82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kahvaltım
  • Bi kizarmis tahilli ekmek ustune biraz peynir sürdum
  • bitki cayi
Öğlen
20150310_203602.jpg
domates corbam yaninda 2 kasik yogurt :KK66:

Aksam
20150310_204333.jpg
firinda tavugum yogurrdum bi dilim tahil ekmek :KK37:

Ara ögun
  • 1 tane kuru kayisi
  • 1 fincan turk kahvesi sekersiz :KK66:
sporum
  • 1 saat hizli yuruyus
  • yarim saat bisiklet canlar :KK66:

suyum 3litre olur :KK66:

Sevgili gelin adayları. Ben hata yaptım siz yapmayın ben yandım siz yanmasın... :KK12::KK12::KK12:
Herkes kuğu gibi gelin olmak isterken ben biraz tosun gibi oldum :63:
Millet stresten kilo verir düğün zamanı koşturma hazırlıklar derken ben kilo aldım.
Hem İstanbul'da hemde eşimin memletinde düğün oldu. Araya ramazan bayramı girdiği için, biri bayramdan önce diğeri bayramdan sonra oldu.

Size fotoğrafları atıyorum. 2. düğünde balina gibi hissediyordum kendimi
3 Ayda stresten tam 15 kilo aldım : :KK45::KK45::KK45:
İkinci düğünde kuaförden çıkarken kendimi çirkin bir gelin gibi hissediyordum, alt sağdaki fotoğraftaki koluma bakın birde nişandaki halime. Kayınvalidem sağ olsun iyi baktı düğün evinde bana tosuncuk gibi olmuştum.

Düğünden de pek keyif alamadım, akrabaları tosun gibi olmuş derler mi acaba diye takıntı yapmaktan :eek:
*Kuaför salonunda nerede olursanız olun en az bir iki tane gelin oluyor ay o daha güzel, ay o daha zayıf demekten demoralize olmuştum. Tabii kilo konusunda komplekslerim olduğu da gerçek :)

Siz yanmayın kuzucukların düğünden önce tığ gibi olun. Kuğu gibi görünün :21:

AAN0yX.jpg

Sevgili gelin adayları. Ben hata yaptım siz yapmayın ben yandım siz yanmasın... :KK12::KK12::KK12:
Herkes kuğu gibi gelin olmak isterken ben biraz tosun gibi oldum :63:
Millet stresten kilo verir düğün zamanı koşturma hazırlıklar derken ben kilo aldım.
Hem İstanbul'da hemde eşimin memletinde düğün oldu. Araya ramazan bayramı girdiği için, biri bayramdan önce diğeri bayramdan sonra oldu.

Size fotoğrafları atıyorum. 2. düğünde balina gibi hissediyordum kendimi
3 Ayda stresten tam 15 kilo aldım : :KK45::KK45::KK45:
İkinci düğünde kuaförden çıkarken kendimi çirkin bir gelin gibi hissediyordum, alt sağdaki fotoğraftaki koluma bakın birde nişandaki halime. Kayınvalidem sağ olsun iyi baktı düğün evinde bana tosuncuk gibi olmuştum.

Düğünden de pek keyif alamadım, akrabaları tosun gibi olmuş derler mi acaba diye takıntı yapmaktan :eek:
*Kuaför salonunda nerede olursanız olun en az bir iki tane gelin oluyor ay o daha güzel, ay o daha zayıf demekten demoralize olmuştum. Tabii kilo konusunda komplekslerim olduğu da gerçek :)

Siz yanmayın kuzucukların düğünden önce tığ gibi olun. Kuğu gibi görünün :21:

AAN0yX.jpg

Cok guzel gelin olmussun canim benim :KK66: ALLAH mutlu mesut etsin destegn icn cok tesekur ederim bende yaza dugunum INSALLAH zayflarim azimle yol aldik iNSALLAH basaricaz grupca :KK66: amacim gelinlil bakalim :KK66:

Eminim sen de kuğular gibi bir gelin olacaksın... Kilo almakta vermekte bizlerin elinde kızlar yeter ki unutmayın bunu... Azıcık gazlıyım sizi :p Sonra erkek tarafı dedikodunuzu yapar :)) Tığ gibi olun hepiniz gelincikler En Büyük KK

X