Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kizlar siz.bilirsinizama hhergun tartilmayin bence çok yanlis hergun tartilinca giden kiloyu gram gram gördüğünüz için motiveniz düşebilir bide nazi günler arti cikarsaniz daha çok moraliniz bozulur haftada bir en iyisi mesela ben asla tartilmam haftada bir ama burda haftada iki oldu ben burada olmasam 15 ggünde 1 tartikirim birden 2 kilo gittiğini falanggörünce insan çok motive oluyor nacizane tavsiyem

Allah kolaylik versin canim kadim olmak çok zor
Mrb kizlar bugun hiç giremedim çocuklar fazlasıyla yetiyo bide kardeşim kpss ye calidiyo ona ders calistiriyorum oglumun konuşma eğitimleri var ona çalışmamız lazim tabi ev is yemek bulasik hic saymıyorum zatsn bi ton utu var kaca bolinecegimi şaşırdım eşim efendide haftasonları kendini izinli sayip evde olmuyo sinir oluyorum naoacam saasirdimvalla

Kizlar siz.bilirsinizama hhergun tartilmayin bence çok yanlis hergun tartilinca giden kiloyu gram gram gördüğünüz için motiveniz düşebilir bide nazi günler arti cikarsaniz daha çok moraliniz bozulur haftada bir en iyisi mesela ben asla tartilmam haftada bir ama burda haftada iki oldu ben burada olmasam 15 ggünde 1 tartikirim birden 2 kilo gittiğini falanggörünce insan çok motive oluyor nacizane tavsiyem
Doğru söylüyosun ama bende takıntı oldu. 100 gr bile ekside olsam o gün çok keyifli oluyorum. Artida olsam dün ne yedim diye dusunuyorum ayni hataya dusmemek için

Ben inanıyorum. Emeğinin karşılığını alacaksın.
Canımmmm çok sağol bugün sabah tartı oynadı çok mutluyummm:KK19:
Bak aklına ne geldi. Hemen hemen her gün yediklerin aşağı yukarı aynı. Mesela her öğlen müsli. Onun yerine başka birşey mi koysan. Salata vs. Hani vücut ona alıştı da farklı bişeyle şaşırtsan
Canım çok mantıklı,Beril de geçen hafta aynı öneride bulunmuştu.Okulum dağın başında ve bakkal bile yok.Çorba götürsem sebze götürsem buz gibi olacak olay işkeceye dönecek.O yüzden hafta başında okulun dolabına atıyorum yoğurtla light müslimi,öğle arası karıştırıp yiyorum.Yoğurt zaten soğuk tüketilen bişey olduğu için moralim de bozulmuyo.Bir de canım ben müslinin mucizesine ve faydasına çok inanıyorum :KK19:
Günaydın herkese tartıda güzel bi rakam gördüm keyfim yerinde benden size birer kahve :KK200:
Eki Görüntüle 1728382
Ayyy teşekkür ederizzz Poni,ben de tartıda oynama gördüm ben de çok keyifliyimmmmm:KK49:
Günaydın kızlar ben akşam erkenden uyumuşum leslie beni çok yormuş.
Çok moralim bozuldu ben tartıda fazla çıkıyorum yaa bugün çok uyuduğumdanmıdır yoksa tuvalet sorunundanmıdır anlamadım.
Canım geçen hafta yaşadığımı biliyorsun.Koca hafta yalnızca tek öğün kaçamağım vardı,üstelik her gün sporum vardı ama 1.2 kg artı çıkmıştım.Çok üzüldüm ama pes etmedim.Aynı kaçamaksız menülere ve spora devam ettim ve bu sabah tartı inadını kırdı.Sen pes etmezsen,illa ki tartı pes eder Sevil'cim aynen devam :KK19:
Haftasonu şişiyormuyum ne ben de sinir oldum tartıya
Haftasonları daha fazla uyuyorsan,şişmiş olabilirsin canım:KK19:
Kızlar dünkü menüm
Sabah
1 kaşarlı tost
Öğlen
Çikolatalı kahve
Akşam
1 tane but
1 parça tavuk göğsü
4 tane mantar
4 tane brokoli
Su 3 lt
Spor 1 saat yürüyüş
Çok sağlıklı bir menü Şeydam maşallah:nazar:
Mrb kizlar bugun hiç giremedim çocuklar fazlasıyla yetiyo bide kardeşim kpss ye calidiyo ona ders calistiriyorum oglumun konuşma eğitimleri var ona çalışmamız lazim tabi ev is yemek bulasik hic saymıyorum zatsn bi ton utu var kaca bolinecegimi şaşırdım eşim efendide haftasonları kendini izinli sayip evde olmuyo sinir oluyorum naoacam saasirdimvalla
Allah kolaylık versin canım:KK51:

15 dk eliptik yaptım hemde kesintisiz oturmadan :KK48:
Gün içinde 2 kere daha 15 dakikalık yapsam 45 dk yapar bugünluk yeter herhalde
Canım bütün uzmanlar sporu kesintisiz ve süresini uzun tutarak yapmayı öneriyorlar aklında bulunsun.Çünkü vücut 20 dakikadan sonra yağ yakmaya başlıyor.Hatta çoğu uzman ağır spor yapıp yarım saat yapacağınıza,hafif hafif ama 1 saat yapın diyor.Eliptik 1 saat olmaz ama 15 dk eliptik arkasından ara vermeden yarım saat leslie şeklinde süreyi uzatabilirsin.Partlar halinde değil de kesintisiz yaparsan çok daha sağlam yağ yakarsın canım.

Canım bütün uzmanlar sporu kesintisiz ve süresini uzun tutarak yapmayı öneriyorlar aklında bulunsun.Çünkü vücut 20 dakikadan sonra yağ yakmaya başlıyor.Hatta çoğu uzman ağır spor yapıp yarım saat yapacağınıza,hafif hafif ama 1 saat yapın diyor.Eliptik 1 saat olmaz ama 15 dk eliptik arkasından ara vermeden yarım saat leslie şeklinde süreyi uzatabilirsin.Partlar halinde değil de kesintisiz yaparsan çok daha sağlam yağ yakarsın canım.
Doğru söylüyorsun öyle yapayım birdahakine. Su gibi terleyip kesiliyorun 15 dkdan fazla yapamıyorum

Tavada Pratik Pizza Yapımı Tarifi'nin Malzemeleri

3 yemek kasığı yoğurt
1 adet yumurta
Yarım paket kabartma tozu
1 çay kaşığı tuz
3 kahve fincanı un

Sosu için;

1 yemek kaşığı salça
2-3 yemek kaşığı su
Kekik

Üzeri için;

Domates,Zeytin,Kaşar peyniri,mısır, bolca mantar

Bu pizzayi yapacağım akşama, 1/4 yesem çok mu olur kızlar??

3 yemek kasığı yoğurt
1 adet yumurta
1 çay kaşığı tuz
3 kahve fincanı un

Sosu için;

1 yemek kaşığı salça
2-3 yemek kaşığı su
Kekik

Üzeri için;

Canım özellikle akşam öğününde karbonhidrat hemen ertesi güne artı çıkarabilir ama yine de karar senin tabi ki:KK51:

Mesela bende de tam tersi hergün tartılmazsam boşluyorum
Aynen 100 gr bile versem motive oluyorum

Sevil ictigin suyu gun icinemi yayirmusun.Bide aksam cok su icmekte siskinlik ve beraberinde kabizliga sebep olabilir.
yok cnm ya dün akşama kadar 2.5 lt su içtim akşamda büyük iki bardak içtim okadar
allah yardımcın olsun ben okurken yoruldum
dayanamıyorum napiiimmmm:)
Canım geçen hafta yaşadığımı biliyorsun.Koca hafta yalnızca tek öğün kaçamağım vardı,üstelik her gün sporum vardı ama 1.2 kg artı çıkmıştım.Çok üzüldüm ama pes etmedim.Aynı kaçamaksız menülere ve spora devam ettim ve bu sabah tartı inadını kırdı.Sen pes etmezsen,illa ki tartı pes eder Sevil'cim aynen devam
yok cnm pes nedemek daha çok motive oldum eşimi alıp yürüyüşe giitim onlar parkta oynadı bende 3 bin adım atmışımdır herhalde akşamda leslie yapıcam

3 yemek kasığı yoğurt
1 adet yumurta
1 çay kaşığı tuz
3 kahve fincanı un

Sosu için;

1 yemek kaşığı salça
2-3 yemek kaşığı su
Kekik

Üzeri için;

Cnm tarifin güzel ben bu tarifi kabakla yapıyorum odaha hafif oluyor dwne istersen.
Kabak mücveri yapıyorum un yerine yulaf kepeği koyuyorum tpsiye yayıp biraz pişiriyorum üzerinede biber domates özellikle bolca mantar kabağa çok yakışıyo istediğin diğer malzemeleride koyup pişiriyorum. İsteğe göre az kaşar yada lor peyniri.

Son düzenleme:
Aynen 100 gr bile versem motive oluyorum

yok cnm ya dün akşama kadar 2.5 lt su içtim akşamda büyük iki bardak içtim okadar

allah yardımcın olsun ben okurken yoruldum

dayanamıyorum napiiimmmm:)

yok cnm pes nedemek daha çok motive oldum eşimi alıp yürüyüşe giitim onlar parkta oynadı bende 3 bin adım atmışımdır herhalde akşamda leslie yapıcam

Cnm tarifin güzel ben bu tarifi kabakla yapıyorum odaha hafif oluyor dwne istersen.
Kabak mücveri yapıyorum un yerine yulaf kepeği koyuyorum tpsiye yayıp biraz pişiriyorum üzerinede biber domates özellikle bolca mantar kabağa çok yakışıyo istediğin diğer malzemeleride koyup pişiriyorum. İsteğe göre az kaşar yada lor peyniri.
Tarifin güzelmiş. Yulaf kepegini burada bulamadım yılbaşında kvdemlere gideceğiz oradan alırım artık

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*2 yumurta ile yapılmış omlet+bir kase kimonlu maydonoz

ARA ÖĞÜN-1:
*1 sütlü nescafe+5 fındık

ÖĞLE YEMEĞİ:
*İçine 1 muz doğranmış 1 kase ev yoğurdu

ARA ÖĞÜN-2:
*1 avuç sarı leblebi

AKŞAM YEMEĞİ:
*Haşlanmış tavuk+ayran

SU:
*2.5 litre

SPOR:
*Yarım saat açık havada tempolu yürüyüş+2 mil leslie

Bugünki menum
Sabah 1 yumurta 1 dilim ekmek domates 2 tane zeytin peynir
Peynirin miktarini yyazmiyorum genelde az oluyor çünkü.

Ara yarim portakal 1 elma

Aksam haslanmis tavuk avuç içim.kadar vardır herhalde
İki kasik kiymali patates yemeği
Havuç ve kirmizi lahana salatasi
Bol yoğurtlu ve sarimsakli

Su rahat iki olur
Spor simdilik yok
Uapinca yazarim

Bugün iki ogundu çünkü kahvaltiyi çok geç yaptim

Menun çok güzel canim
Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH: