82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Oy ben sabah çorba icemem öğlen aksam içerim hem hafifletmiş olurum
Onun corbasina bayildim cayi demedim DhA önce icememistim bu arada sarjim bitmek üzere haberin olsun kuzu
Yerim seni sarzin btnce anlarim ben
Kuzum lahana yi bi yapmaya çalış kahvaltini normal yap bitanm oglen aksam ic bende 2.ci yapisinda bende sana katlrrm

selam arkadaşlar gündüzleri musait olmuyorum yazamadım ben sabah 1 saat yürüyüş yaptım kahvaltıda 2yumurta maydonoz taze nane azda peynir yedim (ekmek yemedim) öylen bir kepce tarhana çorbası aksamda tavuk salata yedim bugünü tamamladım

Super ablacim

bende geldim, gecen hafta istikrarli olamadim, INSALLAH bundan sonra guzel gidecek, saglikli beslenicam, diyet yapmicam, canim bisey istediginde yiyebilirim abartmadan, ben kendime kurallar koyunca skiliyorum yapamiyorum, kural filan yok benim icin sadece saglikli beslenme var, ac kalmamak var, gecen hafta baslamadan onceki kilomu hatirliyorum, bu hafta tartilmicam onumuzdeki pazartesiye kadar farki soylerim size bir hafta onceki, ilk hedefim 5 kilo vermek.(toplamda 15 vericam insallah)

sabahlari erken kalkip su ictikten sonra yuruyuse cikicam, sicak soguk kar kis mazereti olmicak, sporsuz verilmiyor sadece yemeden kesince, insallah iyi olacak sonuclar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…