Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selamlar 9. takımın fıstıkları .....

aleysen hastamısın canım geçmiş olsun .....

kekim sen nasılsın ankaraya geldigini duymuştum yaptırdımmı test falan .

Günaydın nasılsınız bu ara işlerim yogun eve geç gidiyorum iki işte çalışıyorum akşam 3 köy biberi yedim 2 dilim ekmekle biraz önce de pogaça ile kahvaltı yaptım

jnaz canım tşk ederim bugün uzun zamandan beri ilk defa kumaş giydim ve herkes çok hoş olmuşsun dedi çok mutlu oldum

pokahontas canım az kalmış daha çabuk geçecek ve sen nasıl geçtiğini anlamayacaksın tatlı telaşlar bunlar kendini ihmal etme

zeynepcim kardeşin gelmiş senin adına çok sevindim gelince iyi oluyoda gidince yoklukları çabuk belli oluyo

evet valla gidince kendimi kötü hissettim serapcım
artık napalım 1 en geç iki hafta sonra bende gidiyorum inşalalh

aebenim sen nasılsın geldik ama sonraya kaldı yine testler napalım ki
ama dr önce bi jinekoloğa gitmemi de söyledi polikistik veya
büyük ihtimal zsülün direnci olabilir sorunun dedi

selamlar 9. takımın fıstıkları .....

aleysen hastamısın canım geçmiş olsun .....

kekim sen nasılsın ankaraya geldigini duymuştum yaptırdımmı test falan .

teşekkür ederim aebenim a.s.

bir süredir adet sıklaşması ve ara kanama sorunu yaşıyordum,bugün ultrason çekildim.. her iki overde de 3-4 tane kist varmış..doktor doğum kontrol hapı verdi..sanırım bu hap kistleri küçültüp yok ediyormuş..benimde korkum doğum kontrol hapının yan etkileri fisfisfis

bugün birsürü şey yedim ben yaaaa..hastaneden geldim bi de moral bozukluğuyla ekmeğin içine kızartma doldurup yediiimmmmsenağlama yaaaa bi de hastanede merdivenden düştüm,bacağım şişti fena ağrıyo mafoldumben ben bu hafta mezun olayım bari..üff napcaamıda bilmiyom..bundan sonra takıma yararımdan çok zararım olur beniiimmm..kilo alırsam yandııımmm mafoldumben

geçmiş olsun leylacım
kız sende mezun olursan takım bitiyor vall
bende haftaya memlekete gidiyorum 2 hafta ordayım dönüncede tatile gidecez yani haftaya mezun olmayı düşünüyorumk hedefimin yanına bile ulaşamadım aslında ama sonuçta 12 kilo verdim mezun olmuş olayım artık

ee kızlar o zaman takımdaki diğer arkadaşları başka takımlara transfer edip takımı kapatacaz galiba

veya ben liderlik yapar yeniler alıp takıma idare ederim diyen arkadaş varsa kaptanlığı devredip öyle ayrılayım

bugün birsürü şey yedim ben yaaaa..hastaneden geldim bi de moral bozukluğuyla ekmeğin içine kızartma doldurup yediiimmmmsenağlama yaaaa bi de hastanede merdivenden düştüm,bacağım şişti fena ağrıyo mafoldumben ben bu hafta mezun olayım bari..üff napcaamıda bilmiyom..bundan sonra takıma yararımdan çok zararım olur beniiimmm..kilo alırsam yandııımmm mafoldumben
leylacığım çok geçmiş olsun. kendine dikkat et tatlım. kilo konusunuda fazla kafana takma. sonuç olarak herşey senin elinde daha dikkatli beslenerek kilonu korursun. bacağın içinde çok üzüldüm :a015: yeniden geçmiş olsun Şeniz

geçmiş olsun leylacım
kız sende mezun olursan takım bitiyor vall
bende haftaya memlekete gidiyorum 2 hafta ordayım dönüncede tatile gidecez yani haftaya mezun olmayı düşünüyorumk hedefimin yanına bile ulaşamadım aslında ama sonuçta 12 kilo verdim mezun olmuş olayım artık

ee kızlar o zaman takımdaki diğer arkadaşları başka takımlara transfer edip takımı kapatacaz galiba

veya ben liderlik yapar yeniler alıp takıma idare ederim diyen arkadaş varsa kaptanlığı devredip öyle ayrılayım

zeynepciğim senin ve leylanın ayrılışı ile takım sayısı oldukça düşecek. ama takımın kapanması fikri beni çok üzdü. çünkübiliyorsunki bu takımı ben ve daha önceki arkadaşlar kurmuştuk. keşke böyle olmasa idi. ama günlerden beri ne kadar fedakarlık yapıp çabaladığınında farkındayım. dilerim bayrağı taşıyacak bir arkadaş bu iş için gönüllü olur. aslında en yarışmacı olmadan takımın kaptanı olmak istiyorum. önümüzdeki hafta içi taşınma işim var. 12 temmuzda da 1 haftalık tatil yapacağım neyse dilerim bir çıkar yol bulunurbenneyaptımki

iyi akşamlar arkadaşlar
serapçım emeklerinin karşılığını alman çok güzel
zeynep abla inşallah bişey çıkmaz
leylacım sanada çok geçmiş olsun canım inşallah bir an önce iyileşirsin
bana gelince diyet adına pek bişey yaptığım söylenemez arkadaşlar çünkü bir iki aydır bebek düşünüyoruz ve bende dikkat etmeye çalışıyorum sadece
takıma yardımcı olmayı çok isterdim ama malesef zamanım olmuyor akşamları bi göz gezdirebiliyorum sadece

selam kızlar
malum okullar kapanıyo
kaç gündür notlarla uğraşıyom
1 kilo vermişimdir herhalde üfffff

kızlar bu ara bir yoğunum ki, sormayın okullar tatil yoluna girdi yok eğlencesipikniği sineması tiyatrosu uğraşıp duruyoruz mecburen
bide idareciliğini yapacağım yurt dekorasyonu ile ilgileniyorum bir yandan
onun için çok sık giremediğim için kusuruma bakmayın olur mu
şimdi listeyi ekliyorum siz kilolarınızı bildirin yarın ama ben ancak akşam döneceğim eve
içinizden biri bildirimiyaparsa diğer takımları bekletmemiş oluruz yoksa ben ne zaman işim biterse o zaman dönmek durumundayım
sabah oğlanın okul eğlencesi var oraya gidecem sonra saat üz gibi yurda uğramam lazım orda ne kadar oylanırım bilmiyorum
inşallah bi, ara eve uğrayıp halledebilirim ama gelemnezsem mutlaka biriniz halledin olur mu

haklısın nilgün abacım bende kapanmasını hiç istemiyorum ama artık zaman bulamıyorum ilgilenecek birine devredebilirim daha iyi olur hem yeni, üyeler alınarak takım canlanabilir
ama az önce dediğim gibi ben artık sadece zaman bulunca uğrayabilecem buda takımı iyice olumsuz yönde etkilemeye başladı

9. TAKIM 107. ETAP

topkek (64.5)/ (64,0) / (0,5 ) / (0,78&#37:KK66:
alleysen/(65.0)/(
serap_21 (69,0) /
gnydn64/(76.0)/
pokahontas (58.4)/

9.TAKIM TOPLAM KıLO(332.9)/

9. TAKIM 107. ETAP

topkek (64.5)/ (64,0) / (0,5 ) / (0,78&#37:KK66:
alleysen/(65.0)/(
serap_21 (69,0) /
gnydn64/(76.0)/
pokahontas (58.4)/(58.2 / (0,2 ) / (0,35%)

kızlar günaydın. takımın kapanma safhasına gelmesine üzüldüm :KK43:
yapabilsem yapardım ancak malum 29 gün sonra düğünüm var ve koşturmaca durumundayım sürekli...
sonrasındada 2 hafta yokum tatile gidicem..

şimdide kelogs ile kahvaltımı ediyorum. kelogs yemek benim çok işime yaradı kızlar

9. TAKIM 107. ETAP

topkek (64.5)/ (64,0) / (0,5 ) / (0,78%)
alleysen/(65.0)/(
serap_21 (69,0) / (68,5) / (0,5) / (0,72)
gnydn64/(76.0)/
pokahontas (58.4)/(58.2 / (0,2 ) / (0,35%)

Günaydın arkadaşlar...

leylam geçmiş olsun gülüm...Rabbim beterinden korusun..

kızlar hergün bir saat yürüyüş yapıyorum...diyet iyi gidiyor..azıcık daha kilo verdim...

takım kapanmasın yaa...hiç iyi olmaz...hadin size bir şiir hediye göndereyim ben...herkesin cuması mübarek olsun...

SEN MUTLUSUN...

Hayatın güçlüklerine katlanabilecek kadar İNANÇ,

Geleceğin daha iyi olacağına inancak kadar ÜMİT,

Doğru bildiklerin için
mücadele edebilecek kadar CESARET,

Topluma,ailene,İslam'a faydalı olabilecek kadar SAĞLIK,

İhtiyaçlarına yetebilcek,zekâtını verebilecek kadar PARA,

Baskalarının daima iyi yönlerini görebilecek GÖZ,

Çevrenizdeki insanlara
yardım eli uzatcak kadar CÖMERT,

İnsanlardan karşılık beklemeden yapabileceğin İYİLİK,

Hayatın zorluklarına karşı
hayatı ve insanları kuşatcak SEVGi,

Yastık kadar yumuşak ve rahat bi VİCDAN,

Dilini, belini, kalbini, keseni ve gözünü haramdan saklayabilcek İRADE,

Gördüklerinin, duyduklarının düzelmesini bekleyebilecek kadar SABIR,

Günahlarını, noksanlarını
itiraf edebilecek kadar FAZİLET,

En kötü halinde bile Allah'dan razı olabilecek kadar ŞÜKÜR varsa,
SEN MUTLUSUN........

KIZLAR BİLDİRİMLERİNİZİ YAPINDA BEN SİZLERE YARDIMCI OLAYIM

HESAPLAMARI YAPAR VE BİLDİRİMİ YAPARIMa.s.

kardes takimdan selamlar kizlar.

kaptaniniz yardimci olmamizi soylemis.

kilo girisleri yapildiktan sonra bildirimi yapacagim kizlar sizin yerinize.

ara ara gelir kontrol ederim =)

varmi yardım edecegim bişi . gerçi yardım melekleri gelmiş .....

kızlar neden yeni üye almıyorsunuz kapanmasın takımınız ya ......yokmu kaptanlık yapacak aranızda . bu konuda yapabilecegim yardım varsa elimden geleni yaparım siz toparlanana kadar ....

1. TAKIM **107. ETAP**

nrymn (59,3 / 59,10 / 0,20 / 0,34 &#37:KK66:
neşemeşe ( 76,4 / 75,9 / 0,5 / 0,65% )
hayat70 (59,0 / 59 / 0 / 0 %)
KHENA (63,8 / 63,9 / -0,1 / -0,16 %)
herbal ( 90,6 / 89.9 / 0,7 / 0.77%)
bhk (66,9) 5. takıma transfer oldu.
çelik198408 ( 69,8 /68.8 /1 /1.43 %)
yulaf ( 66,4 / 65,6 / 0,80 / 1,20 % )
TuRuNCu ( 57,7) kendi isteği ile takımdan ayrıldı.
flawless ( 61 / 60,3 / 0,70 / 1,15 %)
cocostar (63,3) 5. takıma transfer oldu.
elifcino (65,4) paylaşımda bulunmadığından diskalifiye edildi.

1. TAKIM TOPLAM KıLO( 546,3/ 542,5 / 3,8 / 0,70%)

kontrol edebilir msniz kizlar?

X