Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Selam kizlar benim bi kac sorum olucak yanitlarsaniz cok sevinirim ben sabah 5 30 da kalkiyorum esiminnkahvaltisi hazirlayip 7. 00 de limonlu suyumu icip yatiyorum kahvalti yapmiyorum yiyip yatmis olmak istemiyorum kilo olur diye 8 30 da tamamen kalktiktan sonra yapiyorum acaba metobolizmam icin hangisi iyi bir de gecen cuma ben kendimi 85 dw gordugum icin zayiflamam gerektini dusundum bugun sabah 81 dim vucudumda bu kadar su ve odem mi varmis anlayamadim

Vaavv tebrikler canim.
Teşekkür ederim canım

Kız nehirrr bu nee :KK57:
maşallah güzelim çok sevindim senin adına
:KK9: :KK9:
Sağol ablacım valla tüm gece uyuyamadim kesin kilo almışım diye. Sabah da tartıya çıkarken geliyor artılar vah vah dedim bir baktım 80 diyor şoka girdim :):)
Selam kizlar benim bi kac sorum olucak yanitlarsaniz cok sevinirim ben sabah 5 30 da kalkiyorum esiminnkahvaltisi hazirlayip 7. 00 de limonlu suyumu icip yatiyorum kahvalti yapmiyorum yiyip yatmis olmak istemiyorum kilo olur diye 8 30 da tamamen kalktiktan sonra yapiyorum acaba metobolizmam icin hangisi iyi bir de gecen cuma ben kendimi 85 dw gordugum icin zayiflamam gerektini dusundum bugun sabah 81 dim vucudumda bu kadar su ve odem mi varmis anlayamadim
Canım olabilir demek ki vücudun çok ödem toplamış hepsini atmissin bu arada emziriyor musun

Cnm yiyip yatmamakla iyi yapıyosun
Ama tartı günleri hiç bişey içmeden tartılırsan daha iyi olur
İlk hafta Kimilerinde fazla gider
Yeme düzenin değiştiği içinde bu normal
Verdiğinin hepsi su değildir kiloda kaybetmişindir
Bugünden itibaren menülerini de yazmaya başla bakalım yeme düzenin nasıl
Burdaki herkes diğer menülere yorum yaparsada iyi olur

Geçen hafta: 88.3
Bugün: 87.5
Fark:800 gr :KK73:

(Bu niye seviniyor 1 kilo bile değil diyebilirsiniz :KK70: ben bu hafta içi 88.8 leri de gördüm babam gelince,bu nedenle mutluyum :KK68:)
Kız niye öyle diyelim 800 gr azmı
Bide artıdan düşmüşünkü
Maşallah güzelim

Teşekkür ederim canım

Sağol ablacım valla tüm gece uyuyamadim kesin kilo almışım diye. Sabah da tartıya çıkarken geliyor artılar vah vah dedim bir baktım 80 diyor şoka girdim :):)

Canım olabilir demek ki vücudun çok ödem toplamış hepsini atmissin bu arada emziriyor musun
Artık haftaya öndeki sayı değişiyor desene

Nehirim takıma başlangıç tarihini, başlangıç kilonu, hedefini yazarmısın cnm
Bakalım listeye giriyonmu bu hafta

R
Cnm yiyip yatmamakla iyi yapıyosun
Ama tartı günleri hiç bişey içmeden tartılırsan daha iyi olur
İlk hafta Kimilerinde fazla gider
Yeme düzenin değiştiği içinde bu normal
Verdiğinin hepsi su değildir kiloda kaybetmişindir
Bugünden itibaren menülerini de yazmaya başla bakalım yeme düzenin nasıl
Burdaki herkes diğer menülere yorum yaparsada iyi olur
Tabiki yazarim bugunden itibaren menulerimi

Kilo bildirimi maalesef sabitim. 76.6 . O kadar spor ve diyet Boşa gitti bu hafta. Benim Zayıflama işi de karıncanın hacılığına dönmese iyidir.

Ne varki iremim normal sen zaten her hafta veriyon vucudun tepkisi olacak bi detoks yada bi değişiklik yap faydası olur eminim hic bi spor bosa gitmez kilo vermesende incelmissindir
Günaydınnnnn. Bu haftaki hedefimi tutturamadım ama 77.5 tan 76.1 e düşmüşüm. Buna şükür :))
Cok iyi tatlım Tebrikler

Günaydın kızlar bugün tartı beni mutluluktan uçurdu bozuk mu acaba diye 10 defa çıktım üstüne. Eşimi de tattim doğruydu :)
Gecen hafta perşembe 81.8
Bugün tam 80.0
Giden 1800
Ooooo supersin
Selam arkadaşlar benimde kilom ayni gibi 75.5 sen biraz düşmüş.benim tarti dijital değil arkadaşlar hani su ibreli olanlardan o yüzden 100 gr falan Gidince pek anlamiyorum ama sanirim 3 günde 200 gr gitmişsadece
Dijital olsa net görürsün canım ama 300g az değil emin ol

Yok ya hepsi su değildir yagda gitmiştir Tebrikler
Geçen hafta: 88.3
Bugün: 87.5
Fark:800 gr :KK73:

(Bu niye seviniyor 1 kilo bile değil diyebilirsiniz :KK70: ben bu hafta içi 88.8 leri de gördüm babam gelince,bu nedenle mutluyum :KK68:)
Cok sevindim ponicim bir olmasada cok güzel

Gelelim bana

Liste başka bahara kaldı

Geçen hafta 74.5
Bugün 73.5
Fark -1
Olsun mefkusum cok iyi yinede

X