Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ornvJ7.jpg

An itibari ile ben ve ağzıma yapışmış su şişesi sabahtan beri böyleyim:KK57:

Tamamdır. Sana bugün karatay beslenmesini önerir misin diye soracaktım :KK64:
ben onu sevmiyom sahsi fikrim
cunku cografi olarak ekmekci bir milletiz
her ne kadar kh oranina gore yasasamda ekmek yemeyen kasini yer sozu hakim hayatimda
gezeleyen tavuk nerde bulacan
ot yiyen inegi goreli 30 sene oldu
taze yumurta koy yogurdu ev peyniri bukurum dersen dene canim

tavuk suyunun yagini aliyorsun degilmi
menu guzel ama canim su sporu arttir biraz ki yag yak boyle hic yoktan iyi ama yapmisken 20 dakika daha yapsan guzel olur

masalim canim sabah cok yiyorsun iki yumurta yaklasik 190 kalori
peynir var
tanesi 8 kaloriden zeytinde biraz azalt lütfen
ogleni hic konusmayalim
aksamki kuru sebzede cok
sebzeler kurutuldugunda suyunu cektigi icin sebzenin kh degeri oldugu gibi posada kalir
kuru sebze yerken porsiyon 4 kasik olmali hadi guzeö hatirina 5 kasik olsun ama otesi fazla olur
sporun beni tatmin etsin yoksa harbi bir 5 mile leslie seni bekler
sakin esinle gezintiye gidip yuruyus deme bana
ben kül yutmam

gunun menusu
ben olsam bunu yapardim ancak
10 nümero 5 yildiz

listeyi zorluyoz yani degilmi sekerim

bende doktorda felan diye dusundum seni

kiz poni meyveyi sece sece diyette yenmemesi gerekenimi sectin
allahtan miktar azda susuyom
ama ne yalan soyleyim 3gundur sana saglam bir ceza veriyim ikide cemkiriyim diye 4 dolaniyom

hersey cok guzel
kizlar yediginiz kacamak vucuda 3gunde yag oluyor haberiniz olsun
egerki tartida oynama varsa bu kh alimina bagli odemdir yada bagirsaklarin tepkisidir
yada bazi insanlarda adet oncesi tebkidir
aklima nerden geldi bunlar simdi yaw
neysem yaziyim dedim

bence boyle gidrsen cok ovgu alacan
bende pusuda bekliyecem seni ama ne haberrrrrrrrrrrrr
Inşallah abla zorlamiyoruz kiriyoruz

kizlar sert karakterim ve uslubumdan rahatsiz olursaniz direk soyleyin lutfen icten ice darilmayin bana
Seni seviyorum amazon kadın:KK200:
Geldi sonunda :):) :) :)
Çok sevindim canımmmm benimki de aynı marka çok memnunun,artık en iyi arkadaşın o senin:KK73:
hersey cok guzel
kizlar yediginiz kacamak vucuda 3gunde yag oluyor haberiniz olsun
egerki tartida oynama varsa bu kh alimina bagli odemdir yada bagirsaklarin tepkisidir
yada bazi insanlarda adet oncesi tebkidir
aklima nerden geldi bunlar simdi yaw
neysem yaziyim dedim
3 günde yağ oluyorsa,ben de 3 günde idrara çevirmezsem onu bana şişko topik desinler:KK53:
bir hafta kilo veremedi diyorsa tarti paniklemeyin canlar
makina degilsiniz bunu unutmayin
vucut mevsim gecisinde bile etkilesim gosterir
sunu dusunun kacamak yaptimmi yokkkkkkkkk
o zaman vucut direniyor deyip bekliyecez cunku pes etme noktasinda tarti umdugumuzdan daha fazla mesut edecek bizu
En sonunda o tartı pes edecek,bu takımda pes etmek yok:KK49:
kebeleklerim
bu hafta itibariyle her hafta sali bir detoks cayi tarifi verecem carsamba yapalim isterseniz persembe biraz daha yuzumuz gulsun ne dersiniz
Çok sevinirim canım ödem gerçekten çok tehlikeli tartı morali birebir etkiliyo,seve seve yaparım çok sağol:KK19:
herseyi yaparim ama su suyu icmek ölüm bana ya
kiskandim senide tshirtude
Beril'im ödem varsa başka türlü gitmeyecek senin hep söylediğin gibi;canımmmm Almanyalara gönderiyim sen beğendiysen iste yeter:KK200:

Çok sevindim canımmmm benimki de aynı marka çok memnunun,artık en iyi arkadaşın o senin:KK73:

3 günde yağ oluyorsa,ben de 3 günde idrara çevirmezsem onu bana şişko topik desinler:KK53:

Çok sevinirim canım ödem gerçekten çok tehlikeli tartı morali birebir etkiliyo,seve seve yaparım çok sağol:KK19:

Beril'im ödem varsa başka türlü gitmeyecek senin hep söylediğin gibi;canımmmm Almanyalara gönderiyim sen beğendiysen iste yeter:KK200:
sagol canim bende cok severim oyle cicileri
evet odem ve kabizlik basa bela

kebeleklerim
bu hafta itibariyle her hafta sali bir detoks cayi tarifi verecem carsamba yapalim isterseniz persembe biraz daha yuzumuz gulsun ne dersiniz
Emzirenler de icebilirmi kaptanım
kizlar sert karakterim ve uslubumdan rahatsiz olursaniz direk soyleyin lutfen icten ice darilmayin bana
yok kaptanım ya alistirmistir heralde herkes iyide bi noktsda dist aci soyler silkelenmek icin birilerinin sert konuşması gerekiyor bence

Ben de çok sevindim canım şu an eşimin teyzesindeyiz evden cikmasak hemen cikacaktim üstüne :):) :) çok rahat ve kullanışlı canım

X