Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Teşekkür ederim canım havayı nasıl nemli tutacam bilmiyorum peteklerin üstüne su koyuyorum ama eksilmiyor bile
su değil islak havlu koy ben oturduğum odada buhar makinasini açıyorum yattigi yere hem buhar koyuyorum bi kac saat hemde kalorifer ustune islak havlu bizim aile hekimi su olmaz demisti ben hasta olmasada koyarim ialak havluyu onin nwmi yeterli oluyo bogaxi burnu kurumaz

Gerçekten çok acı bi durum cnm
Allah rahmet eylesin
Yarına çıkacağımız belli değil ama biz hiç ölmicekmiş gibi hareket ediyoz

Hoşbulduk:)
4 takıma katılmıştım 3-4 ay önce hafatsı dolmadan oğlum rahatsızlandı bide üstüne modemimizin arızası sonucu bırakmak zorunda kalmıştım. Şimdi inş daha sıkı ve düzenli bi şekilde aranızda olacağım.

Gerçekten çok acı bi durum cnm
Allah rahmet eylesin
Yarına çıkacağımız belli değil ama biz hiç ölmicekmiş gibi hareket ediyoz

Çok gencmis ya Allah rahmet eylesin

Ay kötü olmuş canım ya ben bile etkilendim okurken allah anababasina sabır versin
Amin canlarım inanın sabahtan beri o feryatlar kulaklarımdan gitmiyor;sırf biraz kafa dağıtır mıyım diye çıktım koşu bandına 1 saat yürüdüm azıcık rahatladım ama baş ağrım hala geçmedi,yine geçmezse akşam yemeğinden sonra bi ağrı kesici alırım artık

Sen çok abartmadan yine bugün biraz durgun üzgün dur ki yarında unutmasın

Ayyy şu kadın milleti ne fena yaa

Listeye girmediğin için sorun yok ozaman cnm

Bende Zühal 44 yaşında 3 çocuk 1 torun sahibiyim
Buraya 113.5 kiloyla başladım şimdi 74 civarıyım

Burda hava bşraz yumuşaktı
Bende yürüme sopalarını kaptığım gibi dışarı çıktım
Hem koşu hem yürüyüş yaptım
Koşuda olunca normalde 1.5 saatlik mesafeyi 1 saatte geldim

Aa öyle mi yaparım canım buhar makinemiz yok almak gerek
Sen çok abartmadan yine bugün biraz durgun üzgün dur ki yarında unutmasın

Ayyy şu kadın milleti ne fena yaa
Üzgünüm abla surat beş karış beni konusturyor cevap vermiyorum kaynanamgildeyiz şu an.
Koşu bandı durmuş öylece beni al beni al diye bağırıyor sırtında taşıyıp gotureism var :):)

Nerdeyse ben gelip götürcem kızz
Neyse yarına kadar sabret zaten hastasın

Hosgeldin canim bende dun katildim, masal ben 28 yasindayim, iki yillik evliyim cocugum yok.160 boyunda 70 kiloyum. insallah hep beraber kilolarimizdan kurtulacağız

Cocugunuzun eglenerek yaptigi seyler varsa bence o alanlara yonlendirseniz cok daha iyi olur.Emin olun eglenerek gitseydi, yuzme oncesi mutsuz olmak yerine heyecanlanirdi.Zorlarsaniz daha cok nefret edebilir.Birakin ilgi duydugu bir hobiyi yapsin.

Hosgeldin canim bende dun katildim, masal ben 28 yasindayim, iki yillik evliyim cocugum yok.160 boyunda 70 kiloyum. insallah hep beraber kilolarimizdan kurtulacağız

Kızlar kilo ve boyunuzu profilinizin altına yazarmısınız
Yoksa kim Kaç kiloydu unutuyoruz

Menüm
Sabah 1 haşlanmış yumurta 7 zeytin 1 kk peynir 1 dilim tb ekmeği ayva reçeli tadına baktım sadece cokelek 1 bardak süt
Öğlen ızgara tavuk slaata küçük tabak keşkek
Ara tarım elma 1 portakal
Aksam kurutulmuş biber domates salatası
Fırında ıspanaklı soğanlı yumurta
Spor bisiklet surecem 30 dk
Su 2.5 lt

Hepsi güzel bitanem
Kondisyon bisikletimi yoksa dışardamı sürecen

Menun cok guzelmis fakat kahvaltida peynir,cokelek varken sutu ara ogunde icsen daha mi iyi olurdu acaba.ben genelde oyle yapiyorum kahvaltida zaten sut urunleri oldugu icin cay, evde yapilmis meyve suyu yada yesil cayla kahvalti yapmak sanki daha iyi gibi ama tabi senin tercihin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…