Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

guzel bir menu afiyet olsun

bol yogurt naneli biberli candir can hemde yag yakan can

masalcim menun guzelde oglen niye yok bir salata bari yeseydin hatta durumunde etini hüpletseydin ya..........

aynen kismet isi bunlar bide cenebazsan ohoooooo neler olmaz neler

canim ne oldu

gidersen dinlenirsin pasta borek esliginde ruhense bir iki tarti ibreyi arttirdikca göcersin
sen su diyeti unutsan sadece saglik icin az ve oz yiyecem desen
gel birde bunu deneyelim tatlisim

nohutu begenmedim ama senin metonu dusununce seste edemedim fistik

insallah olmaz canim
menu guzelde balik yagsiz pisti umarim
kiz taebo neki

bol yogurt naneli biberli candir can hemde yag yakan can

masalcim menun guzelde oglen niye yok bir salata bari yeseydin hatta durumunde etini hüpletseydin ya..........

aynen kismet isi bunlar bide cenebazsan ohoooooo neler olmaz neler

canim ne oldu

gidersen dinlenirsin pasta borek esliginde ruhense bir iki tarti ibreyi arttirdikca göcersin
sen su diyeti unutsan sadece saglik icin az ve oz yiyecem desen
gel birde bunu deneyelim tatlisim

nohutu begenmedim ama senin metonu dusununce seste edemedim fistik

insallah olmaz canim
menu guzelde balik yagsiz pisti umarim
kiz taebo neki
Çok az yağla zaten içini yedim :) çok hareketli bi spor youtubeden açtım yaptım :)

Ya bi de dün annem mevlude gitmişlerdi lokum ayırmış getirmiş bana bende sonra yerim dedim koydum bugün aldım onları birini annemin ağzına diğerini abime :)annemede yazık ama ben duşunmeden atıverdim yoksa kendi ağzıma atardım :)

Geçen sene hamilelikten önce 75 kiloya düşmüştüm beni motive etmek için birşeyler yazar mısınız sizin düşünceleriniz önemli

Adsızolkj.png

Geçen sene hamilelikten önce 75 kiloya düşmüştüm beni motive etmek için birşeyler yazar mısınız sizin düşünceleriniz önemli

Eki Görüntüle 1724407
Gerçekten çok farketmiş bambaşka olmuşsunuz :) ne diyceğimide bilemedim ablamı desem die :) ama çok güzel olmuş çok fazla incelme var harika :)inşallah bundan dahada ince olursunuz :)

Günaydııııııınnnnn fıstıklar
Tartıldım 100 gr eksideyim.
Aslında daha çok bekliyordum ama olsun perşembeye kadar inerim inş...
Pazartesiye -100 ile başlamak perşembeye güzel bir rakam görmektir canım merak etme bozmadan devam:KK19:
süper yaa 500gr çok iyi:)
Çok teşekkür ederim canım ben de uçtum sevinçten sabah tartıyı görünce:KK51:
Tebrik ediyorum canım çok iyi persembeye daha da vereceğine inaniyorum:)
İnşallah canım bugün akşam öğünümde saçmaladım ama birazdan spora geçip telafi etmeye çalışıcam:KK51:
Persembe 74.7
Bugün 74.2
Eksi 500 gr.
Bu eksi 500'lerimizi cumaya kadar 1'e çıkaralım inşallah :KK37:
+1.200 kg
Perşembe sabahından beri mantı börek makarna kek bisküvi çikolata herşeyi yedim bu bana mustehak o kadar emek verip bir çırpıda yok ediyorum emeklerimi bende mi ara versem biraz psikolojik olarak çok yoruldum
Yapma canım bugün ben de pi patlama yaşadım ve gidicem diye tutturdum ama inan bana kendimize ederiz.Bak kilolarımız 60-70 olsa tamam 5 gideriz 10 geliriz sorun olmaz.Ama bak ikimiz de hala büyük bedeniz,obeziz kısacası.Eşiz,öğretmeniz,anneyiz;ve bu halimiz bizi çok yıpratıyor biliyorsun.Benim şu an çalıştığım okul göç bölgesi;veliler ilgisiz,öğrenciler saygısız.Geçen gün arkamdan hızlı yürü şişko diye bağırdı erkek öğrencinin biri,yanındaki serseri tayfa da kahkahaya boğuldu.Ha o bıyıklı ergeni ufalardım orda dilimle o ayrı da;en çok dikkat çeken yönümün kilo olması da çok acı değil mi.Burdan koparsak biter;bunu hiç unutma canım ben de unutmuycam.Devam ediyoruz Ponim:KK19:
aaa cok guzel tebrik ederim
haftaya iyi bir motivasyonla basladin sanirim seker kiz
Ben de çok mutlu oldum canım sabah 500 gramı görünce;akşam öğününde fazlaca kaçırdım ama toparlıycam inşallah:KK200:
Çok güzel nilüferim. Harikasın.
Teşekkür ederim Elif'im ama 800 gr ile asıl harika olan bu bildirimde sensin bence:KK9:

Kızlar ben de cumaya göre - 800 üm.
Harikasınnnnn perşembeye kadar durmak yok:KK9:
Ben de tartıldım
Cuma 89
Bugün. 88.6
Fark -400
Vermiş olmama ragmen gripten mi nedir bir şişkinlik hissi var bende. Belki dün takılan serum ve ilaçlardandır.
Çok güzel canım perşembeye kadar 1 kilo olur o inşallah haftaya çok güzel başladın sen de kutluyorum:KK9:
ben once kendimden yeni bir cilginlik yapip burayi yaprak dokumunden kurtarmayi bekliyom
seyda ve tüm kizlar 3 yili askin burdayim sayisiz insanla tanistim, sevidik, sevmedik, tartistik, kacctik, küstük kisaca yasama baska bir pencereden baktik.
zuhalin izni nilüferin izne ayrilma istegi benim buralardan cok koptugumu hatirlatti.ben burda olabilseydim belki uhal bu kadar yorulmayacakti, niliferde gerekcesini gosterip izin istemeyecekti.
sanirim geri gelme vakti geldi.zaten baska bir sansimda yok ya gidip takimi dagilmasini bekleyip kapatacam, ya kalip beraber mezuniyeti gorecem.ben kalmadan yanayim ki zaman sikintim var sorun degil halledebilirim.sizde ayni dusuncedeyseniz izin lafini kaldirinkizlar
poni sana izin vermiyorum bilesin.zamanla kaynasip yenlerle yeni bir butun olacaz buna inaniyorum.
Ben de duygusal bi patlama yaşadım bugün,aynı zamanda regl öncesi duygusal patlama da oldu ama sesin sözün şifa oldu canım çok teşekkür ederim,hedefe kadar durmak gitmek yok:KK73:
Selam kızlar bugünkü yediklerim
sabah
Sahanda yumurta 2 tane
Beyaz köy peynir 3_4 dilim
1 portakal
Arada
1 tane galeta 1 küçük elma
Öğlen
1 bardak çorba ve galeta
1 fincan türk kahvesi
Akşam(daha yemedim yemeyi düşündüklerim)
1 kase çorba
1 şiş kebap
3 kaşık sehriye pilavı
Ayran

Sizce nasıl
1 lt şu içtim inşallah 2 olacak
Canım şehriye pilavı hariç muhteşem bi menü zaten o da 3 kaşık;harika,azıcık da spor yaparsan üçer beşer gider kilolar:KK73:
Canim menun güzel ama sabah cok az ve yavan olmuş biraz yyeşillik falan olsa daha güzell olurmuş ama yinede guzel
Sağol canım benim öğleden sonrası çok saçma oldu ama yarın daha iyi olacak inşallah:KK37:
İyi akşamlar herkese bugün moralim kötüydü baya yeni yeni düzeliyor.
Aynen Ponicim,hala başım ağrıyor ama düzelicez inşallah:KK19:
Akşam 2 kh yerine biri olsa daha iyi olurdu.
Su çok az olmuş.
Birazdan güncelliycem canım haklısın,baya su içtim o bildirimden sonra sonradan:KK19:
Sağol canımmmm akşama kızma patlama oldu o telafi edicem:oops:
Menüm
Sabah 1 b süt, 5 bisküvi
Öğle, 1 d börek, 1 kk peynir, çay,mandalina
Ara,neskafe
Akşam, 1 tabak kuru fasulye,2 yk pilav, salata

Su,2 lt
Spor,yok
Poni'cim hani bugün demiştin artık uzak durcam diye bak hala bisküvi,börek,pilav var;ben de akşam makarna yedim çok pişmanım bak sonra vicdanımız bizi rahat bırakmıyo gel bir daha asılalım şu diyetlerimize:KK19:

Kızlar ben geçtiğimiz Ocak ayından beri burdayım
Aynı zamanda kendi günlüğümde var
İki taraftaki arkadaşlarada sorumluluk hissettiğim için destek olmak babında sürekli elimde telefon adeta bağımlı oldum
O yüzden birçok şeyi ihmal ettim
Bisüre kendime vakit ayırmak istiyorum
Hesabımıda donduracamki istesemde giremeyim
Tabiki bu sürede dikkat etmeye ve spora devam
Vermesemde almamaya çalışıcam

Takımdada yeni arkadaşlarla beraber eminim çok güzel bi enerji oluşacak
abla ya gerçekten çooook üzüldüm gitmene ama seninde ailen var ilgilenmen gereken hatta onlatda isyan ediyor olabilir burada haklusinda bizde cok alıştık be abla valla bi yanim koptu gibi ne biliyim gerçekten çok ağlamak geliyor içimden sanal ortamda birine bukadar vaglanacan aklima gelmezdi hem daga bwn sana oğlumun degerlerinin dustugunu mujdeliycek senden duyduklarumla seninle mutlulugumu paylasacaktim of ya sayfi duymaktan başka bisi gelmiyor elimdizden ama acikcasi o bile gelmiyo neden alisturdin bu kadar kendine yone arada gel nolur biz uc ay sinra yine burda seni bekliycez 60 larda veee mezuniyetimizi gorwceksin ins seni kocamaaaaan seviyorum unutma:KK200::KK60::KK60:

kizlar size bir sey soylemem lazim ki sonradan kotu olmayayim
ben gece calisiyorum
haftayada esimin isinin acilisi var arada ona yardim edecem gibi
3 cocuk var

yani gercekten kisitli zamanda gelebiliyorum
bu nedenlede yazilarimda smile vs.kullanamiyorum aliskanlik edinmemisim
konusma dili gibi yazarim genelde
disardan bakildiginda mesafeli ukala bir tip gibi gelsemde icim baskadir inanin
o nedenle yazdiklarimi sert algilamayin lutfen
bir zamanlar kotu kadin muzeyyene cikmisti adim sivri dilliyim diye ama
burasi sanal ve kimse kimseyi tanimiyor
Hehe kaptanim ben basta cok korkmustum senden ama orjinal birisin ve senin bu halin bana cok tatli geliyor herhalinle bizimlesin kaptanım sık sık gel Bırakma bizi yanlız
ben once kendimden yeni bir cilginlik yapip burayi yaprak dokumunden kurtarmayi bekliyom
seyda ve tüm kizlar 3 yili askin burdayim sayisiz insanla tanistim, sevidik, sevmedik, tartistik, kacctik, küstük kisaca yasama baska bir pencereden baktik.
zuhalin izni nilüferin izne ayrilma istegi benim buralardan cok koptugumu hatirlatti.ben burda olabilseydim belki uhal bu kadar yorulmayacakti, niliferde gerekcesini gosterip izin istemeyecekti.
sanirim geri gelme vakti geldi.zaten baska bir sansimda yok ya gidip takimi dagilmasini bekleyip kapatacam, ya kalip beraber mezuniyeti gorecem.ben kalmadan yanayim ki zaman sikintim var sorun degil halledebilirim.sizde ayni dusuncedeyseniz izin lafini kaldirinkizlar
poni sana izin vermiyorum bilesin.zamanla kaynasip yenlerle yeni bir butun olacaz buna inaniyorum.
Isteeee buuuu bizim efsane kaptanimiz geri döndü
Kızlar sizden fikir almak istiyorum.
Bu sene kpssye hazirlanmayi düşünüyordum
Eşimden is teklifi geldi.
Gel sen kpss stresine atanma stresine girme ben sana bir bebek giyim mağazası açayım onu işlet.
Hem kizindan da ayrı kalmak zorunda olmazsın dedi..
Bir yandan mantıklı geldi bir yanim da tuhaf. .
Fikirleriniz benim için önemli.
Aslinda kendi isin guzel izin yok bebis yaninda maddi sıkıntı batti cikti korkusu yoksa iyu düşünce

Eki Görüntüle 1724407
Ponicim bu kadinin sen olduguna elli sahit lazimne guzelmissin dusunsene birakmadigun zaman bundan daha güzel olacaksin basarmissin bi kere neden dahada başarılı olmayasin sakin izne ayrilma ben bile pişman oldum donus cok zoe oluyo

Menum diye ne yazcam bilmiyorum ne bulduysam yedim borek eknek arasi tavuk döner aksamda görümceme gittik orada kuru fasulye pilav batirdim yani ama yarin böyle olmayacak yol haline verin artık bu son

Ya bi de dün annem mevlude gitmişlerdi lokum ayırmış getirmiş bana bende sonra yerim dedim koydum bugün aldım onları birini annemin ağzına diğerini abime :)annemede yazık ama ben duşunmeden atıverdim yoksa kendi ağzıma atardım :)
Ha soyleeee
Bak ziyan olmadı sanada yağ olarak dönmedi

abla ya gerçekten çooook üzüldüm gitmene ama seninde ailen var ilgilenmen gereken hatta onlatda isyan ediyor olabilir burada haklusinda bizde cok alıştık be abla valla bi yanim koptu gibi ne biliyim gerçekten çok ağlamak geliyor içimden sanal ortamda birine bukadar vaglanacan aklima gelmezdi hem daga bwn sana oğlumun degerlerinin dustugunu mujdeliycek senden duyduklarumla seninle mutlulugumu paylasacaktim of ya sayfi duymaktan başka bisi gelmiyor elimdizden ama acikcasi o bile gelmiyo neden alisturdin bu kadar kendine yone arada gel nolur biz uc ay sinra yine burda seni bekliycez 60 larda veee mezuniyetimizi gorwceksin ins seni kocamaaaaan seviyorum unutma:KK200::KK60::KK60:

Hehe kaptanim ben basta cok korkmustum senden ama orjinal birisin ve senin bu halin bana cok tatli geliyor herhalinle bizimlesin kaptanım sık sık gel Bırakma bizi yanlız

Isteeee buuuu bizim efsane kaptanimiz geri döndü

Aslinda kendi isin guzel izin yok bebis yaninda maddi sıkıntı batti cikti korkusu yoksa iyu düşünce

Ponicim bu kadinin sen olduguna elli sahit lazimne guzelmissin dusunsene birakmadigun zaman bundan daha güzel olacaksin basarmissin bi kere neden dahada başarılı olmayasin sakin izne ayrilma ben bile pişman oldum donus cok zoe oluyo
Biraz nusubetimdir ama kotu gün dostuyumdur
Hele bir sınırlenıyım hiç cekılmem
Siz kilo verin ben bu panbık halımle geçinip gidelim
Nasıl orjinal gız

Pazartesiye -100 ile başlamak perşembeye güzel bir rakam görmektir canım merak etme bozmadan devam:KK19:

İnşallah canım bugün akşam öğünümde saçmaladım ama birazdan spora geçip telafi etmeye çalışıcam:KK51:

Yapma canım bugün ben de pi patlama yaşadım ve gidicem diye tutturdum ama inan bana kendimize ederiz.Bak kilolarımız 60-70 olsa tamam 5 gideriz 10 geliriz sorun olmaz.Ama bak ikimiz de hala büyük bedeniz,obeziz kısacası.Eşiz,öğretmeniz,anneyiz;ve bu halimiz bizi çok yıpratıyor biliyorsun.Benim şu an çalıştığım okul göç bölgesi;veliler ilgisiz,öğrenciler saygısız.Geçen gün arkamdan hızlı yürü şişko diye bağırdı erkek öğrencinin biri,yanındaki serseri tayfa da kahkahaya boğuldu.Ha o bıyıklı ergeni ufalardım orda dilimle o ayrı da;en çok dikkat çeken yönümün kilo olması da çok acı değil mi.Burdan koparsak biter;bunu hiç unutma canım ben de unutmuycam.Devam ediyoruz Ponim:KK19:

Ben de çok mutlu oldum canım sabah 500 gramı görünce;akşam öğününde fazlaca kaçırdım ama toparlıycam inşallah:KK200:

Teşekkür ederim Elif'im ama 800 gr ile asıl harika olan bu bildirimde sensin bence:KK9:

Çok güzel canım perşembeye kadar 1 kilo olur o inşallah haftaya çok güzel başladın sen de kutluyorum:KK9:

Ben de duygusal bi patlama yaşadım bugün,aynı zamanda regl öncesi duygusal patlama da oldu ama sesin sözün şifa oldu canım çok teşekkür ederim,hedefe kadar durmak gitmek yok:KK73:

Canım şehriye pilavı hariç muhteşem bi menü zaten o da 3 kaşık;harika,azıcık da spor yaparsan üçer beşer gider kilolar:KK73:

Sağol canım benim öğleden sonrası çok saçma oldu ama yarın daha iyi olacak inşallah:KK37:

Birazdan güncelliycem canım haklısın,baya su içtim o bildirimden sonra sonradan:KK19:

Poni'cim hani bugün demiştin artık uzak durcam diye bak hala bisküvi,börek,pilav var;ben de akşam makarna yedim çok pişmanım bak sonra vicdanımız bizi rahat bırakmıyo gel bir daha asılalım şu diyetlerimize:KK19:
Yol uzun sekerim sen yoruldukça ben taşırım seni dert etme
Aynen durmak yok canım
Sunu unutma sen giderken ben dönüyordum naberrrr

Kizlaar cok mutluyum oglusumun degerleri dusmus ne kadar mutlu oldugumu anlatamam protein sınırlaması falan vermedi eğer böyle devam ederse bizim gibi yiyip jcebilecek bugun esimle sonucu duyunca nasil mutlu oldugumuzu bir gormeliydiniz
Hay masallah nazarlardan uzak tosunum

Menum diye ne yazcam bilmiyorum ne bulduysam yedim borek eknek arasi tavuk döner aksamda görümceme gittik orada kuru fasulye pilav batirdim yani ama yarin böyle olmayacak yol haline verin artık bu son
Bugün son herkes duysun bunu sende
Yarına börekli bir menü gelsin görüşürüz hanımlar

Tamam canım. Okul olmasa daha kolay verirdik gerçekten. Benim branşım okulöncesi ve bizde teneffüs yok malum eve geldiğimde pilim bitmiş oluyor. Ogrencilerim çok iyi ama veliler ve idareyle uğraşmaktan gına geldi. Kızımla ilgileneyim derken uyudu kendim dinleneyim derken hop uykum gelmiş spor yok, sadece diyetle çok yorucu oluyor maalesef

X