Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bugun ilk gunum olmasina ragmen yediklerime dikkat ettim bende neler yedigimi yazayim:
Sabah:7.30bir tane haslanmis yumurta,iki parmak kalinliginda peynir,uc zeytin,bir tatli kasigi bal ve bir bardak yesil cay.
Oglen:12.00 alti yemek kasigi zeytinyagli yesil fasulye, bir kase naneli yogurt.
Aksam:17.30 bir tabak etli patates yemegi iki kasik bulgur pilavi.
Ben ara ogunde yapiyorum sabah 10 da bir avuc findik yedim, oglenden sonra ucte bir ayva yedim.ve iki bucuk litre su ictim aksamlari cok icemiyorum en fazla bir bardak icebiliyorum.

Herkese selamlar.
Menum
Kahvaltı 1 dilik ekmekle yapılmış yani yarim tost, beyaz peynirli
1 domates
2 zeytin
Roka ve marul

Öglen 1 kase şekersiz ilavesiz komposto

Ara 1 çay bardagi süte 1 kaşık müsli

Akşam
1 kase kurutulmuş taze fasulye yemeği
1 kaseden az yoğurt
1 kase salata

Su 2 litre
Spor 1 saat tempolu yüruyüş.
15 dak bacak kol bel basen hareketleri.
@poniponna canım menunü paylaşırken beni etiketlersen daha iyi olur.

Benim uyguladigim bir diyet listesi yok ama ara ogun yapiyorum mutlaka yoksa dayanamiyorum.Sen kendi bunyeni cok daha iyi bilirsin uygulayacagin diyet saglikli olduktan sonra uygulabilirsin tabi.

Valla ben senin yediklerini yesem hayatta doymam masallah oglen bu menuyle aksama kadar durabiliyormusun

Sabah 1 buçuk haşlanmış yumurta çökelek patlıcan salatası 2 dilim t.b ekmeği süt 1 gün kurusu
Öğlen dayimlardaydim malesef en hafif seçenekti asure ye benzeyen bir yemek ama şekersiz içinde et nohut buğday bakla ve et var
2 yk barbunya 1 parça tavuk 1 yk zeytin salatası
Ara 1 portakal
Aksam 3 ızgara köfte 1 kupa ayran patlıcan salatası
Birazdan süt icecem yanında avuç içi kadar yet fıstığı sanki hiç yemek yememis gibi açım bugün. .
Spor 20 dk yürüyüş
Su 2 lt olur

Sen bu menülerle beni çıtır çıtır yersin ya

Mercimek corbami o ben direk mercimek olarak okudum onu baska bi diyet mi filan geldi aklima.. gece o saatte okursam olacagi o
İlahi canım :)
Cıs olmuş canım bugün biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…