92 kiloyum yardım

Emzirdiginiz icin mi spor sinirli bende ilcedeyim burada diyetisyen yok olsa aslinda kontrollu diyet cok iyi olurdu benim icin hic olmazsa drdan utanip su surekli yeme aliskanligimi birakirdim :olamaz:
Ben de ilçedeyim ve diyetisyen yok 🤣🤣🤣😀 ama diyetisyen arkadaşım var telefonla yardımcı oldu o şekilde başladık sonra buradaki zayıflama grubumla devam ediyorum

Ya evet aslinda ilk bebegimi emziremedim cahilligime geldi ve bebek birden biberona alisti sanki sutumde yok gibiydi bu denlide bilincli degildim bebegim 9 aylik simdi aslinda ilk donemler cok sık emzirdigim icin dogum onc3si kiloma inmistim ama ek gida sureci baslayipda emzirme azalinca uzerine birde ben ayni beslenme tarzina devam edince sonuc tekrardan 80i gordum
Benim bebeğimde 9 aylık ama ben emzirirken kilo aldım

Ben de ilçedeyim ve diyetisyen yok 🤣🤣🤣😀 ama diyetisyen arkadaşım var telefonla yardımcı oldu o şekilde başladık sonra buradaki zayıflama grubumla devam ediyorum
Sanslisin o acidan benim yok arkadasim :KK43: zayiflamak icinde ramazanin gitmesini bekliyorum ama kendimi motuve edecek biseyler arayisindayim

Ama arıyolar cocuklar ozluyo
Senin yapacağın en güzel şey telefonuna bir kalori programı yükleyip günde 1200 kalorinin üstüne cikmiycaksin.İlk başlarda tediklerin,meyve ,sebze ve et protein ürünleri olmalı ,her yediginin kalorisine bakmalısın o programda .Hergun en az 30 dakika yürüyüş yapmalısın.Bunlardan önce kilo vermeyi istemelisin.İradeli ve sabırlı olmalisin.Bir gün kaçamak yaptıysan ertesi gün dengelemelisin.Aksam 5 ten sonra yemek yememelisin.Cok acikirsan yoğurt salatalık çok az kuruyemiş tuketebilirsin.Bu şekilde çok rahat kilo verirsin.Ben bu şekilde yapıyorum.

Senin yapacağın en güzel şey telefonuna bir kalori programı yükleyip günde 1200 kalorinin üstüne cikmiycaksin.İlk başlarda tediklerin,meyve ,sebze ve et protein ürünleri olmalı ,her yediginin kalorisine bakmalısın o programda .Hergun en az 30 dakika yürüyüş yapmalısın.Bunlardan önce kilo vermeyi istemelisin.İradeli ve sabırlı olmalisin.Bir gün kaçamak yaptıysan ertesi gün dengelemelisin.Aksam 5 ten sonra yemek yememelisin.Cok acikirsan yoğurt salatalık çok az kuruyemiş tuketebilirsin.Bu şekilde çok rahat kilo verirsin.Ben bu şekilde yapıyorum.
Allah razı olsun

Hangi programı kullanıyosun
Fatsecret çok güzel bir program.Onu yükle ve yemek istediğin herşeyin kalorisine bak.İstersen Gunlugume gel orada kızlarda var hep beraber zayifliyoruz.Daha güzel motive olursun.Diyet günlüğü sadece zayıflayalim adlı yere gel.Yanliz kalmamış olursun.

X