Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar ben bikaç gündür ceviz suyu içiyorum çok sağlıklıymış sizede tavsiye ederim
Bazı yerlerde kabuğuyla kaynatıyolar ama bazısıda içinin suda bekletilmesi yeterli deniyor ben öyle yapıyorum
Akşamdan 1 ceviz içini (aralarındaki odunsu parçalarını çıkarmadan) 1 bar.suya ıslatın sabah ilk iş o suyu içip cevizi yiyin

Kızlar ben bikaç gündür ceviz suyu içiyorum çok sağlıklıymış sizede tavsiye ederim
Bazı yerlerde kabuğuyla kaynatıyolar ama bazısıda içinin suda bekletilmesi yeterli deniyor ben öyle yapıyorum
Akşamdan 1 ceviz içini (aralarındaki odunsu parçalarını çıkarmadan) 1 bar.suya ıslatın sabah ilk iş o suyu içip cevizi yiyin
deneyelim bunu da canımm
şu kuru kayısı+elma işe yaramadı ben de :KK43:

Kızlar ölçülerinizi aldınızmı
Ben en son ramazan bayramından sonra almıştım
Kilo olarak çok eksiğim yok ama ölçülerde varmı bilmiyorum
Bende ayda bir alıyorum hoşuma gidiyor farkı görmek :) . Ama 118 kiloyken bir tek basen ölçüm kalmış diğerlerini bulamıyorum bi yere not etmiştim ama bulucam. 105 ken ki ölçülerim var ama.
Böyle adamların karşısında inadına dik dumrka gerekiyor canım
dik ve inadına üzerine yürür şekilde
o zaman geri adım atan onlar oluyor.
korkakça cvevap verdiğinde üzerine geliyorlar
çok teşekkür ederim eşinizi de gördüm o da ayyynen böyle zayıflamıştı çookk selamları mı iletin diyeceksin.
evli değilse anasına laf edeceksin.
Senin yorumlarına bayılıyorum :KK66: haklısın ama sessiz bulunca sindirmeye çalışıyorlar.
Sagol annem
Bu kez olacak insallah
Olur Inşallah kaptanım sen ki önceden de en alasını yapmışsın şimdi de yaparsın.

deneyelim bunu da canımm
şu kuru kayısı+elma işe yaramadı ben de :KK43:
Aslında kaysıyı sadece yemek değilde akşamdan sıcak suya ıslatıp sabah yiyip içmek daha iyi oluyor
Sen öyle denedinmi
Pırılım salataların yağsızmı oluyor
İçebilirsen sabahları 1 yk zeytinyağı iç

elifce1453 elifce1453
Elifim bu ceviz suyu adet sancılarınada çok iyiymiş, senin çok oluyodu heralde
Ben 2 gün önce adet oldum bunun faydası oldumu bilmiyorum hiç karnım ağrımadı
Yaa çok sevindim hemen bu gece denicem çok sağol ablacım. Çok dikkatlisin hepimize yetişiyorsun Allah razı olsun:KK200:
Bugün öldüm zaten işyerinde, en çokta baldırlarıma vuruyor ağrısı bol adaçayı içtim ve ara ara yürüdüm. Kalın kabuklarını ayıklıyoruz değil mi? Içini ve aradaki kahverengi parçaları da koyucam. Su sıcak soğuk farkeder mi?

71. Günün Menüsü:
Sabah: 5 tane tuzlu yulaflı form bisküvi, 1 kk peynir, 1 bardak süt.

Ara: Yarım mandalina, yarım elma.

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası, 1 tabak kıymalı kabak yemeği, 1 bardak ayran.

Akşam üzere: 3 minik tatlı kurabiye :KK43: (ani kan şekeri düşmesi sonucu saldırdım pişmanım :KK43: )

(Gece acıkırsam yoğurt yerim)
Su: 2,5 litre anca olur.
Spor yok.

Yaa çok sevindim hemen bu gece denicem çok sağol ablacım. Çok dikkatlisin hepimize yetişiyorsun Allah razı olsun:KK200:
Bugün öldüm zaten işyerinde, en çokta baldırlarıma vuruyor ağrısı bol adaçayı içtim ve ara ara yürüdüm. Kalın kabuklarını ayıklıyoruz değil mi? Içini ve aradaki kahverengi parçaları da koyucam. Su sıcak soğuk farkeder mi?
Cümlemizden tatlım
Aslında marankinin tarfinde 1 lt suya 6-7 adet kabuklu cevizi üstünden altından delik açıp 15 dak kaynatıp 1 kş sirke koyup sabah akşam için diyor arada cevizli yeniyor
Bana bu zahmetli geldi doğrusu
Başka sayfalarda 1 bar normal suya akşamdan cevizi ıslatın diyor
Ben aralarını çıkarmıştım ama çıkarmamak daha doğruymuş
Sabah akşam inmiştir ama tek sabah yeterli olur heralde
Kolesterole karaciğer yağlanmasına troide hafızaya bisürü faydası var
Zayıflamayada yardımcı

71. Günün Menüsü:
Sabah: 5 tane tuzlu yulaflı form bisküvi, 1 kk peynir, 1 bardak süt.

Ara: Yarım mandalina, yarım elma.

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası, 1 tabak kıymalı kabak yemeği, 1 bardak ayran.

Akşam üzere: 3 minik tatlı kurabiye :KK43: (ani kan şekeri düşmesi sonucu saldırdım pişmanım :KK43: )

(Gece acıkırsam yoğurt yerim)
Su: 2,5 litre anca olur.
Spor yok.
Kurabiye olmamış güzelim akşam Yoğurdunu yeki dengelesin

Bugün nedense bende doymadım
Kahvaltı geç oldu dengem bozuldu heralde
Öğle yapmadım 2 sefer ara oldu
Akşam yemeği için saat 5 İ bekliyom
Bizim burda 4.25

Sokaklarda olmaz olurmuyuz sabahtan öğlene kadar kuaför öğleden sonra gelinlikçi akşam 9 da ev eşyalarına bakcaz ölçü alıncak
Tatlım çok yoruldun bu süreçte ama neyse ki tatlı telaşlar bunlar, Allah yardımcın olsun..

Kurabiye olmamış güzelim akşam Yoğurdunu yeki dengelesin
Hiç olmadı farkındayım ablacım birazdan yoğurt yerim Inşallah.

Menüm gelsin kızlarrrr

Kalkınca 1 bar ceviz suyu 1 ceviz

11.00___ 2 dil tb peynir 4 ý.zeytin maydonoz

14.00___2 incir 2 ceviz

15.00___1 bar light kefir

17.00___ pırasa, 1 activa

Su 2 lt

Spor. 30 dk yürüyüş yapılacak

Hadi kızlar menüler gelsin artık
Heralde şimdiye akşam yemekleri yenmiştir

merhaba arkadaşlar şubat ayında bu gruptan izin almıştımm geri donmek ıstıyorum .kilo aldım geri donemedım. acaba mumkunmu 70 ayrılmıştım 77 yım sımdı yardımcı olurmusunuz bende katılmak ıstıyorum

X