Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

merhaba canlarım..

tatil nedeni ile fazla buralarda olamıoruz:)

sabak kahvaltım klasik şekerlerim:)

merhaba arkadaşlarr
nasılsınız?
malesef kaç gündür giremiyorum perşembe cuma misafirlerim vardı hiç fırsat bulamadım. dünde o kadar uğraştım ama kk ya giremedim sinirlerim zıpladı
bugünki menüme gelince kahvaltıyı geç yaptım peynir, salatalık, biraz menemen ve 1 dilim ekmek yedim

mrb kızlar a.s.
cuma akşamından beri kk ya giremiyordum,hep hata gösterdi...aynı sorunu sizlerde yaşadınızmı? dün bi ara girebildim ama bu seferde takımımızın sayfası açılmadı,sinir oldum kendi kendime...

kızlar sitemize saldırıda bulunmuşlar, bu acı çehre miymiş neymiş. sizde yazıyı okumuşsunuzdur herhalde. bakalım pazartesi girebilecekmiyiz. iki gündür ilk kez şimdi girdim siteye ondada bu yazıyı yazıyorum zar zor. arada gidiyor site. acı çehreyi beğenmeyen üyelerin yazdıkları kötü yorumlar yüzünden siteye saldırmışlar. ne kadar serseriler! beğenmek zorundamıyız herşeyi, valla çok sinirlendim.

kızlaaar yardım edin az önce çok acı bir gerçeği öğrendim. nolur yanlış diyin, kazen erkek miydi? çok üzüldüm ya bir anda sitenin bütün mahremiyeti gitti gözümde, gerçekten kızlar çok büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum şu anda:çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015:

günaydın kızlar sitede sorun devam ediyor zor girdim siteye. sabah bir kuru kayısı bir bardak su ve bir armut yedim.

CANIM nası yani ben anlamadımCADIARZU

evet yaaa bende giremiyorum kızlar deli oldum ya
nası sinir oldum anlatamam. demek acı cehre yüzünden hee
şuraya bakın yaaa. iyi bişi olsa zaten böle bişi yapmaya ihtityaç
duymaz.

Selam arkadaşlar...

bugün yoğurtlu çorba yaptım, hani diyet yemekleri bölümünde varya. annemin çorbası diye yazıyor...o diyeti yapacağım...

site gelip gidiyo
bozulmadan yediklerimi yazıyım
sabah
kepek ekmek
peynir çay
öğle yoğurt çorbası
akşamda
karnı yarık yiycem

merhaba kızlarrr sıtedee sorun var yaaaa:sm_confused:
sabah :1 kase lahana çorbası 1 yumurta 1 dılım ekmek domates

Ohh girebildim allaha bin şükür siteyesositososito
Hata verip duruyodu, neyse bugün ne yediklerimi yazayıma.s
Sabah:Klasik kahvaltım
Öğlen:Taze fasulye yemeği ve salata

merhaba arkadaşlar
kurstan yeni geldim
bugün kahvaltıda çok az peynir ve ekmek yedim aceleye geldi biraz
öğlen yarım pide
az öncede yeşil mercimek yemeği yedim

CANIM nası yani ben anlamadımCADIARZU

canım kazen varya sitenin admini, erkekmiş galiba ya. dün sitede gezinirken kazenin açtığı bir konuda mesajları okuyordum. mesajlarda herkes cevap olarak kazen abi kazen abi diye yazmış. önce zannettim seslenme şekli olarak abi diyorlar, sonra kazen bir örnek olarak ona gelen bir maili yazmış oraya, mailde zaten bir erkek kadınları anlamaz gibi bir sitem vardı mailde. bende kazene özel mesaj attım. sordum erkek misin diye, birazda yaşadığım hayal kırıklığını yazdım, bide sordum mahrem mesajlarımızı da görüyorsun dimi diye, başka erkek var mı sitede diye sordum. ha bir de siteyi iyice araştırdım, hiç bir yerde bulamadım sitenin adminin erkek olduğunu yazan bir şey, hatta ben siteye kayıt olurken erkekler giremez diye bir uyarı yazısı hatırlıyorum. bunları yazdım özel mesajla kendisine. cevap gelmedi.

Ayy inanmıyorum ya böle bişi olmasına bende çok üzüldüm. Bende erkek giremez gibi
uyarı hatırlıyorum. üzüldüm açıkçası ya admin yani bu sonuçta herşeyi rahatlıklar okur bence..
bakalım mesaja ne cvp gelicek

kızlar kazenden cevap geldi. mesajlarımızı sizinle paylaşmak istiyorum. çok üzgündüm şimdi hem daha çok üzgünüm hem de çok sinirli. burada şikayetçi olduğumuz insanları admine bildiriyoruz. ya şikayetçi olduğumuz adminse? kime bildiricem? milletvekili gibi davranıyor. dokunulmazlığı var diye istediği gibi davranıyor bizlere. sırayla mesajlarımız aşağıda:

(bu benim ilk mesajım) çok düşündüm ama tutamadım kendimi

merhaba kazen, çok düşündüm aslında mesaj atmayacaktım ama tutamadım kendimi. hem terslersin beni diye korktum hem de ne bileyim ben öle işte. sen erkekmiydin? ben tesadüfen öğrendim bunu. mesajları okurken farkettim. ve kk hakkında diye bir bölüm varya, hepsine baktım acaba orada yazıyordu da kayıt olurken ben mi fark etmedim diye ama aramızda erkek olabileceğine dair hiç bir bilgi bulamadım. başka erkek var mı sitede? açıkcası biraz hayal kırıklığına uğradım desem çok doğru olur. ben bu siteyi çok mahrem ve bana özel görüyordum. hatta eşim böyle bir siteye girdiğimi biliyordu ama inanın benim için o kadar mahremdi ki eşime anasayfayı bile göstermek istemiyordum. üyeliğime devam ederim herhalde bilmiyorum, gerçi siz şimdi iptal etsen ne yazar daha çoook üyemiz var diyorsunuz biliyorum, doğrudur ne diyim. ama bilmek isterim sizden başka erkek var mı? bizim kadın kadına aramızda konuştuğumuz mahrem konuların hepsini okuyorsunuz dimi? ya ben gece vakti çok üzüldüm şimdi ya daha önce sizin bilgilerinize girip bakmıştım kim bu kazen diye ama erkek olduğunuza dair hiç bir şey görememiştim, siteye üye olurkende bir kaç şey okumuştum geçmiş gün hatırlamıyorum ama aramızda bir erkek olabileceğine dair birşey hatırlamıyorum hatta erkeklerin üye olması yasak diye br şey hatırlıyorum, yanlış hatırlıyorum galiba. neyse iyi sabahlar, kolay gelsin
(lütfen eğer sinirlenip ters bir cevap yazacaksanız hiç yazmayın, hem kendinizi hem beni üzmeyin)

(kazenin bana verdiği cevap) Cevap: çok düşündüm ama tutamadım kendimi

Merhaba,
Hergün binlerce mesaj yazılıyor ve bunları tek tek okuyormuyuz diye düşünüyorsunuz ?

ılginç...

(bu da benim yazdığım en son cevap)
kusura bakmayın rahatsız ettim.

kızlar ne diyorsunuz? kendisini kendisine mi şikayet edeyim? zaten kesin size anlatıyorum diye bana ceza verecek bu kazen, nede olsa ipler elinde. yoksa yanlış bende mi kızlar? bana çok duyarsızca ukalaca bir cevap gibi geldi. üstelik konuyu saptırmış. aptalmıyım ben!

kızlar az önce kazeni şikayet etmek için curly ye yani en üst yöneticiye bir mesaj çekeyim dedim. konuyu anlattım fakat kendisi mesaj almayı engellemiş. yaniii kazen bu sitede istediği gibi at koşturabiliyor arkadaşlar.

kızlaaarrr çıldırmak üzereyim. bu konuyu yardım masasına sordum. işte oradaki mesajlaşmalarım:

aramızda erkek var mı?
lütfen bu konuyu aydınlatır mısınız? sitede aramızda erkek var mı? kazen erkek mi? başka var mı? bizim mesajlarımızı, yeri geliyor mahrem mesajlarımızı okuyan bir erkek mi var aramızda?
Bugün Güncelleyen: UzmaN
Merhaba..

Sitemizin sahibi de,site adminleride(Kazen ve Curly) erkektir..

Üye olarak erkek üyelere site de bulunmalrına izin vermiyoruz..Erkek olan site adminlerinin(ayrıca site sahipleridir),sizin mahrem mesajlarınızı okuyacaklarını sanmıyorum..
Ama bu konuda rahatsızlık duyuyorsanız,özel ve mahreminizi deşifre edecek mesajlar yazmamanız en sağlıklı önlem olacaktır..

Kolay gelsin..

kızlar ben bunu biraz zor sindiricem galiba. zaten çokda sinirlendim. biraz ara vermeliyim galiba bu siteye girmeye. bilmiyorum ya offf

Son düzenleme:
aysim cim bende 1 , 1,5 yıldır üyeyim bu siteye ve kazenin erkek olduğunu ve sitenin kurucusu olduğunu biliyordum açıkçası çokta rahatsız etmedi bu durum beni ama şunu biliyorumki onun haricinde üye olanlardan erkek olanlar varsa ve anlaşılırsa hemen siteden uzaklaştırılıyorlar . yanlış anlama tatlım ama dediği gibi binlerce msj yazılıyor bu sitede ve okuması mümkün değil bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…