82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

INŞALLAH kuzum cok sagol iyi dileklerin icin ya haziranin sonu ya temuzun basi bakicaz bitanem INŞALLAH

Hipotroidi troid bezlerinin calismamasi. Yani vücut bu bezler salgilanmiyor diye cok yavas calisiyor. Biz troidliler ilac kullanarak vucudun yapmadigi salgiyi saglamaya calisiyoruz. 10 15 kadar yan etkisi var. Biride kilo alimi. Cok kolay kilo yapiyor. Yani anlayacagin zor işimiz. Ben unlulerin kullandigi birseyi kullanmaya baslicam nisan da. Odem atici ve istah kesici.

Kizlar bi duzen olusturmak lazim biri geliyor geri gidiyor yani hergun menilerimiz paylasmamiz lazim cjmada tartilmamiz gerek motivemiz artmasi icin grupca daha iyi olur diye dusunuyorum listede kesin gelenleri yazıcam suan ikizm adasim makbule ve nisa bide yeni arkimiz ksyras arkadasimiz geliyor diger akadslar surekli gelmiyor yeni arkdsimz geldi sehnaz hepmz bi gtup olarak hareket edelim bitanelerim duzenlice nedrrsnz

Doğru diyorsun derim her zamanki gibi

Hergun menü su ve sporları paylasalim mutlaka yaptgmz kurleri icecekleride mesela BN 7. Takımda yarisiyorm ve smothie ruzgari esiyor orda

Cok gecmis olsun canim gerçekten zor bi durum ne kullancksn canim

Menumu yazayim barriii..
Sabah : yarim corba kasesi müsli
Öglen : 1 tane elmali turta
Akşam : mantar sote
Ezogelin corba
1 dilim kepekli ekmek
3 litre su
Yarim saat dans

Aksam yemegim guzeller okadar guzel tok tuttu ki tavsiyee ederim garnitur cirpilmis yogurda koydum okadar 2 tane haslanmis tavuk 2 dilim kizarmis tahil ekmegi

Sabah
  • 1 yumurtadan yagsiz çeyrek donates yarim biber menemen
  • 2 dilim tahil ekmek
Öğlen
  • 2 adet salatalik
  • 2 adet yulafli kepekli form tahta kraker (kucuk ince)
Akşam
  • 2 adet haslanmis tavuk budu
  • 2 dilim kizarmis ekmek
  • yogurt salata 1 kase

Fotoda oldugu gibi

Spor
  • Yarim saat bisiklet
  • 1 saat yuruyus

Suyumda 3litreyi bulur

Canım hayırlı olsun topiğin, 2. takıma uğramaz oldun, vazgeçtin galiba takımlı olmaktan.

Güzel olur ama canım benim. ben hangi birini yazayım ben herşeyden yiyorum ama az az 6dan sonra birsey yemiyorum yinede yazmaya calisayim
Saat 08:30 09:00
kahvalti
tereyaginda bir yumurta
Bir tatli kasigi peynir (muratbey surmeli olanindan)
4zeytin
1/2kepek ekmek
avuc ici kadar lavas ekmek
ben kahvaltimi su ile yaparim 4 bardak su
1kepce corba

Saat 10:30 11:30 aarası müge an ligi izlerken spor

Öğlen 13:30 (kizim okuldan geliyor)
1kase corba
1tatli kasigi peynir
avuc ici kadar lavas
aci tursu biberi 2adet
1/2kase yogurt

15:45 cocuklar cikolata istedi bir parca (afia helal sertifikali olmasina dikkat ediyoruz)

aksam 17:30
1kepce tavuk suyu corba
1 kepce tavuklu bezelye
2 kasik sehriyeli pilav
1/2kase yogurt
2 domates
1adet mercimek koftesi
ben aciyi yani kirmizi biberi cok kullaniyorum
gunde 3lt ye yakin su iciyorum
bugun biraz fazla kacirdim yemegi yazmasi bile uzun oldu
neyse bol eksili gunler arkadaslar
hayırlı geceler hepinize[/quote]

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…