82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Rapor
Bir dilibitabemhvaltı
İki Koy yumurtası (haşlama)
Uç dilim sucuk
Bir domates
Bir cay bardagi cay halli
Bir çatal lor
Bir zeytin

Öğlen
Et kavurma
Ayran

Aksam
Bir çikolata
Soda
Su bir lt
Spor
Bgn tatil

uzme tatli canini adasim aksam yemegi yememissin dengelemissin bitanem

Gerci sana diyene bak ben az once tutamadim kendimi 3zeytin 1dilim cavdar ekmegi yedimmmm

Kuzum sen cok erken yenistin acikman normal bisi olmaz 3 zeytin bi dilimden yatana kadar gder onlar dert etme aclik durumunu hafif yiyerek atlatmissin

op benim yerimee guzelleri ablacim memnun oldum topige gelmenden dolayi cok mutluyum

Bende mutlu oldum tanistigimiza operim
ayrıca bu hafta ucunu kaçırdım yemenin salı günü ne olacak tartı ne gösterecek çok merak ediyorum
ben biraz ayrı takiliyormusum gibi oluyor bi sakıncası yok DIMI tatlim benim KENDI günlüğü planlamak öyleydi sonradan katıldım aranıza
ayrıca salı günü diğer haftalar kaç kilo verip aldıysam onlari da yazarim[/QUOTE]

Yok ablacim sen ne guzel duzenli geliosun menunu paylasiosun onemli olan bu sali tartilablrsn merakla bekliyorum saliyi INŞALLAH tarti yuzunu guldurur ablacim

Yok ablacim sen ne guzel duzenli geliosun menunu paylasiosun onemli olan bu sali tartilablrsn merakla bekliyorum saliyi INŞALLAH tarti yuzunu guldurur ablacim [/QUOTE]

Inşallah Canım insallah Iyi geceler

kızlar bi tarif veriyim;

pizza canınız isterse en masumu:)
tam tahıllı, kepek yada çavdar ekmeği kaç dilim iyeceksek bunun üstüne yoğurt sürüyoruz, üstüne zeytin yada pizzaya hazırlanmış sebze, kıyma serpiştiriyoruz. en üstede peynir serpiyoruz hooop fırına veriyoruz, peynirler hafif eriyince fırından çıkarıp yutuyoruuuuuz

canınız cips istiyorsa buda en masumu;
patatesleri iiiincecik dilimliyoruz, tepsiye yağlı kağıt serip üstüne patatesleri sıralıyoruz, fırından miss kokular gelince çıkarabilirsiniz:))))

masum tatlıya sıra geldi :)
havuçlatı haşlayıp robot yada blenderdan geçiriyoruz, içine tarçın ve birkaç bisküvi kırıyoruz, isteğe göre dövülmüş ceviz veya fındık ilave ediyoruz, yoğurup top top yapıyoruz ve Hindistan cevizinde yuvarlıyoruz. aynısı elmaylada yapılabilir.
en çabuğundan afiyetle yiyoruz:))))

bütün yicekler masumda niye yağ yapıyolar hala anlamadım

[QUOTElicammm, p?
??ost: 39831783, member: 661921"]Ben kendimi tanityim

ben gerci günlüğün basinda tanitmistim ama yine yazym
25 yasindayim kendim icin gelinlik icin zayflicam amac bu yaza dugun var INŞALLAH hepinizi beklerim

Ismin yagmur mu
ben serpil
yas 31
3 cocuk var ikinci dogum ikiz oldu o yuzden cok kilo aldim
ev hanimiyim yemek yapmayi ve kizlara cici kiyafetler dikmeye bayilirim
bende menumu yazayim[/QUOTE]
wuuu topikte dombili ikiz annesi iki kişimi olduk hoş geldin bacım

wuuu topikte dombili ikiz annesi iki kişimi olduk hoş geldin bacım[/QUOTE]
Oyle mi tanisalim o zaman

wuuu topikte dombili ikiz annesi iki kişimi olduk hoş geldin bacım
Oyle mi tanisalim o zaman[/QUOTE]
benimkiler 3,5 yaşındalar tatlım Rabbim bağışlasın cümlemizinkileri, ben doğumdan sonra kilom normaldi, sadece vücutta genişleme vardı biraz. düşünün 52 kg idim. amma velakin kan , vitamin, antidepresanlar bana 10 kg aldırdı ve halen 8 i üstümde :)))

Oyle mi tanisalim o zaman
benimkiler 3,5 yaşındalar tatlım Rabbim bağışlasın cümlemizinkileri, ben doğumdan sonra kilom normaldi, sadece vücutta genişleme vardı biraz. düşünün 52 kg idim. amma velakin kan , vitamin, antidepresanlar bana 10 kg aldırdı ve halen 8 i üstümde :)))[/QUOTE]

Amin arkadasim yavrularımiz evin gulu
ne güzel ozendim şimdi 8 kilo ne ki verirsin inşallah ben 4 kilo verdim daha çok vermem gereken kilo var bu aralar cok ta yiyorum Allah sonu mu hayr etsin

Devam ediyor musun ilaç içmeye ne icindi

Super tarifler cok begendim okurken canim cektiii ellerine saglik bitanem paylastgn icn icin cok sagol

Su patatesin sizce firinda cipsi kac kalori olurr merak.ettmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…