82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Haftada bir gun balik ve bir gun tavuk yemeyi planliyorum, hep sebzede iyi olmaz, farkli seyler bunye icin iyi olur herhalde, Baligida alimunyum folyoya iyice sarip firina atiyorum cok guzel pisiyor. yagsiz...

Haftada bir gun balik ve bir gun tavuk yemeyi planliyorum, hep sebzede iyi olmaz, farkli seyler bunye icin iyi olur herhalde, Baligida alimunyum folyoya iyice sarip firina atiyorum cok guzel pisiyor. yagsiz...

Benimde canim balik cekiyor hafta sonu yapicam bende degiin gibi yapıyorum mis gibi oluyo
canim benn çıkıyorum ise gidiyorum oglen gelrm

Gunaydin canlar
Erkencisiniz ben yetişemedim sohbetinize. Aksamlari da eşim bozuluyor tablet elinden dusmuyor diye. Artik firsat buldukça ugrayacagim kizlar
Bugün diyetten sıkılmamdan mütevellit makarna yapacagim o yuzden sabah 1 dilim ekmek hakkimi kullanacagim birazdan kahvaltida. Aksam 46 dk 4,8 km videosunu yaptim Leslie hanimefendinin. Hoplatti ziplatti sag olsun. Sabaha kendimi hafiflemiş hissettim ama tartilmayacagim. Yarin sabah insallah tarti vaktimiz. Gorelim Mevlam neyler, biz çaba sarfediyoruz insallah güzel sonuçlar aliriz.
Ya bu kilo davranislari da etkiliyor, evlendikten sonra 13 kilo almişim, az degil, sanki kilolari almadan önce daha komplekssiz biriydim, kilo bende kompleks yapti gibi hissediyorum. O yuzden zayifladikca neselenicez insallah

insallah tatlim. Kilolu olunca ilk defada yapınca sporu zorlandım malum ikizler doğum yapali dört yıl olmuş hiç hareket yok sürekli evdeyim. BENIM SPORUM ILK ZAMANLAR SADECE 2 DK NORMAL BiR SEKILDE OLDUGUM YERDE ADIM ATTIM 30 SN HIZLI ADIM BUNU 8-10 KERE YAPINCA zaten yarim saati dolduruyorsun daha sonra mekik bazen ip atladim ama artik atlamicam bacaklarimi cok zorluyor birde bazen moral olsun diye oryantal yaptim cok ise yariyor tavsiye ederim

Ayran detoksunu regli zmanimi atlatiyim öyle yapicam canlar cok halsiz olmiyim cunku canim bol sebzeli kisirda istiyor ama onu cuma ypym migdem sismesin tartidan önce sizde yapablrsnz kisir diyette bol sebzeli ve abartmadgn sekilde kisir serbest guzeller diyetisyen soyledi zararsizmis dusman degil yani[/QUOTE]
benimde dun aklima geldi kisir ama esim mercimek koftesi istedi bugun yapicam insallah cocuklarda cok seviyor

Günaydin canm tabiki makarna da yiyebilirsiniz diyette ama kepekli olani tercih edersen diyetin dişina çok cikmamis olursun

Kizlar iki dilim etimek bir dilim ekmege denk oluyormuş, ara ögünde yedim degisiklik oldu, tavsiye ederim.

Rapor
Sabah
Bir dilim ekmek
Zeytin
Peynir
Cay

Öğlen ciğer
Ayran

Aksam
Smoothie

Su iki lt
Spor
Leslie express

INŞALLAH canim benimmm ben ip atliyorum kuzum dansta yaparim oda zevkli
senin dedgni bende yapiorum tw izlerken cok ii oluyor guzel yöntem kuzum

benimde dun aklima geldi kisir ama esim mercimek koftesi istedi bugun yapicam insallah cocuklarda cok seviyor[/QUOTE]

Kisiri cok severim

Kuzum bende islerimi halldeip hemen geldim nekadar guzel sporunu yapmissin alkislar sanaaa
Makarnadan bisi olmaz sos olmadiktan sonra
Aynen kuzum benimde kilo alinca kendime guvenim gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…