82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Yok canim az azda olsa gitsin sunlar ya, istemiyom artik tasiyamayacagim kusura bakmasinlar :)
ben bi kez yapiyodum bi hafta dikkat ettigim halde hic vermemisim sonraki hafta vermistim, bazen oluyor oyle, pes etmeyelim. Ben 9-10 sene once bir diyet yapmistim 3 ay , belki iki uc kez tartilmistim diyet boyunca :) ne sabirliymisim diyorum simdi aklima gelince, normal kilomunda altina inmistim zapzayiftim, begeniyordu herkes o halimi, insallah gene olur

Bence kesin olur senin motiven bana guce veriyor olucaz INŞALLAH :KK66:

Doğru kuzum öyle yapıyor o yüzden diyette çok önerilmez günde hergun olmamak kaydıyla yarim yiyebilirsiniz

Aynen kuzum zaten bi tane muz yersem eger buyukse diyeti bozdum diye kalbime agri girer:KK66: yemek yiiyince sucluluk duygusu cekiyorum ben niye :KK43:

Lahana corbasi tadi cirkin ya lahanain saltasini yemek daha guzel olur
bende yaptim lahana yemegi, yag sogan salca ve lahana, pirinc katmadim icine. Beyaz lahanadan bahsediyorsunuz degilmi. Biraz ince dogradim lahanalari kavurdum cok guzel oldu ve bana iyi geldi .
Ben sirf diyet diye garip garip seyler yeme taaftari degilim, skiliveriyor insan oyle olunca, yemekleri cani istiyor insanin,

bende yaptim lahana yemegi, yag sogan salca ve lahana, pirinc katmadim icine. Beyaz lahanadan bahsediyorsunuz degilmi. Biraz ince dogradim lahanalari kavurdum cok guzel oldu ve bana iyi geldi .
Ben sirf diyet diye garip garip seyler yeme taaftari degilim, skiliveriyor insan oyle olunca, yemekleri cani istiyor insanin,

Aa degsk bi tarif kuzum tarifi tam versene :KK66:

Aa degsk bi tarif kuzum tarifi tam versene :KK66:
Uyduruyorum ben boyle, normalde kapuska yaparlarya pirincli ben pirinci katmadim.
Az yag sogan kavurdum, salca kattim sonra lahanalari ( ince kestim) kisik ateste kavurdum biraz tuz attim gene kavurdum, bir bardak su katip suyu cekene kadar pisirdim bide kirmizi biber kattim aci iyi geliyomus ya diyette, bukadar.

Sorun değil kuzucum bnm onu bildirirsin n anlayisla karşılarlar hic üzülme :-)

Tamam fistigim o sekil yaparım :KK66: ben müsadeni istiyim fistigim ise hazrlanip cikicam cok tesekur ederim desteklerinden dolayi senin gibi guzel yurekli bir arkdas kazandigm icn cok mutluyum adasim :KK19:

Uyduruyorum ben boyle, normalde kapuska yaparlarya pirincli ben pirinci katmadim.
Az yag sogan kavurdum, salca kattim sonra lahanalari ( ince kestim) kisik ateste kavurdum biraz tuz attim gene kavurdum, bir bardak su katip suyu cekene kadar pisirdim bide kirmizi biber kattim aci iyi geliyomus ya diyette, bukadar.

Misss miss uydurmasyom ama cok guzel :KK66: en azndan corbasindan kesin guzeldir :KK66:

Tamam fistigim o sekil yaparım :KK66: ben müsadeni istiyim fistigim ise hazrlanip cikicam cok tesekur ederim desteklerinden dolayi senin gibi guzel yurekli bir arkdas kazandigm icn cok mutluyum adasim :KK19:
Oy kuzum bnm bnde ayni duygular içindeyim :KK68:hayirli islerrrrr:-) :-) :-) :-)

X