Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Zaten yalan oldu canim ya esim ogle yemegi zorla yedirdi boyle yaparsan hergun zorla yediririm diyor sagliksiz bisey dedi
İyi yapmış cnm yaaa
Dediğim gibi şu ara güzel veriyon eğer duraklaman olursa o zaman bişeyler düşünürüz
Sen sporunuda ihmal etme

kız müdr deyince aklıma bizim sapık müdürün yaprtıgı geldi aklıma gecen izin dilekçesi için gittim okula eşim dışarda kaldı bebekle bana ne dese beğenirsiniz kamile hanııım kiloyu vermişşsiniz güzel olmuşsunuz anam ne diycemi bilemedim hocam eşim bekliyo dedim kaçtım hani bi bayan dese neysede bi erkek deyince insan garip oluyo yani bizim müdürlerde her türden adamla karşılaşabiliyosun
Böyle adamların karşısında inadına dik dumrka gerekiyor canım
dik ve inadına üzerine yürür şekilde
o zaman geri adım atan onlar oluyor.
korkakça cvevap verdiğinde üzerine geliyorlar
çok teşekkür ederim eşinizi de gördüm o da ayyynen böyle zayıflamıştı çookk selamları mı iletin diyeceksin.
evli değilse anasına laf edeceksin.

Destek veren sirinlerim sagolun
Bugun o gün bence
Henuz bozmadim sükür olsun
Bozmıcanda güzelim
Yiyebildinmi çorbayı
Tek çorba yicem diye kendini zorlama cıss olmadıktan sonra yanında başka şeyler yesende olur
İlk hafta zaten fazla gider

BEnde eşimi gönderdim işe akşama pırasa yaptım kendime tabi pirinç ve bulgur yok içinde

Berilim çok severim lahana çorbasını pul biberli acılı vs olursa offf ne güzel.
ben de gidip lahana alsam da yapsam
pırasayı da dene canımm
Banada pırasa iyi geliyor hafif oluyor
Önceden 3-4 gün lahana çorbası yapıp +500 çıkınca bırakmıştım bana yaramadı

Bozmıcanda güzelim
Yiyebildinmi çorbayı
Tek çorba yicem diye kendini zorlama cıss olmadıktan sonra yanında başka şeyler yesende olur
İlk hafta zaten fazla gider

BEnde eşimi gönderdim işe akşama pırasa yaptım kendime tabi pirinç ve bulgur yok içinde
Pzt bakalim ne cikacak
Bol linonlu karabiberli

X