Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kizlaaaar :KK24:
yeni bir egzersiz buldum, acayip kilo verdiriyor :KK49: hemen sizinle paylasmak istedim :21:
3049-yatis_pozisyonu_d580.jpg

Bol kilo kaybetmeler :KK48: mutlaka uygulayin :KK45:

Mefkurem Mefkurem akşama etli sarma çıkardım dondurucudan ince bulgur var içinde ama çok az kaç tane yiyebilirim? Bugün de niyetliyim. Yanına yoğurt bir de çorba. Tartı öncesi ne çorbası olsun??

Evet abla cevap ben de bekliyorum canım çorba çekti kırmızı mercimek çorbası iyi aslında 1 kasesi 60 kalori 1 elma ole es değer

İlahi canım kız dükkan o kadar kapalı kalmaz ki aaa :):) :)
Benim de ağrım vardı sonra geçti :):KK43:

kaçabildiğim kadar kaçıyorum önce dikişlerim ağrıyor diyerek kaçtım. o da korkar zarar vermekten. şimdi de yorgunum uyuyorum :)) kızı da yanıma alıyorum hasta diye :)))
bakalım bu kaçışın sonu kötü olur ama :KK75:

Mefkurem Mefkurem akşama etli sarma çıkardım dondurucudan ince bulgur var içinde ama çok az kaç tane yiyebilirim? Bugün de niyetliyim. Yanına yoğurt bir de çorba. Tartı öncesi ne çorbası olsun??
Güzelim 4-5 taneyi geçmesin yoğurt salatayla olur
Çorbada yiceksen unsuz, bakliyatsız Çorbalar olsun

kaçabildiğim kadar kaçıyorum önce dikişlerim ağrıyor diyerek kaçtım. o da korkar zarar vermekten. şimdi de yorgunum uyuyorum :)) kızı da yanıma alıyorum hasta diye :)))
Bence de çok kaçma sonu kötü olmasın. Yemek yemek nasıl bizim için bir ihtiyacsa erkekler için de ihtiyaç o bizim için olmasa da :):) :) :) :)

Böyle yaparsan
Bi gün bakmışın kaçacak adam bulamazsın

Günaydın herkese eksideyim ama azıcık sanırım ceza alacağım :KK12:
Niye kiz neden ceza alacan eksiysen
Afedersin senin bebe kac aylik 5falan dersen bayilacam

X