Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*1 haşlanmış yumurta+1 kk peynir+1 dilim çavdar ekmeği

ARA ÖĞÜN-1:
*10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase yoğurda karıştırılmış light müsli

ARA ÖĞÜN-2:
*1 küçük ayva

AKŞAM YEMEĞİ:
*3 baget+1 tabak salata+1 küçük kandil helvası

SU:
*2 litre

SPOR:
*Yok(canlarım bütün gün nöbet vardı topuklarımın üstüne basamıyorum:cry:)

Yada haftaya başka bir takim birinci olursa onunla yarisalim o güzel motive ediyir

Olabilir canım. Benim de fikrim 2 şerki takımlar yapalım. Sonra da bunlar kendj arslarında yarışsın. Başka birine karşı sorumlu olma psikolojisi insanı frenliyor.

Münümü paylaşıyorum

Sabah
İki dilim çavdar ekmeğine beyaz peynirli domatesli tost
İki yaprak marul
5 zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 bardak yeşil çay

Öğle yok çünkü kahvaltıyı 11 de yaptım

Ara bi kase yoğurt yarım muz

Akşam
Brokoli karnıbahar haşlama
Bir kase sarımsaklı yoğurt
Bir mandalina

Gece muhtemelen yeşil çay içerim.

Su 2 litreyi bulur geçer

Spor yok kaynımla eltim bizde yapamıyorum ama yarın gidiyolar leslie ye başlicam
Menü gayet güzel canım.
Kizlar bugunku menumu yazayim;

SABAH: 7.30 bir tb ekmegi,1 haslanmis yumurta,5 zeytin,peynir,bir tatli kasigi bal bir bardak yesil cay.

Ara ogun:10.30 on tane findik.

ÖĞLE:12.15 yedi kasik patlican yemegi 1 tb ekmegi bir kase corba ve salata.

Ara ogun:15.00 bir kucuk elma bir bardak sut.

AKŞAM: bir kase kuru fasulye, salata.

2.5 litre su 30 dk evde egzersiz.

Canım menü spor hepsu çpk güzrl.
Süpersin.

Menüm

Sabah,1 mandalina+ bir avuç badem

Öğle, 1 haşl yumurta,1 d ekmek, 1 kk peynir, çay

Akşam, 1 kase şehriyeli tavuk çorbası, közl patlıcan salatası, 1 kase yoğurt, marul.

Su,2 lt
Spor,şimdilik yok

Poni menü süper.
Hadi spor yapmaya. Tembellik yok

Sabah klasik kahvaltim
Ara 1 elma 1 bardak süt
Öğlen 2 şiş kebap salata 1 acı biber.
Akşam ızgara tavuk salata közlenmiş patlıcan közlenmiş soğan
Su 1.5 lt
Spor malesef yok .
Mutfak alt üst olmuş durumda birazdan spor niyetine toplayacam sonra pert olurum herhalde :):) :) :) :) :) :) :) :)

Canım menü güzel. Bir de sporu ekkesen taçlandıracaktım seni.

Selam kizlar
Menüm.
Sabah 1 haskanmis yumurta
1 dilim ekmek cokelek
Turp yarim
Bir tane havuç

Öğle bir tabak sarimsakli yoğurtlu ispanak 1 dilim ekmek
Aksam 1 elma 1 portakal.
Su iki gün aksam meyve ile gecirmek istiyorum
Su iki buçuk olur rahat spor 20 dk yürüyüş sadece sahada olursa yazarim

Canım akşam mryve bana çok mantıklı gelmedi. Hem doyurucu olmaz. Hem de çabuk acıkırsın.

Selamlar
Menüm
1 dilim ekmek
1 kk peynir
4 zeytin
Domates roka

Ögle 1 kase mercimek çorbası

Akşam 1 kase tavuk suyuna sebze çorbası.

1.5 litre su

Menü güzel canım. Ama saatlerinu dd yazarsan daha güzel yorumlarız.

Maydonozu kahvaltıda yemen çok güzel canım toksin attırıyor ödem attırıyor ne güzel;menünü genel olarak çok beğendim ben harikasın:KK9:

Kahvaltıda limonla seviyorum maydanozu. Teşekkür edetim nilüferim.

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:

ARA ÖĞÜN-1:
*10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:

ARA ÖĞÜN-2:
*1 küçük ayva

AKŞAM YEMEĞİ:

SU:
*2 litre

SPOR:

Kandil helvası nazar boncuğu olmuß.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar bugunku menumu yazayim;

SABAH: 7.30 bir tb ekmegi,1 haslanmis yumurta,5 zeytin,peynir,bir tatli kasigi bal bir bardak yesil cay.

Ara ogun:10.30 on tane findik.

ÖĞLE:12.15 yedi kasik patlican yemegi 1 tb ekmegi bir kase corba ve salata.

Ara ogun:15.00 bir kucuk elma bir bardak sut.

AKŞAM: bir kase kuru fasulye, salata.

2.5 litre su 30 dk evde egzersiz.
Kaptan konusmus ben nediyem bu fasulyeye
Menüm

Sabah,1 mandalina+ bir avuç badem

Öğle, 1 haşl yumurta,1 d ekmek, 1 kk peynir, çay

Akşam, 1 kase şehriyeli tavuk çorbası, közl patlıcan salatası, 1 kase yoğurt, marul.

Su,2 lt
Spor,şimdilik yok
Hafi iyisin takdir aldin bugun
21 yili gecti evliligim
3 cocukla gezmeci bir kadin olunca
eeeeeeee bide kidemli siskoyum unuttunmu canim
Yok kaptanım ya 34 beden giymis biri mi söylüyor bunu
Sabah klasik kahvaltim
Ara 1 elma 1 bardak süt
Öğlen 2 şiş kebap salata 1 acı biber.
Akşam ızgara tavuk salata közlenmiş patlıcan közlenmiş soğan
Su 1.5 lt
Spor malesef yok .
Mutfak alt üst olmuş durumda birazdan spor niyetine toplayacam sonra pert olurum herhalde :):) :) :) :) :) :) :) :)
Kolay gelsin menu güzel
gozum sende demistim bilesin
cok cok cok isim olsada sana bakacam mutlaka ve seni borekle gorecegim gunu sabirsizca bekleyecegim
sende basina gelecegi dusun ki karsilasmayalim borekli menude fistik
Ayyy ben korktum simdi poni nin yerine kizim poni ayağını denk al valla kotu menu gorurse yolacak kaptan bizi
bende menumu yazayimda
sabah yok
oglen
1 elma
aksam
1 tost
1muz

aptal bir menu cok yogunum
ac kalirsam yogurtla elma yerim belki
Kaptanim bu ne ya aman diyim hergun bole olursa senin meto tahtali koyu boylar

Selam kizlar
Menüm.
Sabah 1 haskanmis yumurta
1 dilim ekmek cokelek
Turp yarim
Bir tane havuç

Öğle bir tabak sarimsakli yoğurtlu ispanak 1 dilim ekmek
Aksam 1 elma 1 portakal.
Su iki gün aksam meyve ile gecirmek istiyorum
Su iki buçuk olur rahat spor 20 dk yürüyüş sadece sahada olursa yazarim
Meyve pek iyi değil aksam bence ama bisey yemeyince yakar heralde
Selamlar
Menüm
1 dilim ekmek
1 kk peynir
4 zeytin
Domates roka

Ögle 1 kase mercimek çorbası

Akşam 1 kase tavuk suyuna sebze çorbası.

1.5 litre su
Güzel

kizlar esimle kahve icmeye cikacam sonra gelirim yine
bu firsati kaciramam kusura bakmayin tombis kelebeklerim
Oooo kaptanım iyisin vslla ah ah bebeler olduğundan beri doya doya cikamiyoz disari hele kışın
Bu günkü menü
Sabah 8.00
1 haş. Yumurta
Domates
Salatslık
1 dilim ekmek
Maydanoz

Ara 11.00
4 tane eti form

Öğlen 14.30
6 yk ıspanak yemeği
1 bardak ayran
1 dilim ekmek

Akşam 19.00
Bol yeşil salata

2 litre su ve 35 dk yürüyüş.
Akşam hafif olmuş guzel sende donecen ins en kisa zamanda listeye
Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:

ARA ÖĞÜN-1:
*10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:

ARA ÖĞÜN-2:
*1 küçük ayva

AKŞAM YEMEĞİ:

SU:
*2 litre

SPOR:
Guzel canim dinlen sen bilirim o agriyi

Bahçe nöbeti hem de;derste zaten sürekli ayakta olan öğretmeni tenefüste nöbetçi diye soğuk havada bahçede ayakta dikmek nasıl bir vicdan ben anlamıyorum:KK43:
Elif'im ben de çok severim limonlayıp yemeyi:KK51:

Canlarım bu hafta perşembeden beri diyetimi kaçamaksız yaptım diyebilirim ve hatta aralıksız da spor her gün ve sularım da hep en az 2 lt idi.Haftaya da 500 gr eksi ile başladım fakat dün akşamki makarna ve çiğ köfte patlamasından sonra bugün 800 gr kadar artı çıktım.O yüzden yarın bildirim öncesi protein ağırlıklı bir menü programladım ceza amaçlı o makarna patlamasına.Ben yine de ümitliyim çünkü 1 öğün hariç haftanın genelinde kontrollüydüm.Bir de geçen ay 23 üydü regl günüm,şaşmazsa tam o günlerdeyim şişlik de olabilir pes etmiycem o yüzden aslında tartı bizi yanıltmamalı biz asılırsak illa ki o pes edecek:KK51:

Abla sabah iki dilim.yiyord.bire indirdim onuda kaldirirsam hemen ackitim bu arada meyveleri saat 5 te yedim baya erkendi kilo ol.az inş:)
canim aslinda karnin degil beynin ve gozun ac biliyorsun degilmi
bakalim sen meyve yap su gunlerde olmassa haftaya baska birsey denersin boylece vucudun tepkisini olcersin
Sehriyede masum degil canim haklisin ama pirinc daha zararli geliyor nedense.fasulyede dusundugumden daha fazla kaloriliymis ya:KK57: valla benim yedigim en az yedi sekiz kasiktir simdi pisman oldum yedigime:KK43:
bu guzel en azindan bir sonraki kuru fasulyeyi yemiyecem diyebilme ihtimalin oldu bak.....
Ohh masallah Allah muhabbetinizi arttirsin:KK24:
yok kiz bu benzinlikten kahve alir bana sonrada suraya gidelim randevum var der.
aynende oyle oldu nitekim
Bu günkü menü
Sabah 8.00
1 haş. Yumurta
Domates
Salatslık
1 dilim ekmek
Maydanoz

Ara 11.00
4 tane eti form

Öğlen 14.30
6 yk ıspanak yemeği
1 bardak ayran
1 dilim ekmek

Akşam 19.00
Bol yeşil salata

2 litre su ve 35 dk yürüyüş.
etiformu sevmedim yoksa menu guzel
eti form yerine elma yada cig kuru yemis olsaydi ama oolsun
Ben de rekabet ortamında çok güzel veririm ufaklıktan beri yarışmaları pek severim:KK53:

Pilav hariç müthiş sağlıklı ve güzel bir menü canım,pilav zaten az ama emeklerimiz boşa çıkıyo gibi geliyo pilav makarna girince işin içine:cry:

Daha çok vericez Elif'im inşallah:KK19:

Takımın 3 yıldızı olmak da çok heyecan verici,ben 4 aydır daha hiç en çok veren 3 kişi arasına giremedim:cry:

Canım çocuğum yok işin ilmini bilmiyorum ama bütün kalbimle dua edebiliyorum sana Allah yardımcın olsun:KK19:

İyi ki varsın canım;krizi yönetmek çok önemli bir yetenek,AKUT gibisin maşallah:nazar::KK48:

Beril'im aklına sağlık bunları hemen haftasonu hazırlayıp buzluğa atıcam:KK19:

Çok sağlıklı ve hafif bir menü olmuş canım,şifa olsun:KK19:

Öğle ile akşamın yeri değişseymiş gerçekten çok güzel olurmuş,afiyet olsun canım:KK19:

İşte böyle Poni'cim:KK9:

Çok hafif bir menü,suyu 2'ye tamamlasan keşke canım uyuyana kadar:KK19:

Offf kıyamam;çok az olmuş Beril'im :cry:

Canım akşama protein koyarsan da tartıya yansıması çok güzel olur:KK19:

Çok hafif ve ertesi güne eksi düşürecek bir menü:KK9:

Allah daha da daha da daha da ve 2 dünyada beraber ve mutlu etsin sizi Beril'im:KK200:
kiz bu herifle mutluyum da arada krolasmasa benimde damarim tutmasa bi

Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:

ARA ÖĞÜN-1:
*10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:

ARA ÖĞÜN-2:
*1 küçük ayva

AKŞAM YEMEĞİ:

SU:
*2 litre

SPOR:
kandil helvasi icin ceza yerdin de kandil ya sustum
ben onu yazayim bir kenara bir sonraki kh da hincimi iki kati alirim
Kaptan konusmus ben nediyem bu fasulyeye

Hafi iyisin takdir aldin bugun

Yok kaptanım ya 34 beden giymis biri mi söylüyor bunu

Kolay gelsin menu güzel

Ayyy ben korktum simdi poni nin yerine kizim poni ayağını denk al valla kotu menu gorurse yolacak kaptan bizi
Kaptanim bu ne ya aman diyim hergun bole olursa senin meto tahtali koyu boylar

Meyve pek iyi değil aksam bence ama bisey yemeyince yakar heralde
Güzel

Oooo kaptanım iyisin vslla ah ah bebeler olduğundan beri doya doya cikamiyoz disari hele kışın

Akşam hafif olmuş guzel sende donecen ins en kisa zamanda listeye
canim bugun yogundu ve firsat yoktu yoksa bilincli aclik degil mecburi aclik oldu
Canlarım bu hafta perşembeden beri diyetimi kaçamaksız yaptım diyebilirim ve hatta aralıksız da spor her gün ve sularım da hep en az 2 lt idi.Haftaya da 500 gr eksi ile başladım fakat dün akşamki makarna ve çiğ köfte patlamasından sonra bugün 800 gr kadar artı çıktım.O yüzden yarın bildirim öncesi protein ağırlıklı bir menü programladım ceza amaçlı o makarna patlamasına.Ben yine de ümitliyim çünkü 1 öğün hariç haftanın genelinde kontrollüydüm.Bir de geçen ay 23 üydü regl günüm,şaşmazsa tam o günlerdeyim şişlik de olabilir pes etmiycem o yüzden aslında tartı bizi yanıltmamalı biz asılırsak illa ki o pes edecek:KK51:
evet biz fire vermedikce vucudun direnci eri geci kirilacak bunu unutmayalim canim

Mercimek çorbası içmistim dün
Bugün niyetli idim
Sahur sahanda yumurta
biraz peynir
3 dilim ekmek

Akşam
Et sote 6-7 kaşık
Pirinç pilav 6-7 kaşık
Yayla çorbası
Bir dilim revani ( gezmedeydim)

Su 1,5 litre oldu spor ne yapmalıyım bu saatte

Bence de biz bırakmayalım. İnatla uğraştığımızda neler yapabildiģimizi biliyoruz her birimiz. Ama atıştırmak daha kolay geliyor. Bazen çocuklara niye ders çalışmıyorsun diye kızıyoruz. O zaman kendime kızıyorum. Biz de diyetimize dikkat etmeyince sınıftaki tembel çocuklar geliyor sklıma.
Bir de bizim okulda bir arkadaş var beni o kadar sinir ediyor ki. Bir gün saçlarını yoluvereceğim. İki de bir ben bu şişmanları anlamıyorum. İnsan nasıl kendini tutamaz deyip duruyor. Ne kadar iradesizler diyor. Yaza zayıf girip ona göstermwk istiyorum. Zayıf olunca nasıl da güzel giyiniliuormuş. Kendidi zayıf ama giyinmeden bir haber.

Bugün niyetli idim
Sahur sahanda yumurta
biraz peynir
3 dilim ekmek

Akşam
Et sote 6-7 kaşık
Pirinç pilav 6-7 kaşık
Yayla çorbası

Canım akşam olmamış pek. Pirinç olmasaymış keşke.

Bugün niyetli idim
Sahur sahanda yumurta
biraz peynir
3 dilim ekmek

Akşam
Et sote 6-7 kaşık
Pirinç pilav 6-7 kaşık
Yayla çorbası

Canım mutlaka az da olsa spor yapmalısın çünkü bir tabak pilav nerden baksan 400-500 kalori ki bir de revani var,Leslie yapabilirsin youtubeden açıp:KK51:
kiz bu herifle mutluyum da arada krolasmasa benimde damarim tutmasa bi
kandil helvasi icin ceza yerdin de kandil ya sustum
ben onu yazayim bir kenara bir sonraki kh da hincimi iki kati alirim
Acıta acıta,canı acıya acıya sevmek zordur ama sevdanın ateşini hep harlar,Allah sizi hiç üzmesin canım:KK200:
Helvaya gelince,kandil ya,utangaç smiley ve özür smileyi:oops::KK23:

Bence de biz bırakmayalım. İnatla uğraştığımızda neler yapabildiģimizi biliyoruz her birimiz. Ama atıştırmak daha kolay geliyor. Bazen çocuklara niye ders çalışmıyorsun diye kızıyoruz. O zaman kendime kızıyorum. Biz de diyetimize dikkat etmeyince sınıftaki tembel çocuklar geliyor sklıma.
Bir de bizim okulda bir arkadaş var beni o kadar sinir ediyor ki. Bir gün saçlarını yoluvereceğim. İki de bir ben bu şişmanları anlamıyorum. İnsan nasıl kendini tutamaz deyip duruyor. Ne kadar iradesizler diyor. Yaza zayıf girip ona göstermwk istiyorum. Zayıf olunca nasıl da güzel giyiniliuormuş. Kendidi zayıf ama giyinmeden bir haber.
Sorma ben de zayıfları,benim 2 katım yediklerini ve bi de ben hiç diyet yapmam filan diyişlerini güle güle,görünce bi deliriveriyorum ama artık harekete geçip yaza herkesi susturma vakti:KK51:

Bahçe nöbeti hem de;derste zaten sürekli ayakta olan öğretmeni tenefüste nöbetçi diye soğuk havada bahçede ayakta dikmek nasıl bir vicdan ben anlamıyorum:KK43:

Elif'im ben de çok severim limonlayıp yemeyi:KK51:
Ah onu bende hic anlamıyorum zaten butun olayları gormemiz imkansız zaten bisi olunca geliyorlar nöbetçi diye ne anliyolar dikmek ten bizi ama belki görüntümuz bi caydırıcı etki yapiyidur belki
sisliktir tatlım merak eyme atarsin

Bugün niyetli idim
Sahur sahanda yumurta
biraz peynir
3 dilim ekmek

Akşam
Et sote 6-7 kaşık
Pirinç pilav 6-7 kaşık
Yayla çorbası

Canim niyetlisin ok de aksama pilav cok cok cok daxla madem yedin iki k la birakaydin arti revani olmamis
Aaaay sinir bozucu insanlar bazen beddua edesim geliyo benim gibi olun hatta daha beter diye ama dusmanima bile istemem sismanligi ins en kida zamanda halledecez bak iyle gicik bi motive kaynagin var baktikca hirslan ve ver kilolarini sonra onlar bize imrensin ne jadar iradeli ve guzel diye

Olabilir canım. Benim de fikrim 2 şerki takımlar yapalım. Sonra da bunlar kendj arslarında yarışsın. Başka birine karşı sorumlu olma psikolojisi insanı frenliyor.

Menü gayet güzel canım.

Canım menü spor hepsu çpk güzrl.
Süpersin.

Poni menü süper.
Hadi spor yapmaya. Tembellik yok

Canım menü güzel. Bir de sporu ekkesen taçlandıracaktım seni.

Canım akşam mryve bana çok mantıklı gelmedi. Hem doyurucu olmaz. Hem de çabuk acıkırsın.

Menü güzel canım. Ama saatlerinu dd yazarsan daha güzel yorumlarız.

10 dk eliptik,1 mil leslie yaptım etlerim ağrıyo ya :KK8:

sisliktir tatlım merak eyme atarsin
İnşallah canım:KK51:
Kizlar ben bi detoks yapayim diyorum yarın hangisini tavsiye edersiniz
Ayran detoksu olabilir canım:KK51:
-Bin muhtesem gunes- -Bin muhtesem gunes- canım senin tartının markası arzumdu değil mi modeli ney? Su kas olcuyordu değil mi
Evet Ponicim, arzum fitsense AR553 modeli;su,kas,yağ ayrı ayrı yüzde veriyo evet canım.
Iyi akşamlar hatunlar...

Menümü bi yazayım sonra sizin menüleri yorumlayayım

Sabah: 1 dilim ekmeğe minik tost
4 zeytin

Ara: şekersiz Türk kahvesi

Akşam: 3 dilim balık
Havuç,tere bol limonlu salata
1 dilim kepek ekmek

Ara: 5 kestane

1,5 lt su (zorlayarak)
Menü çok güzel canım:KK19:

X