ayda sonuç motivasyon düşüklüğü ve en son 2018 nisan ayında 96 kg yi gördüm tartıda ve kırılma noktası her yolu denedim diye düşünüyordum o güne kadar derken bi ürün hakkında bi yerde bi yazı okudum sonra şikayetleri okudum dehşet verici şikayetler vardı açıkça ürünleri kullanırsan ölürsün diye özet geçiyordu şikayetler sanki böyle ölmüyorum dedim hemde hergün tekrar tekrar ölüyordum 5 yaşındaki oğlum anne sen neden şişkosun diyordu ne diyim ne diyebilirdim ki Allah beni böyle yaratmış diyordum yok dedim 96 yi görünce hergün ölmiyim öleceksem bi kere öliyim dedim en yakın distribütörü araştırdım buldum ve Allah razı olsun onlardan öyle destek oldular öyle yardımcı oldular ki ilk 2 ayda 15 kg vermiştim bile geri kalan 6 ayda da 14 kg daha verdim 67 kg ye kadar düştüm 96 dan bende onlar gibi insanlara yardım etmek istedim ve onlara katıldım bu arada aralık ocak arası da mola verdim kullanimima ve kendimi frenlemek öyle iyi öğrenmişim ki kilo almadan hazirana kadar geldim ama tabi boy 160 kilo 67 neden 55 olmiyim ki diyerek yeniden başladım kullanmaya çok şükür hemen farkı hissetmeye başladım her yolu denedigine sende emin misin sadece oni düşün imkansız diye düşündüğün sadece biraz zaman alan bi çözüme sahiptir bunu asla unutma sağlıkla kal...

ayrıca az yemek metabolizmayı kilitler vücut savunmaya geçer yağ depolar ana öğünler arasına 5 saat koyarak protein ve yararlı karbonhidratları dengeli tüketerek vücut ikna edilebilir kilo vermeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…