82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

diyetisyenin verdigi diyet listesini paylasirmisin, bende kilo vermek istiyorum gunlukte actim kimse benle birlikte yapmadi, tek basima yapincada birakiveriyorum, beni motive edecek seylere ihtiyacim var
Bende senin gibi kilo sorunu yasiyorum. Hic kilo problemim olmadi hamileliklerin haricinde.
3 hamilelik 2 cocukdan sonra kilo seviyem yukseldi. İki hafta once ucuncu bebegimi kaybettim. 4.5 aylikti.
Neyse boyum 1.74 kilom 83. Esim nisan başı 6 ayligina yurt dışına cikiyor. Bu surecte 15 kilo vermwk istiyorum. Ama suan bebegimi kaybetmenin verdigi aciyla yemeklere saldirir vaziyetteyim. Kanama olayim biter bitmez baslamaliyim. Yoksa daha kotu olucam. Psikolojim yerlerde. Umarim kurtuluruz bu kilolardan. Hicbir kiyafetim istedigim gibi durmuyor ustumde.
birde hipotroidi var bende. Kilo vermek ne kadar zor oldu. Bende aynalara kustum. O kadar guzel ince bi kizdim ki. 62 kilo da ewlendim. Boyum uzun oldugu icin cok guzeldi fizigim. Simdi 67 68 olsam öpüp basima koyacagim.

Canım benim çok geçmiş olsun rabbim sabrını verir inşallah sen sağlığına dikkat et rahatsızlığın ile ilgili bir bilgim yok ama arastiricam bende yeni katıldım fakat haftada bir kilo veriyorum bende aynı kilolarda idim senin boy avantajın var benim 1. 58 boyum yuvarlaniyorum yani

Canim merhabaa. Ben bugün yedim bi tane ama tadi cok kötüydü baska cesaret edemedim. Acaba yanlis mi aldim yoksa seninkininde mi tadi kötü bilgilendirirsen sevinirim
merhaba...
aynen öyle,tadı kötü.. acı desem acı değil bir tuhaf..ezerken dilini değdirme..1 değil bir kaç taneyi 3 veya 4 tane..dişlerinin arasında ez dilin değmeden su ile yut..

Arkadaslar bende tartildim, son iki haftadir dikkat etmedigim gunler oldu arada, 2 haftada 1 kilo vermisim, hic yoktan iyidir degilmi, duzenli spor yapsam yedigime dikkat etsem daha fazla gidecek, insallah bu hafta hic bozmam cumaya kadar.

Arkadaslar bende tartildim, son iki haftadir dikkat etmedigim gunler oldu arada, 2 haftada 1 kilo vermisim, hic yoktan iyidir degilmi, duzenli spor yapsam yedigime dikkat etsem daha fazla gidecek, insallah bu hafta hic bozmam cumaya kadar.
Guzel canim. Aynen duzenli spor metabolizmayi canli tutuyor.
Bak artik bir kilo eksiksin, kar kardir

Rapor
Sabah
Ekmek
Peynir
Bir domates
Cay

Öğlen
Kiyma kebabi
İki brdak ayran
Salata

Ara
Kahve

Aksam
Mantar
Ciğer
Ayran

Soda
Su
İki lt

Spor leslie

bir haftalik hedef koyuyorum kendime, 1 kilo eksik olucam onumuzdeki hafta cuma gunu ( insallah ) spor yapicam kacamak yapmicam bir hafta, (belki kacamaklar konusunda daha dkkatli olurum birde boyle deneyeyim :) )
varmi benimle bir yapan

Canlar disardaydim simdi gelebildim kilp veren arkdaslarimi tebrik ediyorum suoer gidiyoruz

Tabi iyi kuzum basaricaz

Hosgeldin canim benim hastaliklarindan dolayi cok üzüldüm cok gecmis olsun eger bizle devam edersen beraber basarablrz brnim inancjm tam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…