82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Eline saglik canim.
Evet azar azar hedefler koymak verimli olur. Supersin kuzum, verirsin tabi niye veremeyesin.
Yine istedigimizi giyicez insallah

Hosgeldin kuzummmmm ben gittin sanmsitimm

sabahlari erken kalkip su ictikten sonra yuruyuse cikicam, sicak soguk kar kis mazereti olmicak, sporsuz verilmiyor sadece yemeden kesince, insallah iyi olacak sonuclar.

Vayyy aramiza Hosgeldin seni cok motuve goruyorum mutlu oldummm

Doyetcanim yasemin cayi ic misss oluyo siskinlik kalmiyo
arkadaslar bu yesil caylarda farkli oluyor once cok hafif olaniyla baslayip sonra derecesini yukseltmek lazimmis, siralamayi bilmiyorum. Ben su an icmiyorum biraz boyle vereyim kilo bir ay sonra filan baslarim, biraz degisiklik olur vucudada , oyle dusunuyorum. Yuruyusten geldim simdi, cok iyi hissettim, insallah hergun yapicam

Yapmissin tatlim, aç kalmaktan iyidir. Önemli olan bir gunun toplami. Ben de az once elma ve muz yedim ara ogun ikizim diye boşa demiyoruz

Cok tatlisin sen ikizim yaaa guzel ozaman ikizmede afiyet olsunnnn ozledimmm valla diyetcanlarimi sizlere yatamadan detoks buldum tarfleryle atym resimlerini

1 cay bardagi pirinci hasliyomussun yiyiomussun yagsiz tuzsuz
Birsey onerebilirmiyim, diyolarki ulgur pirincten daha iyiymis, bulguru pisirip yesen oyle. Birde asyalilar pirinci bizimki gibi yagda yapmiyorlar, hep haslama yiyolar adamlar sabah kahvaltisinda bile pirinc yiyolar, genelde zayiflar ama onlarin metabolizmalari bizimkinden farkli ondan galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…