Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Geldim geldim bitanem
Misafir vardı anca boşa çıktım
Aslında her cuma toplantı yapalım diye konuşmuştuk ama önceden hatırlatma olmayınca unuttuk heralde
Yarın yapalım abla inan ise yariyo

bende 74 istiyorum tekrar bu hafta hatta listeye azda olsa girmek istiyorum cok mutlu oldum bu hafta bi an once 70 istiyoruuuuuuuum

Bugün grubta patates günümü olmuş ne
Çoğu kişi yemiş
Çoğunluğun menüleri çok güzel
Arada küçük cıssları var
Ama yarından itibaren yarış başlasın tekrar

Hadi kızlar önemli olan istikrar
Yoksa biz 1 hafta 1.olup sonra aşağılara düşecek takım değiliz

Kac aylik bebis bende emziriyorum ama ek gidaya gectigimiz icin cok problem olmuyo bende 8 aylik benim paşa

Benim daha 2.5 aylik cnm cok da emiyo sipa devamli midem kaziniyo bu en iyi gunum gunde 3 4 cikolata yiyodum cips biskuvi havada ucuodu cnm bi bunyem yavas yavas alissin azaltirim zamanla sutum azalmasin yeter ki

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops: bilgisayar ısınıyor yanlış açmışım:-):-):-):-):-)eyvah eyvah sınırları aştım gidiyorum :KK70::KK60:
Hiç önemli değil bitanem
Gelmişken menünü yorumlayım
Olmamış :KK70:
Ama sen 4.takımdaydın demi
O zaman birazdaha fazla yiyebilirsin
Hatta tatlı falanda canın istiyordur senin :KK70:

Benim daha 2.5 aylik cnm cok da emiyo sipa devamli midem kaziniyo bu en iyi gunum gunde 3 4 cikolata yiyodum cips biskuvi havada ucuodu cnm bi bunyem yavas yavas alissin azaltirim zamanla sutum azalmasin yeter ki
Güzelim mutlaka biliyosundur
Süt için en önemli şey bol su ve sağlıklı beslenme
Doğru şeyleri doyuncaya kadar ye aç kalma
Ama cıssların ne sana nede süte bi yararı yok

Güzelim mutlaka biliyosundur
Süt için en önemli şey bol su ve sağlıklı beslenme
Doğru şeyleri doyuncaya kadar ye aç kalma
Ama cıssların ne sana nede süte bi yararı yok

Biliyorum cnm o nedenle cislari yok etmeye calisiyorum zamanla olacak merak etme. Emzirmesem ah o menulerim eski menulerim esimlede zor oluo tam bir pis bogaz ben yapsama kalkio kendi yapio usenmiyo hic ama basarcam en azindan ise baslayana kadar 65 e gelicem ise baslayinca kokay zaten tum gun hareket ☺

Biliyorum cnm o nedenle cislari yok etmeye calisiyorum zamanla olacak merak etme. Emzirmesem ah o menulerim eski menulerim esimlede zor oluo tam bir pis bogaz ben yapsama kalkio kendi yapio usenmiyo hic ama basarcam en azindan ise baslayana kadar 65 e gelicem ise baslayinca kokay zaten tum gun hareket ☺
Tabi cnm Eminim gün gün daha iyi olacak
Zaten insan verdikçe daha hırslanıyor
Sonuçta insanız bazen nefsimize yenik düşüyoruz
Ama her kaçamak bizi hedefimizden uzaklaştırıyor buda zaman ve sabır kaybına yol açıyor

Tabi cnm Eminim gün gün daha iyi olacak
Zaten insan verdikçe daha hırslanıyor
Sonuçta insanız bazen nefsimize yenik düşüyoruz
Ama her kaçamak bizi hedefimizden uzaklaştırıyor buda zaman ve sabır kaybına yol açıyor
Ah o kacamaklar cok fena ya... ilk diyete basladigimda tutamiodum kendimi sonra beden beden kuculdukce 1 sene kek pasta borek corek yemedim kendi dogum gunu pastam dahil buna ama yine basarcam bunu 38 beden olsam yetr bana

Ah o kacamaklar cok fena ya... ilk diyete basladigimda tutamiodum kendimi sonra beden beden kuculdukce 1 sene kek pasta borek corek yemedim kendi dogum gunu pastam dahil buna ama yine basarcam bunu 38 beden olsam yetr bana
1 sene bunları yemeden durabildiysen Helâl kuzum sana
Bi söz varya
Yaptıklarım yapacaklarımın garantisidir diye
Seninki bu hesap
Eminim önceki azmine sabrına kavuşacaksın tekrar

1 sene bunları yemeden durabildiysen Helâl kuzum sana
Bi söz varya
Yaptıklarım yapacaklarımın garantisidir diye
Seninki bu hesap
Eminim önceki azmine sabrına kavuşacaksın tekrar
Pilav makarna duskunlugum yoktur ben 20 kiloyu yaklasik 6 ayda verdim okuldan gelirdim pilates leslie bacak hareketleri durmazdim evlenince bide calisma hayatina atilinca bi hantallastim ins. Baslicm tekrar artik erken kalkicam gun bana kalsin

X