Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sabah:k-flex
Ara:activia
Öğlen:k-flex
Ara:5 kaşık kısır kayınvalidem gönderdi ılıktı ve harika kokuyordu
Akşam:tamamen yağsız karışık mercimek çorbası ve 2 kaşık daha kısır:kedi:
Su:2 litre dahada içicem
Egzersiz:30 dakika fitness ve dans.15 dakika yürüyebildim.mafoldumbenbel hareketleri 100 er kez
Kaçak:kısır
Ve tabi 1 tane elmaaaa

iyi akşamlar kızlar bizim çif köfte işi taaa geceye sarktı.eşim geç çıkcakmış bugün.geç olacağı için en fazla 2 parça yemeyi düşünüyorum.gerçi benim için iyi oldu:))

kızlar şu su içme işini akşama bırakıyorum dışarda çok sıkıştığım için..

sabah: nesfit

ara:bitki çaylarım

öğlen: 1 dilim ekmek ile menemen

ara:yok

akşam:ailecek kebapçıya gittiğmizde annemler ortaya karışık ızgara söylediler.ben tavuk olanlardan 2 tane yedim.

bide çiğköfte aldık ama daha dokunamadım korkuma. kaç taneye izin veriyosunuz kızlar?????

su: 1 litre içtim diğer 1 ini de birazdan içicem

egzersiz:10 dakika hafif koşu, 15 dakika yürüyüş

kaçamak:yok

Selamlar..
Bugün diyetisyen kontrolüm vardı. 1 ayda tam 4.5 kg verdim. Listemi değiştirmedi. Fakat bu ay daha az vereceğimi, moralimi bozmamamı söyledi.

Ara: 1 muz - 1 bardak yağsız süt

Sabah : 3 dilim ekmek - 5 zeytin - 2 kkut peynir - 1 katı yumurta - 2 kaşık reçel

Ara: 1 elma - 3 sunta (kepekli ince bisk)

Öğle : 1 pors kereviz

Ara: 8 tane kuru üzüm

Öğle yemeğini geç yedim. Birazdan meyve - süt takılacağım.

Kaçamak : yok

Su : çok :)

ben de çok seviyorum grubumuzu. maşallah diyelim.. disiplinimiz ve dayanışmamız çok güzel

ay kızlar ne yaptım ben 1 paket eti form kepekli bisküvi peynir ve biber ezmesi yedim(1 çorba kaşığı)regli dönemim ya özür dilerimmafoldumben

selamlar islerimizi anca bitirebildim aslinda daha bitmedi ama bugunluk bu kadar yeter cok yoruldum komple mutfagi indirdim hepsi yikandi raflarin yerleri degisti alisveristi camasir di anca bu saat oldu..

Bugun k i menum

Sabah: Domates, salatalik, 3 zeytin, beyaz peynir kk daha az, cay, 1 tane rondo + 3 kepekli biskuvi, 1 dilim ince kesilmis esmer ekmek

Ara: yok

Ögle: 4 kepekli biskuvi + cay

Ara: 1 yesil elma

Aksam 1 tabak corba, 1 kanat, patates

Ara : suana kadar birsey yiyemedim

Egzersiz: Alisverise gittigimde 1,5 saat yurudum budur bugun yapamadim

Su: 3,5 lt

ay kızlar ne yaptım ben 1 paket eti form kepekli bisküvi peynir ve biber ezmesi yedim(1 çorba kaşığı)regli dönemim ya özür dilerimmafoldumben

olsun berrycim ya artik yarin ki yemek listeni de ona gore duzenlersin.. Aklinda kalmadi en azindan ekstradan biraz spor bol su atarsin sen o yediklerini sikma canini :teselli:

bu aralar bende de feci şişkinlik var , o kadar bitki çayı içmeme rağmen bu aralar fazladan ödem yapmış vücut gibime geliyor

arkdşlarıma gitmiştim oturmaya yanımdada elmamımıda yanımda gördüm yeşil ve çok ekşi 1 elma yedim:) yarından itibarende hep yiycem.şimdi uyumaya gdiorum yarn dikkat edin kızlar bigünlük zevkler için yazınızı götürmeyinvereliniortak

günaydın kardeş takımmmm :lepi:eek:puyorumnanaktan
ben de sizin kurallara uymaya başladım,sabahtan 3 bardak suyumu içtiiimmm,10 dk da zıpladımhihoyyyt

:asigim:sevgililer gününüz kutlu olsun
güzel bir gün dileriiimmmm:asigim::asigim:

Fıstıklar unutmayın ya yemeği biraz hafif yiyip tatlı yenicek yada yemek kaloriliyse tatlı YOK.Tatlı veya yemeği kalorili yiyen ertesi gün ekstra yarım saat spor yapıcak.

ıstisna yok, gerekçe yok, mazeret yok.Lütfen amaçlarımızı hatırlayalım.

Hepinizin Sevgililer günü kutlu olsun.sositososito

X