82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Sevgili gelin adayları. Ben hata yaptım siz yapmayın ben yandım siz yanmasın... :KK12::KK12::KK12:
Herkes kuğu gibi gelin olmak isterken ben biraz tosun gibi oldum :63:
Millet stresten kilo verir düğün zamanı koşturma hazırlıklar derken ben kilo aldım.
Hem İstanbul'da hemde eşimin memletinde düğün oldu. Araya ramazan bayramı girdiği için, biri bayramdan önce diğeri bayramdan sonra oldu.

Size fotoğrafları atıyorum. 2. düğünde balina gibi hissediyordum kendimi
3 Ayda stresten tam 15 kilo aldım : :KK45::KK45::KK45:
İkinci düğünde kuaförden çıkarken kendimi çirkin bir gelin gibi hissediyordum, alt sağdaki fotoğraftaki koluma bakın birde nişandaki halime. Kayınvalidem sağ olsun iyi baktı düğün evinde bana tosuncuk gibi olmuştum.

Düğünden de pek keyif alamadım, akrabaları tosun gibi olmuş derler mi acaba diye takıntı yapmaktan :eek:
*Kuaför salonunda nerede olursanız olun en az bir iki tane gelin oluyor ay o daha güzel, ay o daha zayıf demekten demoralize olmuştum. Tabii kilo konusunda komplekslerim olduğu da gerçek :)

Siz yanmayın kuzucukların düğünden önce tığ gibi olun. Kuğu gibi görünün :21:

AAN0yX.jpg
cok guzel bir gelin olmussun, nisanda cok zayifmissin ama dugundede cok guzelsin

bende biriyle sozlendim kilo almaya basladim ama adam beni mutsuz ediyordu hep. Hic guzel soz soylemiyordu, ozguvenimi yerle bir etmisti, simdi onlari vermeye calisiyorum, stres cok kotu etkiliyor benide
Eminim sen de kuğular gibi bir gelin olacaksın... Kilo almakta vermekte bizlerin elinde kızlar yeter ki unutmayın bunu... Azıcık gazlıyım sizi :p Sonra erkek tarafı dedikodunuzu yapar :)) Tığ gibi olun hepiniz gelincikler En Büyük KK

bugunki yediklerim
Sabah: domates salatalik, biber peynir ekmek
oglen: mercimek corbasi, yogurt ekmek
aksam: salata, yogurt
aralardada: patlamis misir, bir portakal ve 5-6 cubuk kraker, 3 adet ceviz yedim

Cok yorucu bir gundu aksama yemek yapamadim, salata yogurt yedim. Dun et yemegi yemistim,
yarina ne yapip yesem onu dusunuyorum, tavsiyesi olan varmi. uc gun mercimek corbasi yemek zorunda kaldim oglen.

Eminim sen de kuğular gibi bir gelin olacakINŞALLAHKilo almakta vermekte bizlerin elinde kızlar yeter ki unutmayın bunu... Azıcık gazlıyım sizi :p Sonra erkek tarafı dedikodunuzu yapar :)) Tığ gibi olun hepiniz gelincikler En Büyük KK

INSALLAH kuzum bende takintlym zaten cok guzel olmam lazimmm begenmezler diye moralim bozurlur INSALLAH kug gibi gelin olurumda herkez bana bayilir :KK48: Gelidign icn tesekurler yine ugrarsnnn buralara guzellik:KK15:

bugunki yediklerim
aralardada: patlamis misir, bir portakal ve 5-6 cubuk kraker, 3 adet ceviz yedim

Cok yorucu bir gundu aksama yemek yapamadim, salata yogurt yedim. Dun et yemegi yemistim,
yarina ne yapip yesem onu dusunuyorum, tavsiyesi olan varmi. uc gun mercimek corbasi yemek zorunda kaldim oglen.

Firinda tavuk ye super cacik la :KK66: menun guzel canimm

Yeni bi tarifle karsinizdayim canlar:KK19:
simdi hani dun kepekli krep tarifi vermistim ya onu yapiyoruz

ustune sosu
yagsiz kiyma
1 tatli.kasigi zyag
1 tatli kasigi salca
bunlari kavurup sos haline getiriyoruz tavada kiymali sos

sonra ya sarmisakli yada duz yogurt cirpiyoruz

Krebi tabaga koyuyoruz yogurdu ekiyoruz ustnede yaptgmz kiymali sosu koyuyoruz ayni manti gibi oluyormus tadi :KK66:

bende yemedim simdi normal krep yiyim kahvaltda daha sonra bu sekillisinide denicem:kk77: begendinizmiii:KK76:

Yeni bi tarifle karsinizdayim canlar:KK19:
simdi hani dun kepekli krep tarifi vermistim ya onu yapiyoruz

ustune sosu
yagsiz kiyma
1 tatli.kasigi zyag
1 tatli kasigi salca
bunlari kavurup sos haline getiriyoruz tavada kiymali sos

sonra ya sarmisakli yada duz yogurt cirpiyoruz

Krebi tabaga koyuyoruz yogurdu ekiyoruz ustnede yaptgmz kiymali sosu koyuyoruz ayni manti gibi oluyormus tadi :KK66:

bende yemedim simdi normal krep yiyim kahvaltda daha sonra bu sekillisinide denicem:kk77: begendinizmiii:KK76:
cok kalorili olurmu acaba

Eminim sen de kuğular gibi bir gelin olacaksın... Kilo almakta vermekte bizlerin elinde kızlar yeter ki unutmayın bunu... Azıcık gazlıyım sizi :p Sonra erkek tarafı dedikodunuzu yapar :)) Tığ gibi olun hepiniz gelincikler En Büyük KK
Cok hoşsun canim, Allah mesut etsin yuvanda

bende biriyle sozlendim kilo almaya basladim ama adam beni mutsuz ediyordu hep. Hic guzel soz soylemiyordu, ozguvenimi yerle bir etmisti, simdi onlari vermeye calisiyorum, stres cok kotu etkiliyor benide
En azindan yol yakinken dönebilmişsin canim, her seyde vardir bir hayir.
bende en az iki kez yemeyi planliyorum.en guzeli firinda olanlar dedigin gibi
Kizlar haftada "her gun" protein almak zorundayiz, almama gibi bir secenegimiz olamaz, sadece nadiren detoks günlerinde alinmayabilir. Onun disinda her gun yumurta, peynir, et, balik, tavuk seceneklerinden günde 3 porsiyon tüketmeye ihtiyacimiz var. Yoksa kilo vereyim derken kansiz kaliriz bu bir. İkincisi de spor yaptigimiz icin proteinden eksik beslenirsek kaslarimiz erir, tartida kilo verdik diye sevinirken yaglar yerinde durup durur bizden kas ve baglantili olarak su gider. Bunlar benim fikrim degil arkadaslar, tamamen uzman dr tavsiyesi. Lutfen az kalori alacagiz diye vücudunuzu ihtiyaclarindan mahrum birakmayin. Onemli olan yaglardan verebilmek ve kaslarimizi korumak, yani saglikli ve "yeterli" beslenmek, yani az beslenmek degil...
Yani bunlari soylemeyi gorev biliyorum cunku hepimizin saglikla ve mutlulukla hedefine ulasmasini isterim.

bugunki yediklerim

Mesela aksamki salatana bir kutu ton baligi ekleyerek protein ihtiyacini tamamlayabilirdin canim...
Meyve de sadece bir porsiyon gozukuyor. Onu da gunde üç meyve öneriyor doktorlar çünkü meyveler de bizim icin onemli besinler. Mesela çantanda kuru kayisi tasiyabilirsin, disarda oldugun zamanlar icin.
Buarada yorum yapilmasindan hoslanmazsan da soyleyebilirsin, böyle yaziyorum ama bir yandan da dusunuyorum istemeyenler hoslanmayanlar da olabilir, saygi duyarim

Cok hoşsun canim, Allah mesut etsin yuvanda

En azindan yol yakinken dönebilmişsin canim, her seyde vardir bir hayir.

Kizlar haftada "her gun" protein almak zorundayiz, almama gibi bir secenegimiz olamaz, sadece nadiren detoks günlerinde alinmayabilir. Onun disinda her gun yumurta, peynir, et, balik, tavuk seceneklerinden günde 3 porsiyon tüketmeye ihtiyacimiz var. Yoksa kilo vereyim derken kansiz kaliriz bu bir. İkincisi de spor yaptigimiz icin proteinden eksik beslenirsek kaslarimiz erir, tartida kilo verdik diye sevinirken yaglar yerinde durup durur bizden kas ve baglantili olarak su gider. Bunlar benim fikrim degil arkadaslar, tamamen uzman dr tavsiyesi. Lutfen az kalori alacagiz diye vücudunuzu ihtiyaclarindan mahrum birakmayin. Onemli olan yaglardan verebilmek ve kaslarimizi korumak, yani saglikli ve "yeterli" beslenmek, yani az beslenmek degil...
Yani bunlari soylemeyi gorev biliyorum cunku hepimizin saglikla ve mutlulukla hedefine ulasmasini isterim.
sagol canim bildiklerini paylastigin icin, hergun et yemekte yanlis gibi geliyor bana, ne bilim ben mercimek tukettim mesela, etteki seyler ondada var diyolardi. Illaki etmi yemek lazim, biliyomusun.

Mesela aksamki salatana bir kutu ton baligi ekleyerek protein ihtiyacini tamamlayabilirdin canim...
Meyve de sadece bir porsiyon gozukuyor. Onu da gunde üç meyve öneriyor doktorlar çünkü meyveler de bizim icin onemli besinler. Mesela çantanda kuru kayisi tasiyabilirsin, disarda oldugun zamanlar icin.
Buarada yorum yapilmasindan hoslanmazsan da soyleyebilirsin, böyle yaziyorum ama bir yandan da dusunuyorum istemeyenler hoslanmayanlar da olabilir, saygi duyarim

Benim senin yorumların cok hosuma gidiyor ikziim:KK66: yorum yap tabide dogru yoldan hepimz yuruyelim :KK66:

X