Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kizlaar cok mutluyum oglusumun degerleri dusmus ne kadar mutlu oldugumu anlatamam protein sınırlaması falan vermedi eğer böyle devam ederse bizim gibi yiyip jcebilecek bugun esimle sonucu duyunca nasil mutlu oldugumuzu bir gormeliydiniz
Hadi gozun aydın. İnşallah oğluşun bir an önce tamamen iyilesir.

Kizlaar cok mutluyum oglusumun degerleri dusmus ne kadar mutlu oldugumu anlatamam protein sınırlaması falan vermedi eğer böyle devam ederse bizim gibi yiyip jcebilecek bugun esimle sonucu duyunca nasil mutlu oldugumuzu bir gormeliydiniz
Kendi hasta olsa bu kadar uzulmuyor insan evlat bambaşka çok sevindim bende

Canım çok sevindim;bugün menün artının üstüne baya karbonhidratlı olmuş ama salı çarşamba layıkıyla sıkarsan,perşembe korktuğun kadar olmaz inşallah tekrar bununla geçmiş olsun yavruna:emir_bebek:
Yol uzun sekerim sen yoruldukça ben taşırım seni dert etme
Aynen durmak yok canım
Sunu unutma sen giderken ben dönüyordum naberrrr
Canımmmm sağol:KK200:Artık tökezlemeden koşmak,yaza tiril tiril uçuş uçuş girmek vakti inşallah;takımca çıtır olana kadar devam:KK75:
Tamam canım. Okul olmasa daha kolay verirdik gerçekten. Benim branşım okulöncesi ve bizde teneffüs yok malum eve geldiğimde pilim bitmiş oluyor. Ogrencilerim çok iyi ama veliler ve idareyle uğraşmaktan gına geldi. Kızımla ilgileneyim derken uyudu kendim dinleneyim derken hop uykum gelmiş spor yok, sadece diyetle çok yorucu oluyor maalesef
Canım Ponicim seni çok iyi anlıyorum.Ama şuna inan ki günde 2 saat yol gittiğim;tenefüslerde bazen tuvalete girip gizli gizli ağladığım bir okuldayım.Sınıfımda 1 zihinsel engelli,5 öğrenme engelli çocuk var ve dilimizi bile konuşmakta hele anlamakta çok zorlanıyorlar.Ve bunu 1.5 yıldır her gün yaşıyorum ve en iyi ihtimalle 1.5 yıl daha yaşamak zorundayım.Bırak diyeti,gülümsemeye üşendiğim bir dönemindeyim hayatımın.Velev ki bıraktık ne olacak;her gün aynaya bakarken iradesizliğimiz için,üstümüze dar gelen sağını solunu kapatmak zorunda kalacağımız her kıyafet için kendimizden nefret edicez.Ben de bugün bu patlamayı yaşadım inan seni çok iyi anlıyorum ama asılmaktan başka çaremiz yok.Bizimki estetik görünüm için vermeye çalıştığımız fazladan 5 kilo değil ki;sen de ben de hele ben bu kilonun hastalık olan kısmındayız ve artık iyileşmemiz lazım bak bu 2 gün menülerine çok dikkat et,emin ol gün gün azmin tekrar canlanacak canım:KK19:

Canım meyveyi çok geç yeme istersen ..
Bir de çorbanin ne çorbası olduğunu yazarsan dahaniyi yorum yaparız
Ama akşam çok hafif kalmış öğlen bişey yememis sin çünkü
Onun disinda iyi
Meyve yemedim cnm zaten çok aram yok meyveyle ama hani bugün hiç yemediğim için çok acıkırsam diye yerim demiştim. Çorbada tarhana çorbası bi tabak bi tabak salata bi dilim çavdar oldu bi bardakta ayran.

Hadi gözün aydın
Can'ım dengeli bir öğün ye
Kendine gel sonrada buraya
geldimm kaptanım biraz geç olduda kayınvalidemdeydik.
Selam kızlar bugünkü yediklerim
sabah
Sahanda yumurta 2 tane
Beyaz köy peynir 3_4 dilim
1 portakal
Arada
1 tane galeta 1 küçük elma
Öğlen
1 bardak çorba ve galeta
1 fincan türk kahvesi
Akşam(daha yemedim yemeyi düşündüklerim)
1 kase çorba
1 şiş kebap
3 kaşık sehriye pilavı
Ayran

Sizce nasıl
1 lt şu içtim inşallah 2 olacak
Bence güçlü ve iyi bir menü olmuş cnm beğendim ben.
Can'ım meyveyi fazla geç saatte yeme
Aksama istersen varsa bir çorba yanına etli sebze ye
Yoksa yoğurt
meyve yemedim cnm
Neyi varkı kuzunun hastalık kol geziyor allah korusun
yok yaaa hastalıktan değil kudurganlık:))
Bugünkü menüm şöyleydi:

SABAH:
*1 haşlanmış yumurta+1 kk peynir+1 dilim çavdar ekmeği

ARA ÖĞÜN-1:
*10 badem

ÖĞLE YEMEĞİ:
*1 kase yoğurda karıştırılmış light müsli

ARA ÖĞÜN-2:
*1 küçük ayva

AKŞAM YEMEĞİ:
*1 tabak makarna+2-3 çiğ köfte

SU:
*1 litre

SPOR:
*Yok
10 numara 5 yıdız
Selaaam
Bugün ki menum sabak 1 buçukyumurta az ccokelek marul kirmizi lahana salatalik havuçile salata yaptim 1 dilimde ekmek

OOgle Esim kendine durum almisti iki isirik.ondan aldim

Ara sütlü türk kahvesi 1 mandalina
Aksam 1 tabak kiymali ispanak yemeği yyoğurt

YYemektenyarim saat sonra 1 pportakal
Su iki bbuçukolur spor şimdilik yok belki yaparim
Süper keşke bende böyle herşeyi atlamadan yapabilsem:KK43:(
İyi akşamlar herkese bugün moralim kötüydü baya yeni yeni düzeliyor.
hayırdır poniponna? Kötü bişey yoktur inş.
İyi akşamlar :)bu günkü menüm
Sabah burda birisi söylemişti hangisiniz olduğunu hatırlayamadım suyun içine bal ve sirke katıp içiyorum demişti ben eskiden sadece sirkeli içiyodum bu sefer ballı içtim kahvaltıdan yarım saat önce
Kahvaltı
Marul maydanoz 1domates 1salatalık 3çatal peynir ve 1dilim çavdar e.
Ara
Türk kahvesi
Öğlen
1.5 Uskumru kuçuğunden salata ve yarım kase tarhana
Akşam
Yarım kase mercimek çorbası 2tane lahana sarması yarım kase yoğurt ( ayyyy inşallah bişey olmaz unutmuştum ben balık yediğimi)
45dk koşu bandında hızlı yuruyuş ve yarım saat taebo yatım
Su da 2.5lt olucak :)
Maşallah darısı başıma:))

Kızlar çok hastayım ben ya :KK43: ateş, karın-mide krampları, ishal... giremedim bugün sabahtan sonra haberde veremedim çok bişey yiyemedim ama yazayım

Peynirli maydonozlu yağsız omlet
2dilim kepek ekmek
Yarim domates

Muz

Mercimek çorbası

Kızlar çok hastayım ben ya :KK43: ateş, karın-mide krampları, ishal... giremedim bugün sabahtan sonra haberde veremedim çok bişey yiyemedim ama yazayım

2dilim kepek ekmek
Yarim domates

Muz

Mercimek çorbası
Canım geçmiş olsun,yarın koyu türk kahvesi iç ishale çok iyi gelir:KK51:
10 numara 5 yıdız
Akşam öğünü biraz bozdu ama bu önümüzdeki 2 gün telafi etmeye çalışıcam canım inşallah:KK51:

Canım geçmiş olsun,yarın koyu türk kahvesi iç ishale çok iyi gelir:KK51:

Akşam öğünü biraz bozdu ama bu önümüzdeki 2 gün telafi etmeye çalışıcam canım inşallah:KK51:
Saol canım limonla Türk Kahvesini karıştırıp yiyorum çok duramazsam bi serum yemek şart galiba

Kızlar bugün kü menüm
Sabah
2 yumurtadan omlet
Akşam
1 tabak nohut
1 kase yoğurts
Salata
Su 2 2.5 lt vardır
Spor yok
Ben beğendim cnm.
Selam kızlar.
Menüm kahvaltı
1 dilim ekmek
Yarım kk peynir
5 zeytin
1 domates biraz marul biraz roka

Öglen 1 dilim ekmek
1 trabzon hurması

Akşam 1 servis kaşığı menemen
1 dilim ekmek
1 çatal peynir
5 zeytin

Birazdan 1 meyve yerim

2 litre su
Spor yok. Halen hastayım.
Çok geçmiş olsun cnm menün güzelmiş.
Menüm
Sabah 1 b süt, 5 bisküvi
Öğle, 1 d börek, 1 kk peynir, çay,mandalina
Ara,neskafe
Akşam, 1 tabak kuru fasulye,2 yk pilav, salata

Su,2 lt
Spor,yok
bende böyle çok düzensiz besleniyorum işte. Diyette olmasam akşama kadar bişey yemem. Diyetteyim diye kahvaltı falan yapmaya çalışıyorum işte.
Ya bi de dün annem mevlude gitmişlerdi lokum ayırmış getirmiş bana bende sonra yerim dedim koydum bugün aldım onları birini annemin ağzına diğerini abime :)annemede yazık ama ben duşunmeden atıverdim yoksa kendi ağzıma atardım :)
ayyy bende bugün cız yaptım kayınvalidemde bi dilim cezerye yedim :KK43:((((
Geçen sene hamilelikten önce 75 kiloya düşmüştüm beni motive etmek için birşeyler yazar mısınız sizin düşünceleriniz önemli
vallah mptive etmeye gerek yok sonuç ortada bir yapmışsın bidaha yapabilirsin bence. Hrikaaa...
Eki Görüntüle 1724407

çok sevindim cnm cok geçmiş olsun inş tamamen iyileşir oğlun. Evlat başka işte... ah ah :KK43:(

2dilim kepek ekmek
Yarim domates

Muz

Mercimek çorbası
Çok geçmiş olsun cnm

2dilim kepek ekmek
Yarim domates

Muz

Mercimek çorbası
Annemin senelerdir yaptıgı birşey var bu ishal ve kramp için. Çig patatesi rendele ve sıkıp nişastali suyunu al, bu suya 1 limon sık ve iç. 15 dakika sonra geçiyor. Sık sık denenmiş ve her seferinde faydali olmuş bir tarif. Geçmiş olsun. Ateş icin bana doktorum parol verdi. En iyi ateş düşürücü dedi. 40 derece ateşim vardı doktora gittiğimde.

Herkes hasta yaaa vallah salgınmı var nedir??
Aynen salginmış. Dün bir devlet hastanesinin acil servisine gittik en az 1 saat sonra sıra gelor dedi hemşire. Kaza vs gelirse onlar öncelikliymiş. Biz de özel hastaneye gittik orada kalabalıktı ama çok beklemedik. Hemşire dedi salgin var diye.

Canım çok sevindim;bugün menün artının üstüne baya karbonhidratlı olmuş ama salı çarşamba layıkıyla sıkarsan,perşembe korktuğun kadar olmaz inşallah tekrar bununla geçmiş olsun yavruna:emir_bebek:

Canımmmm sağol:KK200:Artık tökezlemeden koşmak,yaza tiril tiril uçuş uçuş girmek vakti inşallah;takımca çıtır olana kadar devam:KK75:

Canım Ponicim seni çok iyi anlıyorum.Ama şuna inan ki günde 2 saat yol gittiğim;tenefüslerde bazen tuvalete girip gizli gizli ağladığım bir okuldayım.Sınıfımda 1 zihinsel engelli,5 öğrenme engelli çocuk var ve dilimizi bile konuşmakta hele anlamakta çok zorlanıyorlar.Ve bunu 1.5 yıldır her gün yaşıyorum ve en iyi ihtimalle 1.5 yıl daha yaşamak zorundayım.Bırak diyeti,gülümsemeye üşendiğim bir dönemindeyim hayatımın.Velev ki bıraktık ne olacak;her gün aynaya bakarken iradesizliğimiz için,üstümüze dar gelen sağını solunu kapatmak zorunda kalacağımız her kıyafet için kendimizden nefret edicez.Ben de bugün bu patlamayı yaşadım inan seni çok iyi anlıyorum ama asılmaktan başka çaremiz yok.Bizimki estetik görünüm için vermeye çalıştığımız fazladan 5 kilo değil ki;sen de ben de hele ben bu kilonun hastalık olan kısmındayız ve artık iyileşmemiz lazım bak bu 2 gün menülerine çok dikkat et,emin ol gün gün azmin tekrar canlanacak canım:KK19:
İnşaallah canım, vazgeçmek yok o zaman :KK19:

Çok sevindim :) Allah daha da çok şifa verir inşallah :)

Baskalarina benzemeyen farkli ama farkıyla tatli birisin kaptanım
himmmmmmmm yya benim bunye boyle iltifatlara alisik degil bilesin simaririm
gecende hayatimda ilk defa biri bana hanimhanimcik demisti ay ne utandiydim
Meyve yemedim cnm zaten çok aram yok meyveyle ama hani bugün hiç yemediğim için çok acıkırsam diye yerim demiştim. Çorbada tarhana çorbası bi tabak bi tabak salata bi dilim çavdar oldu bi bardakta ayran.

geldimm kaptanım biraz geç olduda kayınvalidemdeydik.

Bence güçlü ve iyi bir menü olmuş cnm beğendim ben.

meyve yemedim cnm

yok yaaa hastalıktan değil kudurganlık:))

10 numara 5 yıdız

Süper keşke bende böyle herşeyi atlamadan yapabilsem:KK43:(

hayırdır poniponna? Kötü bişey yoktur inş.

Maşallah darısı başıma:))
sen kaynanasevenlerdensin yani
aman aman saka nazar degmesin
sana bunlari yazarken agzima su dolandi
kaynanayi ne yapmali kaynar kazana atmali yandim beril dedikce altina iki kutuk atmali

2dilim kepek ekmek
Yarim domates

Muz

Mercimek çorbası
annem bu ne ya
hastaliktan takim kiriliyor
kizlar kendinize iyi bakin lutfen
Canlarım biraz kitap okuycam yine uğrarım:KK69:
bu cumleyi kuran insanlara oyle hayranimki
Herkes hasta yaaa vallah salgınmı var nedir??
burda var canim orayi bilemiyom
Ben neden spor yapamıyorum..... :KK43:((
acaba yteri kadar istemiyormusun bebegim
kendimi motive etmek icin cibildak cibildak kendime bakardim ben
Annemin senelerdir yaptıgı birşey var bu ishal ve kramp için. Çig patatesi rendele ve sıkıp nişastali suyunu al, bu suya 1 limon sık ve iç. 15 dakika sonra geçiyor. Sık sık denenmiş ve her seferinde faydali olmuş bir tarif. Geçmiş olsun. Ateş icin bana doktorum parol verdi. En iyi ateş düşürücü dedi. 40 derece ateşim vardı doktora gittiğimde.
aaaa bunu bilmiyordum
sagol aklimda olsun

X