Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Müdürüm çok patavatsız hiç profesyonel değil. onunla kimse muhattap olmak istemiyor bende dahil.geçen hafta iki gün almıştım zaten bir suru imalarda bulundu. Eşim alacak izin büyük ihtimal

Müdürüm çok patavatsız hiç profesyonel değil. onunla kimse muhattap olmak istemiyor bende dahil.geçen hafta iki gün almıştım zaten bir suru imalarda bulundu. Eşim alacak izin büyük ihtimal
Sıkma canını tatlım herşey olacağına varır
Eşin daha kolay alabiliyosa o alsın izin

Hem müdür Imada bulunsa ne yazar sonuçta hepimiz insanız ve herşey yaşayabiliriz

Ayyy mefkusum gelmissss cok ozledik srni gozlerimiz hep seni aradi

Çok enteresan geldi bana. Hamile falan mısın yoksa kokuya dayanmıyorsun?
yok tatlım hamilelik yok
ama hamilelikten kalan bişe oldu bana
kokuya dayanamıyorum, tadına bakıyorum çok lezzetli ama kokusu beni mahvediyor
bi de tadına baka baka pişirdiğim için yemekleri doyuyor da karnım

ahh kuzum ahh bende öyle olsam yemek yemeyi unutsam aklımdan çıksa ah öyle bir iştah varki kendimi tutmasam 1 ayda 20 kilo rahat alırım
ama kuzumm iştahım sadece yemeklere kaçıyor
ama söz konusu abur cubur olunca canavara dönüyorum resmen
benim zaten en büyük kaybım o abur cuburum olmasa var ya çiroz bişe olur çıkarım çünkü yemekle falan hiç aram yok
bi kahvaltıyı çok severim ve çok güzel yaparım ama öğlen akşam abur cuburla, meyveyle geçiştirdiğim çok olur dolayısıyla sürekli kilo alıp verme halindeyim

@poniponna kız uzuldum bende memlekete gelmeden önce o sıkıntıyı yozgatlarda ıspartalarda çok yasadım allah kolaylık versin tanıdıgını artırman lazım oda pek mümkün olmuyo biliyorum bizim için mecbursun ya sen ya eşin rapora dayanacaksınız bende hiç sevmem rapor almyı hele saçma sapan müdürlerle berbat bişi ama katlanacan çocuğun için yapacak bişey yok

kız müdr deyince aklıma bizim sapık müdürün yaprtıgı geldi aklıma gecen izin dilekçesi için gittim okula eşim dışarda kaldı bebekle bana ne dese beğenirsiniz kamile hanııım kiloyu vermişşsiniz güzel olmuşsunuz anam ne diycemi bilemedim hocam eşim bekliyo dedim kaçtım hani bi bayan dese neysede bi erkek deyince insan garip oluyo yani bizim müdürlerde her türden adamla karşılaşabiliyosun

günaydın arkadaşlar
dünkü menüm: sabah 2 dilim ekmek+4 zeytin+1 tatlı kaşığı şekersiz kuşburnu marmelatı+1 kk peynir+domates salatalık
öğle:1/4 simit+1 kk peynir
akşam: 1yk patlıcan salatası+2 tk sebze salatası şehriyel,+4 parça haşlanmış karıbahar+1 küçük kuru patlıcan dolması
su 4 lt
spor 8 km yürüyüş ( dikmen-kızılay-gop) hızlı tempo

k
Kamile açtım sayfayı menümü yazdım sayfaları okumadan yazın gözüme çarptı :)))))))))) güldürdün beni işe başlamadan canımm yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…