Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

:roflol:ah krem şanti deme kalori bombası
ben sade sade yerim onu kakaolu cokacimcoook
fırınım yok öğrenci evimde diye üzülüyordum
tencerede börekten sonra tencerede kek de yapacağım :roflol:

zaten bu keki fırını olmayan birisi bulmuştur..millet elindeki imkanları değerlendirmeye çalışırken neler bulup üretiyora.sbence bi dene..ilk yapılanlar genelde tecrübe oluyor..yani düzgün olmasa bile yanlışını görürsün ya da şöyle yaparsam daha iyi olur dersin..benim şansıma düzgün oldu,sanırım kıvamınıda tam tutturdumyerimseniben

evett gelelim öğle yemeğime
öğle yemeğinde ne yiyeceğime karar veremediğim için potpori yaptım :roflol:
1 kaşık pırasa,1 kaşık ıspanak yemeği,1 kaşıkta ıspanak kavurmayı tabağıma aldım
sırayla edim hepsini yoğurtlayıp
yarım dilimde ekmek yedim :lepi:

senin potporini yesinlerŞenizafiyet olsuna.s.
bende misafire bisküvi,susamlı çubuk,hazır kek ikram etmiştim..susamlı çubuktan ve bisküviden 3 er tane yedim:1closedeyes:

aaa tıbbi sekreterlik kursu için başvuru yapmıştım m.e.b naaa şimdi msj geldi kursunuz yarın 9 da başlıyo diyeeee:dance:

selam kizlar ben 5.takimdan zenan hem ziyarete geldim hemide eda ile tanismaya kizlar allah hepimize bu kilolardan kurtulupta birdaha bu kilolari gormemeyi nasip etsin insallah
edacim bizim takima ugramissin canim insallah hep beraber hem takimlarimizin destegiyle hemde guzel paylasimlarla hedefimiz olan kilolara duseriz canim ben ev hanimiyim yurt disindayim 1oglum 3 kizim 4 cocuk annesiyim31 yasindayim canim istediginiz zaman bizim takima ugrayin kaynasalim kaynatalim hadi gorusuruz hepinize kolay gelsin

kremşanti alayımda süslerim yerimseniben

ablacım biliyorum şuan ki durumun zor..yani ne bileyim aile tamam çok önemli ama eşinin yanında olması gibiside yok..bunun sonucu çok güzel,böyle düşün ve lütfen kendini üzme:teselli:bunlar sonu mutlu olan ayrılıklar:asigim:

İnanırmısınn bugünn bu saat oldu aklımm halenn seninn pastandaa kaldııı cokacimcoook

hemenn kaydettim bende defterimeee

evett leyloşumm sonuu mutluluklaa bitecekk ayrılıkk bizimkisiiii ilk defaa bu kadar ayrıı kalıncaa çokk zorlandımm,ne kadarr aileminn yanında olsamdaa bir yanımm burukk kalıyorrr senağlama

ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜYORLAR KREMŞANTİ VE Ç,KOLATA SOSOUYLA MÜKEMMEL OLURLAR BENİM YERİMEDE Bİ ISSIRIK ALSANA delikafadulden

Kızz serapppppppp Çok üzgünüm çoookleyloşumm hemm kendi yerine hemm seninn yerine ısırıkk alimm derkenn kilomuu aldıracann bakemm senn

iyi akşamlar arkadaşlarr
bi 10 dk dır geçmişi okuyorum ne güzel muhabbet etmişsiniz öyle kıskandım valla sizi. bende tüm gün kursta bir etekle uğraştım ama değdi uğraştığıma:)
dün akşam eşimin abisinin doğumgünüydü kurstan gelince pastasını yaptım ve çıktım hemen nete girip çıkmam bir oldu. yarında ankaraya gideceğiz haftasonu ordayız aslında hiç istemiyorum çünkü eşimle ilk sevgililer günümüz ve biz maaile bir arada olacağız ama eşimide kıramadım tabi . bakalım güzel geçer inşallahh
bu arada regli olmam gerekiyo ama hala olamadım felaket te şişkinliğim var sabah tartılayım dedim ama pişman oldum açıkçası kilo vermeyi bırakın almış görünüyorum :KK43: moralim çok bozuk arkadaşlarya nerdeyse 2 ay olacak takıma gireli ama ben hala yerimde sayıyorum :KK43:

İnanırmısınn bugünn bu saat oldu aklımm halenn seninn pastandaa kaldııı cokacimcoook

hemenn kaydettim bende defterimeee

evett leyloşumm sonuu mutluluklaa bitecekk ayrılıkk bizimkisiiii ilk defaa bu kadar ayrıı kalıncaa çokk zorlandımm,ne kadarr aileminn yanında olsamdaa bir yanımm burukk kalıyorrr senağlama

ayy evet eda abla ben burukluğu geçen hafta annemlerde kalınca anladım
sanki kaç yıl o evde yaşayan insan ben değilmişim gibi ne uyuyabildim ne rahat edebildim
aklım hep evimdeydi eşimdeydi,içim çok buruktu
ne garip bir duygu yaa
yıllarca bebekliğinden beri yaşadığın evin 1-2 yıl içinde sana ne kadar yabancı geliyor
hiç böyle olacağımı tahmin etmezdim

X