Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

İyi aksmalr kizlar
Menum kahvalti iki yumurta 3 kasik çökelek
Ve 1 salatalik
Ara 1 portakal
Aksam
1 yumurtali pirasa 1 kase yoğurt
Bugün ekmek yemedim hic
Kizlar 3 ogün yapamadim.çünkü inanin hiic acikmiyirum aksam yemeğini bile cok iştahla yemedim
Su iki yaoarim yine
Sporda yuruycem insallah
Bide canım istemiyor sözünü ben kullanabilsem :KK48:
Bence güzel cnm
Arada portakalın yanına süt yada yoğurt ekleseydin daha iyi olurdu
Ana öğün gibi olduğu için

Aslında haklısın biraz canım cicim yapsam benimki ilk anda hayir dese bile yapar istediğimi ama benim kafa zaten yerinde değil istiyorum ki ben demeden yapsın ama yok bende kendimi böyle kotj hissediyorum bişeyler yaptırmak için canım cicim dediğimde Medine dilencisi gibi caniiimm askiiiim sunu yaparmisin ya be adam yapacan bisi varsa yap dimi yok olmuyo bidr en asilmaz problem haftasonu koye gidiyor ava gezmeye bende diyom ki jer hafta gitme iki üç haftaya git valla ben ve çocuk lardan biri hasta bile olsak gidiyor ne yapars yapayim vazgecmiyo orda canım cicim de etkili olmuyo sinir oluyorum isin ilginci dun oglani acile goturdun kendim o yokken gelince soyledim sabaha kadar uyumadi kafaya takiyo ben anlamadım hangi adam dogru hastayken birakip gidenmi hastalığı öğrenince sabaha kadar uyumayanmi neymis cok geriliyomus daglara çıkmak koye gitmek iyi geliyomus eeee stresten sen daga cikiyon sürekli çocuklarla değilken ben nerelere cikayim 20dk lik yol hemen geliyorum bisi olsa diyo valla bilmiyorum abla bu yüzden yıllar önce bosanmayi düşünmüştüm simdu alisturdim ama psikolojim normal olmayinca sariyom iste bide ben bunlari söyleyince ickim yokk sigaram yok seni duyanlar da kotu yola gidiyom sanacak diyo bana gelenler g e liyo
Sonuna kadar haklisin sorumluluğu yokmuş gibi davranıyor baksana sen haftasonu plan yap kendine çocuklarımıza bak de ne yapacak bakalım

Kahvaltın çok güzel cnm
Ama Öğlende salatanın yanında bi yemek olması gerekir
Akşam öğününe fazla karbon içeren şeyler yemememiz gerekir
Mesela fasülyeyi öğlen yiyebilirdin
Bugünlük yesende yanında pilav olmasın salata ve yoğurtla ye

Sporada yavaş yavaş başla 20-30 dk la
Öğlen işte oluyorum ve pek yemek seçeneğim olmuyor ben de evde salata yapıp götürüyorum olmazsa artık yemek yapıp götüreyim. Pilavı canım çok çekti o yüzden azıcık yiyeceğim ama dediğin gibi yoğurt ağırlıklı yiyeceğim canım. Sporu da düşük yapayım hemen başlayacağım şimdi kasık ağrılarım oluyor biraz.

Sabah
2 yumurtadan omlet
Örgü peyniri
Akşam
Beyaz peynirli tost
6 tane patates kızartması
2 kaşık irmik helvası
Su 2 lt + 1 lt detox suyu
Spor yok
Akşamın hiç olmamış Şeydam
Sen spora gitmeye başladıydın
Misafir gelcek demiştin ondan gidemedin heralde

Bu arada menümü bildireyim
Saat 10.00
1 haşlanmış yumurta 2 dilim çavdar ekmeği 5 zeytin 1 kk peynir

Saat 14.00 bir kase yoğurt içine rendelenmiş kabak 2 doğranmış badem biraz dereotu

Saat 18.00
Fırında pırasa mücveri belki yarım kase mercimek çorbası

Su 2 lt
Spor 45 dk leslie
Kabağı çiğ mi yiyosn canım??

Menum
Sabah
Iki parmak kalınlığında ve isaret parmağı uzunluğunda bi börek bu arada benim biy kısa parmakta kisa
1kk az peynir 7 zeytin domates

Öğle
4yk ıspanaklı yumurta
Yogurt 2yk

Ara
Aksam yemeğine salata hazırlarken agzima attigim bi ısırık havuc

Aksam
Salata yogurt1kase
1catal peynir iki zeytin

Su 2,5 lt
Sporr yok
Borek miktarı tarifine bayıldım :KK48:
Ama böreği yakmak için bugün spor yapmalısın

Eskiden insanlar daha bilinçsizdi
Aç kalarak salatayla zayıflanacağını sanıyırduk
Yaş itibariyle sizden fazla olduğum için 20 senedirde Kilo vermekle cebelleşiyom
Hatta bi seferinde kendimi cezalandırmak için 5 gün hiç bişey yememiştim
Sonuç 123 kiloları görmek oldu
Yapmamız gereken aç Kalmak değil sadece sağlıklı beslenmek
Valla size hak vermemek elde degil bu arada ben masal 28 yasindayim gecen hafta katildim siz bir hafta yoktunuz.Yasiniz cok degil ama benden biraz fazla nasil hitap edeyim bilemedim:KK66:

Öğlen işte oluyorum ve pek yemek seçeneğim olmuyor ben de evde salata yapıp götürüyorum olmazsa artık yemek yapıp götüreyim. Pilavı canım çok çekti o yüzden azıcık yiyeceğim ama dediğin gibi yoğurt ağırlıklı yiyeceğim canım. Sporu da düşük yapayım hemen başlayacağım şimdi kasık ağrılarım oluyor biraz.
Ahhh doğruya cnm kusura bakma
Balık hafızalıyım hemen unuttum
Bu konularda pek bilgim yok
Güzelim çalışıyorum demişsin bu durumda rapor alman gerekmiyormu

Evden salata götürdüğünde içine Ton Balığı haşlanmış tavuk yumurta mercimek buğday falan koyarsan daha doyurucu olur

Valla size hak vermemek elde degil bu arada ben masal 28 yasindayim gecen hafta katildim siz bir hafta yoktunuz.Yasiniz cok degil ama benden biraz fazla nasil hitap edeyim bilemedim:KK66:
Nasıl istersen öyle hitab et cnm
Adım Zühal
Bende karıştırdım hangi masaldı diye
Ben gitmeden gelen masal senmiydin
Çünkü bi masal daha gelmişti

Ahhh doğruya cnm kusura bakma
Balık hafızalıyım hemen unuttum
Bu konularda pek bilgim yok
Güzelim çalışıyorum demişsin bu durumda rapor alman gerekmiyormu

Evden salata götürdüğünde içine Ton Balığı haşlanmış tavuk yumurta mercimek buğday falan koyarsan daha doyurucu olur
Erken gebelik kaybı ya adetle birlikte atilacakmiş canım yani büyük olmadığı için aşırı bir ağrı sızı olmayacak diye rapor almadım. Eğer kanama başlayınca kötü olursam alırım. Dediğin mantıklı canım salatanın içine o tarz yiyecekler koyabilirim Teşekkürler :)

Sabah 9:00 da iki dilim tam buğday ekmek arasına peynir yeşillik salatalık domates koydum yanına şekersiz çay.

Öğlen 12:00 de salata yedim sadece
15:30 gibi kavrulmamış yer fıstığı yedim bir avuç ve şekersiz kahve içtim

Aksam yemeğinde de (10 dakika sonra yiyeceğim) kuru fasulye ve bol tavuklu dövme pilav birazcık. Akşam ve öğlen ekmek yemeyi istemiyorum. Gece yatmadan da tarcinli süt içeceğim.
2.5 litre su içtim ve spor yapmadım maalesef.
Ekmek yememen iyi olmuş
İyi aksmalr kizlar
Menum kahvalti iki yumurta 3 kasik çökelek
Ve 1 salatalik
Ara 1 portakal
Aksam
1 yumurtali pirasa 1 kase yoğurt
Bugün ekmek yemedim hic
Kizlar 3 ogün yapamadim.çünkü inanin hiic acikmiyirum aksam yemeğini bile cok iştahla yemedim
Su iki yaoarim yine
Sporda yuruycem insallah
Öğlen iki üç ceviz badem ye bari meton çalışsın
Sabah
2 yumurtadan omlet
Örgü peyniri
Akşam
Beyaz peynirli tost
6 tane patates kızartması
2 kaşık irmik helvası
Su 2 lt + 1 lt detox suyu
Spor yok
Kızartma helva olmamış senin menulerine benzemiyor hiic
Asıl atak senden gelecek gibi güzellik
Bugünkü bildirimin çok güzeldi
Sakın bozma emeklerin boşa gitmesin
Cezaliyim kaptanim tarafindn 3 gün akşamları salata yiyecekmişim :KK48:
Kızzz kadını celallendirmesine 
Ya dayanamıyorum feminist damarim tutuyor sanırım :KK48:
Evet tatlım aaa yazmayı unuttum yoğurt sarmısaklıydı. Kereviz misali :)
Bende deneyeyim çiğ bkabak yememistim hiç :kk77:

Erken gebelik kaybı ya adetle birlikte atilacakmiş canım yani büyük olmadığı için aşırı bir ağrı sızı olmayacak diye rapor almadım. Eğer kanama başlayınca kötü olursam alırım. Dediğin mantıklı canım salatanın içine o tarz yiyecekler koyabilirim Teşekkürler :)
Allah yardımcın olsun cnm
Kolaylık versin, geçmiş olsun

Güzelim bi söz varya
Ya bu deveyi güdecen, ya bu diyardan gidecen
Eğer sen bu adamı seviyorsan olduğu gibi kabullenmek durumundasın
Tabiki yaş ilerledikçe insanlar olgunlaşıyor farklılaşıyor

Kız sende azcık canım cicim deyiver dilinmi eskicek. İşini yaptır rahatla
Sen bilmiyonmu adamlar söylemeden bişey yapmaz, biraz beyinlerinde eksiklik var

Bide bazı konularda eğer biliyosak karşıdaki kişinin yapmıcağını israrcı olmamak lazım
Çünkü sen çatlasanda patlasanda karşındaki değiştiremezsin
O yüzden beklentiyi yüksek tutmayalımki hayal kırıklığına uğramayalım

O ava gitmese aklı orda kalıp huzursuz olacak sana saracak
Bırak zevk aldığı bişeyi yapsın sonuçta kötü bişey değil
Ama sende arada bırak çocukları biraz nefes al
En azından öyle anlaşma yap
Belki bi çarşıya gider gelirsin yada bi arkadaşına
Benimde biraz nefes almaya ihtiyacım var de
Ama bunu kötülükle sitemle değil
Acıtasyon duygu sömürüsü yaparak söyle
ayy abla bunları yakinimdan birine anlqtsam ya beni fisfirtlerdi yada yangina korukle giderdi saga sola anlatutdi cok haklısın ve iyiki varsın dediklerine uyacan ins cozum olur tabi diğer meseleyi de galiba kabullenmek en doğrusu evde huzursuzluk olunca daha kötü oluyor
Bu arada menümü bildireyim
Saat 10.00
1 haşlanmış yumurta 2 dilim çavdar ekmeği 5 zeytin 1 kk peynir

Saat 14.00 bir kase yoğurt içine rendelenmiş kabak 2 doğranmış badem biraz dereotu

Saat 18.00
Fırında pırasa mücveri belki yarım kase mercimek çorbası

Su 2 lt
Spor 45 dk leslie
cok iyi

Kızlar selam. 1 haftadır yoktum. Ufak kızım telefonumu atti ve kırıldı. Yeni aldık ancak bu gün geldi. Hemen buraya geldim.
kacak geldinmi verme bari teli ya bak syri kalıyoruz

X