Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar bildirimi nasıl yapmamız gerektiğini burda anlatıyorum açıkça tombikle beraber hepiniz öğrenin bazen gerek oluyor

1- litemizin son kotrollerini yapıp toplam kilo , fark yüzdeleri aynı kendi bildirimimizi yapar gibi hesaplıyoruz ekliyoruz,

2- hazır olan listemizi kardeş takımız olan 1. takımın paylaşım alanına getirip kontrol etmelerini istiyoruz
yanlışları varsa düzeltiyoruz doğru onayını alıyoruz ,

3- listemizi tekrar kopyalayıp cuma yarışması üyelerinin paylaşım alanına gidiyoruz , enson bildirim yapan arkadaştan alıntı yapıp gerekli sıralamaya göre listemizi yapıştırıyoruz
yani gurup sıralamasında olması gereken yere

4- her hafta bütün takımların hesaplamalarını ve dereceleri sıralamaya göre yapıyoruz (sanırım bu hafta 7. takımda sıra ). bizim sıramız geldiğinde listeleri hazırlayıp cuma yarışması sonuç listeleri bölümüne ekliyoruz

işta bu kadar zor bi şey değil

daha iyi anlayabilmek için bu gün yapılan bildirimleri izleyin kızlar

topkekim benim en önemli yaptığım değişiklik ekmek olayını çokkk aza indirdim.
şeker hiç yok ( ben şekersiz içemem ama sakarin kullanıyorum ) akşam 7 den sonra ağzıma hiç bişi sürmüyorum. akşam yatmadan önce 20 tane mekik çekiyorum.( sanırım biraz düğün telaşı var.. hoş şuan yaptığım bi koşturmaca yok ama sanırım stresi yetti bana ). bunun yanı sıra sıkı bi diyet uygulamıyorum. hatta haftasonları işin ucu bayağı kaçıo. ozaman daha fazla spor yapıp. onları orantılıyorum... bence spor çok işe yarıo. zaten hep işimin masa başı olması kilo almama neden oldu. önceki işim biraz daha haraketli idi. 45 kilo idim. sonra haraketsizlikten aldım işte...

veeee en önemlisi de burada birbirimize yaptığımız motivasyon ben çok tetikledi ve hırslandırdı. hepinize çok ama çok teşekkür ederim.
en samimi duygularımla inanıyorum ki burada ki herkes biraz sabırla hedeflerine ulaşıcak Allah ın izni ile....

Son düzenleme:

paylaşımın içim teşekkürler pokocum tavsiyelerin eminim hepimizin işine yarıyacaktır

9. TAKIM 102. ETAP

topkek (65,5) / (65,5) / (0,0) / (0,0%)
alleysen(68.0) / (67.5)/(0.5)/(0.74%)
fatmasel (81,0) / (81,0) / (0,0) (0,0%)
serap_21 (71,9) / (71,3) / (0,6) / (0,83% )
zeynepcan21 (105,8) /*paylaşım ve bildirimde bulunamadığından diskalifiye*
gnydn64/ (78,0) / (77,5) / (0,5) / (0,64%)
tombikim /(63.2)/ (63,2) / ( 0,0) / (0,0%)
aysim-u (59,8) / (59,2) / (0,6) / (1,0%)
pokahontas (60,4) / (59,0) / (1,4) / (2,32%)
...123... (59,0) / (58,5) / (0,5) / (0,85%) *yeni üye*

9.TAKIM TOPLAM KİLO (606,8) / (602,7) / (4,1) / (0,68%)

tombikcim yazmayı unuttum bide kardaş takımımızda listesini hazırlşayınca buraya getirecek onuda kontrol etmemiz gerekiyor
ben şimdi listemizi götürdüm umarım hemen kontrolünü yaparlar
cuma günleri benim en yoğun günlerimden öğleden sonraları toplantım var hep çıkmak zorunda kalıyorum

bildirimimizi yaptım kızlar hayırlı olsun
tombikcim ben çıkıyorum 1. takımın listesini kontrol etmek sana düştü
hadi görüşürüz

1. TAKIM **102. ETAP**

nrymn ( 58.9/ 60,1 / -1.2 / -2,04)
neşemeşe (75,0 / 74,7/ 0,3/ 0,4% )
hayat70 (58,7 / 58.7 / 0 / 0%)
KHENA (63.9 / 63,9 / 0 / 0 %)
yasmine8383 (58,0 / 58 / 58 / 0%)
herbal ( 91,3 / 90,3 / 1 / 1,10 %)
bhk (69,0 / 68,8/ 0,2 /0,29 % )
çelik198408 ( 69.9 / 69,9 / 0 / %)
yulaf ( 68,9 / 67,4 / 1,5 / 2,18% )
TuRuNCu ( 58.8 / 57,8 / 1 / 1,70%)
flawless ( 64,4 / 64 / 0,4 / 0,62%)
cocostar (65 /64.1 /0.9 / 1.38%)

1. TAKIM TOPLAM KıLO(801,8 / 797,7 / 4,1 / 0,51%)

kontrol edebilir misiniz?

4. olmuşuz kızlar bu hafta derece yaqparız demiştik amma velakin teğet geçti haftaya inşallah canınızı sıkmayın sabredin olacak mutlaka

canlarım iyi akşamlar
akşam yemepi dışarıda oldu köfte yedim ayran içtim
arada meyva yedimm

kızlar ilerlememiz gerekiyor, her hafta geriye gidiyoruz. ben kendi payıma düşeni söyleyeyeim, detoksumu son öğünde bozdum en büyük hatam bu, diğer hatam ise haftasonu hafta içi kadar dikkatli olamıyorum, en azından biraz daha dikkat etsem haftaya kayıpla başlamamış olurdum. yarın pazar kuruluyor. bu hafta meyva rejimini denicem çünkü sanırım çok uzun zamandır aynı şekilde diyet yapıyorum çok alıştım galiba biraz şoka ihtiyacım var. bana kızın kızlar, utandırın beni hatta. dördüncülüğümüzü kutlarım, bu arada ben yüzdemi hesaplayamamıştım, benim adıma hesaplamış birisi ya topkek ya tombikim bilmiyorum artık, teşekkür ederim.

günaydın arkadaşlar tebrik ederim 4,olmuşuz inş haftaya daha iyi sonuçlar alırız akşam 2 dilim ekmekle kahvaltılık yedim eşim yoktu yemek yapmadım o yüzden

günaydın kızlarr
dün resmi tatil nedeniyle çalışmadık
bugün kaldığımız yerden devam
dün annemle annemin gününe gittim bende delikafadulden
orda az biraz bişeyler yedim saat 3 gibi
sonrada bişey yemedim
akşam sadece çilek yedim okadar

bu sabah kahvaltımda klasikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…