Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bugünkü bildirimi yapayım sabah peynir 1 dilim kepek ekmeği bol domates öğlen kıymalı börek amerikan salatası kurabiye :) günümüz vardı güya kızımın artıklarını yedim akşama bişey yemedim sadece yeşil çay içtim haa bi de dondurma ama gene de çok açım yaa. bana bu irade konusunda yardım edin. sporu esse sayesinde hallettim yorgun da olsam yapıyorum ama yemek konusunda hele bu hafta baya kaçırdım. bu hafta kilo almazsam iyi :çok üzgünüm:

arkadaşlarım hepinizin berat kandili mübarek olsun... Allahım dularımızı kabul eder inşallah..

kızlar benim de msafirim var giremiyorum nete, ben kilomu korumaya çalışıyorum bu hafta,almazsam iidr yani.hepinizi çok öpüyorum şekerler kendinize ii bakın:)

hayırlı kandıller canlarım
mısafır ler 3 4 gu ndaha bende bayagıda kalabalık bıraz dısarı cıktlard a hemn yazııym dedım
bugun sabah 1 yumurta hasladım yedım aksam 6 gıbı yanı patlıcan oturtma ve pılav yarım tabak
ayran karpuz 2lt su 1 saat yuruyus
malesef spor yapamıyorum mısafırlerden dolayı
vakıt buldukca gelırım

takım gene full boş neyse bu hafta bizim takımda hayır yok heralde cumaya çok az kaldı ben daha kilo veremedim siz ne alemlerdesiniz takııııııııııııııııııııııııııımmmmm???

haftada bir tartılıyorum ben canım..sürekli tartılındığında insanın psikolojisi bozulabliyor.
dünki bildirirmimi yapıyorum:
sabah 1 dilim kepekli ekmek,biraz sosis ve beyaz peynir
öğlen eftali,elma,
akşam:4 kaşık pilav bir müciver azda kızartma
1 litre su..
bu ara iştahım açık2 gündür filan..ne oldu anlamadım

keşke ben de haftada bir tartılabilsem sabah ilk işim hemen tartılmak ama bi açıdan iyi oluyo kilo alınca o gün dikkat ediyorum yediklerime ve daha çok spor yapıyom

selammm

karpuz detoksuna devamm
ve 1 saat yuruyus

galiba bu detoks süper ise yariycak.. yine beni zorlamadi..ama sabah tartidaki kilom süpperdiii:lepi::lepi: süpriz söylemiycemmm
bakalim sabah kac olucak:teytey:

oh ne güzel
essecim sağlık olsun kuzum her şeyden önce, sıkma canını
piacım umarım sağlıklı kilolar verirsin
böcüğüm en güzeli haftada 1 tartılmak zaten

slm kızlar, ya benim misafirim var ve durmadan yiyorum :kedi:bugün alışverişe çıktık ve 38 beden bişeyler bakıyorum denk gelmiyor sinir oldum ve acaip kızdım kendime kötükedihüsohala aynı kilomdayım almadım çok şükür ama veremedim de bu hafta, kilo bildirimmi şimdi yapmış olayım çünkü yarın giremeyeceğim hiç nete, acaba olur mu şimdi sölesem.zaten aynı kilodayım kötükedihüso

günaydın canlarım..
dünkü bildirmimi yapıyorum
sabah:kavun
öğlen kayısı şeftali
akşam menemen:lepi:2 dilim kepekli ekmek:)
yürüyüş yapamadım dün akşam bugün 2 saat yürürüm artık:)
1.5 lt su..

ve bildirimimi yapıyorum 68.
aynı kilomdayım..

ya ben dün sacmalamisim pazarlarida calisyorum diye bizim bildiri cuma kiiiikafamçokkarıştı cumalarida okulum var ama oglen 1 de geliyorum
ve 2 ayim var bitmesine.. her neyse yaaa ben elimden geldigi kadar yardim etmek isterim hacercima.s.

ben bugün 59,400

daha umitliydim dünde 59 400 gelmistim detosun son gunu bikac gram daha gider dedim ama gitmemismafoldumbencok sinir oldum aslindaaaa...detoksda ben hergun dondurma yedim dun biraz fazla kacirdim ondan olabilir mi acaba:uhm: nolucak ki bi dondurmadaaannn:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…