Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kizlar hadi rakiplarini secsin herkes ve yeniden birinciligimizi alalim
AdaisyLove AdaisyLove - F Fittek

Diger gruplarda kendini eklesin haydi bakalim bu grup bu yüzdeyi hak etmiyo arti hayallerimize cicilere kendimize guvene bi adim daha yaklaşmak icin elimizden geleni yapalım
Hadi bakalım kız detoks metoks yapma haaa :)

Sen bekarlığında da kilolu muydun.. ben de söze 2 ay kala kıyafet baktım. Hiç hoş durmuyordu o guzelim elbiseler. Sonra hemen diyet yaptım. Soze kadar 8 kilo civarı verdim de istedigim kıyafeti giydim.. kilo biraz fazla olursa adam akıllı abiye bulmak zor oluyor..
Ben lise 3 tn beri 8 yıldır kiloluydum hep bu surede ÖSS stresi,pko ailevi problemlerden dolayı depresyon bu sebeplerden.

Olurum tabi ki kuzum ama kilo hanemiz çok farklı,aslında kilosu yakın insanlar eşleşmeli çünkü kilosu fazla olan her zaman daha fazla atar ama yine de istersen olurum tabi ki :)

Canlarım akşam yemeğe gidicez arkadaşlarla ama kesinlikle kaçamak yapmıycam pidesiz ızgara türü yiycem.Sabah ve öğle de kaçamaksızdı.Akşam da sporumu yaparım yine bu hafta çok çok çok azimliyimmmm:KK73:

Menulerin cok duzenli oldugu icin benim icin iyi bir orneksin cnm o nedenle rakip.olmak istedim. Ayni sekilde hizde yemege gidicez arkadaslarla bende pidesiz izgara yada cag kebab dusunuyorum

Yok yok bisi yapmiycam tamamen doğal yöntemlerle vercem söz

Nehiiiiir neeeeeehiiir kiz sen şimdi ekmek arasi mangal falan ye bak kv üzülüyor zayifsin diye yazik yasli kadincaz ahir omrunde mutlu olsun he güzelim:KK55::KK55::KK48::KK48:
Hahahha beni öyle Kandıramazsın canım yemem yemem :):) :)
Aman uzulsun belki üzüntüden birkaç kilo verir olmuş 120 kg :KK48::KK48::KK48:

Kizlar bende aksam arkadasa davetliyim pastali, borekli,kofteli ama ben evde yiyip gidicem orda cay icerim.Arkadas bozuldu ama ne yapayim haftanin en az iki gunu ya ben giderim yada arkadaslar bana gelir bir kere kacirinca toparlayamiyorum.Ayy insallah

Kulağımıza küpe olsun

Eklentiler

• 6901_585130694968999_8481055724430161261_n.jpg
    6901_585130694968999_8481055724430161261_n.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 21
X