82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Yarin kahvaltida kepekli undan miktsri cok koymadan krep yapicam yukarda tarf vermistim o 5 kisilikti ben annemle bana 2 kslik sekilde malsemeyi azaltcamm bide icine lor leyniri koyarim tuzsuz miss kalorisi en fazla 100 olur

[QUO1"]Canlar bugun marketten
kepekli un
kepekli makarna
Yarim light sut
yogurt
keten tohumu aldim
tam bi saglikli bi alisveristi
Ben cok baktim marketlerde sadece kepekli un bukabildim makarna pirinc bulamadim[/QUOTE]

Filizin var ablacim

Hos bulduk tatlim, ozledim sizi

Öyle ama kuzum, burada onca konu açiliyor ama biz burada toplandik, demek ki burda bizi çeken bir sey var canimcigimm

Sag ol kuzum.
Alisverisin de cok guzel olmus, cok saglikli

Bizdr seniii ozlemistikkk iyiki geldin hosgeldin

aynen kuzum ya saglikli oldu eskiden alisversm cips kola çekirdek çikolata olurdi simdi haayatim degisti cok sukur

Sagol kuzum bnde cok sansliyim sizleri tanıdım

Bizdr seniii ozlemistikkk iyiki geldin hosgeldin

aynen kuzum ya saglikli oldu eskiden alisversm cips kola çekirdek çikolata olurdi simdi haayatim degisti cok sukur

Sagol kuzum bnde cok sansliyim sizleri tanıdım
Aynen ikizim, eskiden dedigin gibi ivir zivir alirdik, simdi ise vücudumuza faydali seyler aliyoruz, aferin ve masallah bize.
Biz yuruyuse gidiyoruz kuzular.
Buarada ikizim adimsayar mi kullaniyorsun? Markasi modeli ne ola ki, merak ettim. Bir de yavas yurudugunde adimlari fark ediyor mu?

Adim sayar kullaniom.kuzum annemn tlfnunda var samsung s4 icnde var program kuzum bende kendime baska yeni yükledim cok iyi noon wolk adi kuzum player storeden yujleniyor iyi yürüyüşler ikizim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…