Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

zeynepciğim hoşgeldin , keşke özelden görüşeydik Ankara da misafir ederdim seni:1hug:
doktorun verdği bilgiler dilerim içini braz olsun rahatlatmıştır. öptümcanımŞeniz

kızlar yaaa ben 1,5 ay içinde 3 sefer regli oldummm..en son 19 mayısta olup 22-23 ünde bitti ama bugün gene oldummm..noluyo bana böyleee :S strestendir falan dedim ama çok şükür sıkıntı streste yookk..mevsimsel olarak gecikmeler yaşardım hep,zaten bu erken gelmeler başlamadan önce 12 gün geç gelmiştiii...uuffff bugünde olunca çok sıkıldıımmm..daha biteli 1 hafta anca oldu ya da olmadıııı....

günaydın kızlarrrrrrrr

kelogsla kahvaltımı ediyorum...
sizler nasılsınız:))
herkese güsel bir gün diliyorum

Günaydın kızlar nasılsınız uykusuzluk dışında ben iyiyim aslında bu aralar çok yogunum akşam 2 kaşık pilav yedim ve 5 tane çizi
hala kahvaltı yapmadım birazdan bi pogaça yiyecegim

merhaba arkadaşlar
günlerdir uğrayamadım istanbuldaydım halam vefat etti bugün döndüm evime
zeynep abla sende hoşgeldin
sağol cannım
başınız sağolsun allah sabırlar versin

zeynepciğim hoşgeldin , keşke özelden görüşeydik Ankara da misafir ederdim seni:1hug:
doktorun verdği bilgiler dilerim içini braz olsun rahatlatmıştır. öptümcanımŞeniz

bende düşündüm ablacım ama perşembe doktorla görüşüp öyle cevap alınca eşim beypazarına gidelim diye tutturdu oraya gittik koanakda kaldık nostarji oldu 2-3 günlük kısa bir tatil yapmış olduk
çok güzel oldu ama dönerkende yine ankaradan geçerken dedim eşime arkadaşımı arıycam görüşecem diye ama bu seferde şirket aileli bi toplantı düzenlemiş olmadı bitürlü fırsat

ama bi daha ki gelilşimde mutlaka önce seni arayıp plan yapacam
tanışmayı çok istiyorum senle
ama sende buyur gel ablacım burda ben misafir edeyim seni
oda olur valla

kızlar dün valizdi filan derken akşama kadar sadece meyve yedim
sadece akşam bir kase çorba azcıkda sebze yemeği yedim
bu gün sabah klasik kahvaltı ettim az öncede 2 tane kaju yedim

kardeşim geldi bu gün istanbuldan çok mutluyum bu güüüüüüüüün

kızlar bana gelen kullanıcı panelindeki yazıları tam okuyamıyorum kusurabakmayın
bu arada resimdeki benim son halim

gözün aydın topkekimmmmmm:)))) insan ne kadar mutlu oluo yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…