Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar ben gene soğuk aldım galiba sırtım göğsüm yanıyorkafamçokkarıştı bi duş alıp uzanayım...yarın saat 9 da kursum var eğer geç gelirsem kilomu 70.7 olarak yazarsanız sevinirim.hı bu arada yarın listeleri hazırlama sırası bizim takımda galibaaaa...

iyi akşamlar arkadaşlarr
bi 10 dk dır geçmişi okuyorum ne güzel muhabbet etmişsiniz öyle kıskandım valla sizi. bende tüm gün kursta bir etekle uğraştım ama değdi uğraştığıma:)
dün akşam eşimin abisinin doğumgünüydü kurstan gelince pastasını yaptım ve çıktım hemen nete girip çıkmam bir oldu. yarında ankaraya gideceğiz haftasonu ordayız aslında hiç istemiyorum çünkü eşimle ilk sevgililer günümüz ve biz maaile bir arada olacağız ama eşimide kıramadım tabi . bakalım güzel geçer inşallahh
bu arada regli olmam gerekiyo ama hala olamadım felaket te şişkinliğim var sabah tartılayım dedim ama pişman oldum açıkçası kilo vermeyi bırakın almış görünüyorum :KK43: moralim çok bozuk arkadaşlarya nerdeyse 2 ay olacak takıma gireli ama ben hala yerimde sayıyorum :KK43:

canım gelmişken ankara ya bizede ugra misafirim ol bu arada şişkinlik degilde :CüvCüv:küçük misafir gelmesin:jeyyar:

kızlar ben gene soğuk aldım galiba sırtım göğsüm yanıyorkafamçokkarıştı bi duş alıp uzanayım...yarın saat 9 da kursum var eğer geç gelirsem kilomu 70.7 olarak yazarsanız sevinirim.hı bu arada yarın listeleri hazırlama sırası bizim takımda galibaaaa...

canım geçmiş olsun ben hatırlatırım yarın sen güzelce yat bi dinlen

canım gelmişken ankara ya bizede ugra misafirim ol bu arada şişkinlik degilde :CüvCüv:küçük misafir gelmesin:jeyyar:

ayy canımyaa çok isterdim gelmeyi ama baya kalabalığız görümcemlerde olacak ama başka bi sefere inşallahh
küçük misafirden de şüphelenmiyoda değilim tatlım ama emin değilim açıkçası ::eek:

ayy evet eda abla ben burukluğu geçen hafta annemlerde kalınca anladım
sanki kaç yıl o evde yaşayan insan ben değilmişim gibi ne uyuyabildim ne rahat edebildim
aklım hep evimdeydi eşimdeydi,içim çok buruktu
ne garip bir duygu yaa
yıllarca bebekliğinden beri yaşadığın evin 1-2 yıl içinde sana ne kadar yabancı geliyor
hiç böyle olacağımı tahmin etmezdim
çubukçum bende geçen hafta annemlerdeydim ama cidden çok garip bir duygu misafir gibi hissettim kendimi :KK43:
aman leylacım dikkat et kendine geçmiş olsun

heheheh nasılda ortalığı velveleye verdim ama :jeyyar:
ayy ama geçtiyse kesin geliyor bizim küççük misafir
eşine söylesene gelirken test alsın
ayy çok heycanlandım caleeeee :teytey rinnaaaaaa rinnaaaaaaa teyze oluyonk teyzeeeee :teytey:

heheheh nasılda ortalığı velveleye verdim ama :jeyyar:
ayy ama geçtiyse kesin geliyor bizim küççük misafir
eşine söylesene gelirken test alsın
ayy çok heycanlandım caleeeee :teytey rinnaaaaaa rinnaaaaaaa teyze oluyonk teyzeeeee :teytey:

deme öyle çubukçumyaaa ortada bişey yok dahaaa

enişteye söyledim ama yarın alırız dedi:eek:

ay bendee kendimi kaptırdım iyice bakarmısın :emir_bebek:

ben bu lafı biyerden hatırlıyorum sankii
geçen yılda bu zamanlar
türkiyeye gelmek için gün sayıyodun abla hatırladın mıa.s
ee ablaa mayısın 24dünce gidince kızın okulu daha bitmemiş olcak napcanız

kızımınn öğretmenindenn 3 hafta öncesine izin aldımm derslerr kalmıyormuşş ozamana o yüzdenn erkenn gidecemm
evet emircimm geçen senede adana içinn günn sayıyordummmm

süpersin ya iş yerinde gülme krizi geçiriyorum resmensositososito

serapcımm aslında bizimm grup en neşelii gruplardann biridirr

oooooooooooo eskidenn ne kahkalarımızz olduu burdaaaaa bizz gülerektennn karınn yağlarımızı yakardıkkkkk

bizimm kızlardaa ne cevherler vardaaa pekk sakinlerr bu aralarrr

hee kıııııız süperiiim demiiiiiisırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
böylede şımarırım iştee-tatlicadiarzu-
ben olmasam bunlar çok sıkıcı yaaaa
akşama kadar ne yidiklerini yazıp duruyolar öfffffff
bay geliyo haaaaa
nede olsa yaşlılar canım içleri geçmiiiiiişşş:tomato:naniknanik:roflol:

valla doğruu söylüyorsunn emircimm

arada sırada böylee yazındaa morelimizz yerine gelsinn

yaşlandık eda abla yaşladık
ayy eda abla düşünsene yıllar geçiyomuş biz hala burdaymışız
yaş olmuş 55 falan bizde
tabi kilolar 80-90
püsküütte hala analiz yapıyomuş :roflol:
çubuk kraker yarışmaya 32 yıl önce katıldı toplamda 30 kilo aldı
söyle bakalım çubuk neden kilo veremiyorsun hala alıyorsun :roflol:
koçluk istermisin :roflol:
:roflol: :roflol: :roflol:

çubukçumm bak hacer sana ne diyoo
"o çubuğa söyle bir gram bile alırsa oklavayı alırım elime aşkım maşkım demem:eek:klava:"

valla bende 1.5 kilo vermiş görüküyom ama
hala çizelgemdeki kiloma gelmediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
oooooyy ooyyyyy

emirrrrrrrr seninn kilo çizelgendenn istiyorummm mutlaka benimde olmalıı aynısındann yoksaa gözüme uyku muykuu girmezzzzzzzzzzzz bilirsinn çokk piss kıskancımdırrr:jeyyar:

emirr birazz duygularındann bahsetseneee umarımmm kızmazsınn bunu sorduğumm içinnn

mesala nasıll kiloo aldınn gerii nerdeeee hata yaptınn vee yaptıkkk

kendimdenn pay biçeyimmm

ben ekmekk arasıı yemeğe başladımmmm mesala

bilgisayar başınfdaykenn akşamlarıı ekmeğinn arasına peynirrr cupp mideyeee

ve kesinliklee yürüyemiyorumm burdaa aslınddaa çok üşenmeye başladımm

polonyada yürüyüşş yapardımm hergün ,ip atlardımm sizlerdee bilirsinizkii herkesinn yemesinee karışırdımmm bunu ye şunu yeme diyee

vee ordaa daha çokk hareketliydimm çocuğuu sabah okula götür ,markete gitt herşeyle benn ilgileniyordumm

burdaa kös köss otur başka birşeyy yokk hayatımdann harekett çıktıı resmennn

Eskii edaa olmakk istiyorumm ama güvenemiyorumm kendimee ama b en güvenmekk istiyorumm hemdee çokkkkkkkkkkkk

yaşlandık eda abla yaşladık
ayy eda abla düşünsene yıllar geçiyomuş biz hala burdaymışız
yaş olmuş 55 falan bizde
tabi kilolar 80-90
püsküütte hala analiz yapıyomuş :roflol:
çubuk kraker yarışmaya 32 yıl önce katıldı toplamda 30 kilo aldı
söyle bakalım çubuk neden kilo veremiyorsun hala alıyorsun :roflol:
koçluk istermisin :roflol:
:roflol: :roflol: :roflol:

ayy sorma çubukyaa geçen analiz yaptıya püsküüt utandım kendimden
şimdeden bir yılda 400 gr zarardayım 30 yıl sonra düşünemiyorumm :kahve:

emirrrrrrrr seninn kilo çizelgendenn istiyorummm mutlaka benimde olmalıı aynısındann yoksaa gözüme uyku muykuu girmezzzzzzzzzzzz bilirsinn çokk piss kıskancımdırrr:jeyyar:

emirr birazz duygularındann bahsetseneee umarımmm kızmazsınn bunu sorduğumm içinnn

mesala nasıll kiloo aldınn gerii nerdeeee hata yaptınn vee yaptıkkk

kendimdenn pay biçeyimmm

ben ekmekk arasıı yemeğe başladımmmm mesala

bilgisayar başınfdaykenn akşamlarıı ekmeğinn arasına peynirrr cupp mideyeee

ve kesinliklee yürüyemiyorumm burdaa aslınddaa çok üşenmeye başladımm

polonyada yürüyüşş yapardımm hergün ,ip atlardımm sizlerdee bilirsinizkii herkesinn yemesinee karışırdımmm bunu ye şunu yeme diyee

vee ordaa daha çokk hareketliydimm çocuğuu sabah okula götür ,markete gitt herşeyle benn ilgileniyordumm

burdaa kös köss otur başka birşeyy yokk hayatımdann harekett çıktıı resmennn

Eskii edaa olmakk istiyorumm ama güvenemiyorumm kendimee ama b en güvenmekk istiyorumm hemdee çokkkkkkkkkkkk

güven kendine ablacımyaa senin mezunlardaki yazını okuyup gaza gelmiştim işte azim bu diye
ve eminim yine vereceksindir sadece biraz motivasyona ve değişikliğe ihtiyacın var bence ...

X