Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selam kızlar
pek ıssız bugün buralar
pazar gezmesinde herhalde herkez

bugün
sabah
peynir domates zeytin
1 bütün haşlanmış salça soslu sosis
öğle yemedim
ara
keten tohumlu meyveli yoğurt

akşam
bir kase çorba
bir tane milföyle yapılmış börek

günaydın kızlarrr. yoğun bi hafta sonundan sonra yine pazartesi. sanki
tatil yapan ben değilim..

şimdi kelogs yiyorum.
hepinize mutlu bi hafta diliyorum:)

günaydınlaaaar

nihayet döndüm kızlar

çok sağolun çubuşum ve leylacım listele ilgilenmişiniz a.s.Şeniz

ankaradaydım kızlar söylemi,ş gittiğim yerde net var diye hallederim diye düşünmüştüm ama o da arızalymış ama sizler iyiki varsınız

metabolizma uzmanı için gitmiştim ankaraya fakat maalese randevu alıp gittiğim hoca cuma günü yurtdışına gidecekmiş olmadı
perşembe gittim konuştuk
yarın yurt dışına çıkmam gerekiyor tahlil sonuçlarını inceleyip diğer tetkiklerini yetriştirtemöem sen sonra gel dedi
bir kaç öneride filan bulundu sadece
anlattıuklarımdan jinokoloğz gitmemi yumurtalık kistlerini buna sebep olabileceğini söyledi
bide insülün direnci gibide gözüküyor durumun dedi
krom kullanıymmı diye sordum bekle henüz bişey yapma daha sonra gelş 3 gün ayır en az bütün tetkiklerini yapıp öyle karar verelim dedi
ama bi daha ankaraya ancak bir ay sonra filan gidebilecem

şimdilik tavsiyelerine uyacam
bide amasyada da varmış uzman buraya yakın ve eşim haftanın iki gini orda çalışıyor
profda amasyadaki doktorada gidebileceğimi sık sık kontrol gerekebilir daha iyi olur senin için dedi bekalım bu hafta bide oraya gidecem

şimdi kaçtım kızlar malum tatil dönüşiü ev dandini oldu

Günaydın kızlar nasılsınız zeynepcim sıkma canını herşey yoluna girer inş.alleysel tatlım nasıl oldun umarım düzelmişsindir . Pokohantas canım sınavın nasıl geçti inş geçmişsindir
gelelim bana hafta sonu çok yogundu bide tatil planlaması yapıyorum işler yogun o yüzden ihmal ettim ama artık burdayım
sabah pogaça ile kahvaltı yaptım

Günaydın kızlar nasılsınız zeynepcim sıkma canını herşey yoluna girer inş.alleysel tatlım nasıl oldun umarım düzelmişsindir . Pokohantas canım sınavın nasıl geçti inş geçmişsindir
gelelim bana hafta sonu çok yogundu bide tatil planlaması yapıyorum işler yogun o yüzden ihmal ettim ama artık burdayım
sabah pogaça ile kahvaltı yaptım

saol serapçım. çok şükür fena değildi:)
sonuçlar gelse hemen:)

tatilde nereye düşünüyorsun serapçım

mrb kızlar opuyorumnanaktan
kurstan geldim yeniii..bugün uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımı gördüm acayip kıskandılar beniiii naniknanik hakkımda konuştuklarını duymuştum kilolu falan diyeee..beni görünce bi şaşırdılarkiiii :1shok: acayip motive oldu bu bana zemuszemus
bugün kahvaltıda bişey yiyemedim..öğlen 1 gevrek,1 de ayran..az öncede 1 bardak sade gazoz içtimmm:eek:

Zeynep ablacım hoş geldin a.s.

zeynepcim hoşgeldin

sabah
yarım simit ayran

öğle
kahvaltılık
bir tanede milföy börek

ara
yoğurt ketentohumu

akşam
mantar çorbası içicem

mrb kızlar opuyorumnanaktan
kurstan geldim yeniii..bugün uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımı gördüm acayip kıskandılar beniiii naniknanik hakkımda konuştuklarını duymuştum kilolu falan diyeee..beni görünce bi şaşırdılarkiiii :1shok: acayip motive oldu bu bana zemuszemus
bugün kahvaltıda bişey yiyemedim..öğlen 1 gevrek,1 de ayran..az öncede 1 bardak sade gazoz içtimmm:eek:

Zeynep ablacım hoş geldin a.s.

leyloş naber şekerim
özleştik valla gel bi öpem Şeniz
kız maşallah sana valla aferin kuzum
kaç kilo oldun sen şimciik :alkisalkisalkis:

leyloş naber şekerim
özleştik valla gel bi öpem Şeniz
kız maşallah sana valla aferin kuzum
kaç kilo oldun sen şimciik :alkisalkisalkis:

valla özledim kıızzz opuyorumnanaktan
65 oldummmmm alkisalkisalkis
sana msj yazmıştım geçen gün gördünmüüüü? buraya yazmıştım..bi özür msjı gibi bişey :eek:

valla özledim kıızzz opuyorumnanaktan
65 oldummmmm alkisalkisalkis
sana msj yazmıştım geçen gün gördünmüüüü? buraya yazmıştım..bi özür msjı gibi bişey :eek:

aaa görmedim kız hani nerde
ayy 65 oldun haa artık bi foto eklersin dimiiiii
fıstık oldun valla
az daha zayılarsan şamfıstığı olcan kaydirigubbakcemile3

aaa görmedim kız hani nerde
ayy 65 oldun haa artık bi foto eklersin dimiiiii
fıstık oldun valla
az daha zayılarsan şamfıstığı olcan kaydirigubbakcemile3

ay evet mezun olayımda turkbayragi daha fazla vermeyi düşünmüyom zaten :1closedeyes:
dur ben msjı bulup eklerim

Çubuğum Zeynep abla benide aradı,kilosunu bildirdi...yarın vaktinde girebilirsem listenin bildirimini yapabilirim..eğer gelemezsem diye genede gözün burda olsun canım olurmu yerimseniben
bu arada ben sana karşı çok mahcubum..bugün telefonumun takvimini karıştırırken senin doğum tarihini not etmişim onu gördüümmm amaaaa alarmını açmamışııımmmbenneyaptımki

gecikmelide olsa bunları kabul et canıımma.s. iyi ki doğduunnn Şeniz

ahanda buyduuuuu vereliniortak

X