82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

olurmu canim, bilerek yaziyorum, onerisi olan olur mu diye. Ben diyetisyene filn gitmiyorum, sizin bilgilerinizden faydalanmak istedim, onun icin paylasiyorum arada

Sagol bitanem agzina saglik haklsn kaslardan giderse mahvoluruz herseyden onemlisi saglik kuzucum bilgiler icn cok sagol ikizim

bugun ne pisirecegimi buldum ozaman, azcik etle, domates biber, patlican sebzeli bir yemek yapicam, iki ogun yerim, proteinimi almis olurum. Direk et yemegi yerine yemeklere katayim ben en iyisi, hergun almis olurum

bugun ne pisirecegimi buldum ozaman, azcik etle, domates biber, patlican sebzeli bir yemek yapicam, iki ogun yerim, proteinimi almis olurum. Direk et yemegi yerine yemeklere katayim ben en iyisi, hergun almis olurum

Valla turlu denir bizde bu yemege mis gibi olur afyt olsun guzel secim

sagol canim bildiklerini paylastigin icin, hergun et yemekte yanlis gibi geliyor bana, ne bilim ben mercimek tukettim mesela, etteki seyler ondada var diyolardi. Illaki etmi yemek lazim, biliyomusun.
Canim mercimek corbasi ictiginde bir kase corba bir dilim ekmek hakkindan sayiliyor. Bunun disinda kurufasulye nohut gibi baklagillerin 8 yemek kasigi = 2 dilim ekmek ve 1 et sayiliyor. Onun disinda mercimek cok iyi bir ostrojen kaynagi oldugu icin ozellikle adet oncesinde faydali olurmus.
Benim senin yorumların cok hosuma gidiyor ikziim yorum yap tabide dogru yoldan hepimz yuruyelim
Sag ol ikizim, teveccühün

bir sorum var, ben tek yasiyorum azcik azcikda yapilmiyor tek ogunluk. Tavugu haslasam buzdolabi posetine koyup buzluga atsam azar azar cikarip salataya katsam olur mu, yani saglikli olur mu

Dogrular bunlar ikizim

Kuzum.mercimek köftesi yenir mi peki

bende arastirdim su cikti karsima
Protein kaynakları nelerdir?
Hayvansal kaynakları; yumurta, et, tavuk, balık, süt ve peynirdir. Bunlardan yumurta, et, tavuk ve balık, elzem amino asitleri sağlar.
Bitkisel protein kaynakları; mercimek, kuru fasulye, nohut gibi kurubaklagiller, fındık, tahıllar, bulgur, tam buğday ekmeğidir. Çok az miktarda da olsa, bazı yeşil sebzelerde protein bulunur ama emilimleri çok düşüktür.

Kaynak: http://www.msxlabs.org/forum/saglik...nler-ve-beslenmedeki-onemi.html#ixzz3U3NQbI35

ONERI
Ben tavuğu parçalayıp baharat ve soganla karıştırıp tavaya koyuyorum birazda su koyuyorm hiç yağ yok kapağını kapat suyunu çekip kızarıyor çok lezzetli oluyor herkes bayiliyor

E="zayiflicammm, post: 39879244, member: 661921"]Dogrular bunlar ikizim

Kuzum.mercimek köftesi yenir mi peki[/QUOTE]
Canim yaparsanda Cok yeme sakin iki kofte bir dilim ekmege tekabul ediyormus

ONERI
Ben tavuğu parçalayıp baharat ve soganla karıştırıp tavaya koyuyorum birazda su koyuyorm hiç yağ yok kapağını kapat suyunu çekip kızarıyor çok lezzetli oluyor herkes bayiliyor

O rejim.yemegi gibi deil normal yemek gibi lezetli oluyor hemde cok saglikli favorim

ben cikiyorum arkadaslar, bogazim hala kotu dinlenicam biraz, bu hafta cok spor yapmayi planliyordum hastalik cikti, gorusuruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…