82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

arkadaslar bu yesil caylarda farkli oluyor once cok hafif olaniyla baslayip sonra derecesini yukseltmek lazimmis, siralamayi bilmiyorum. Ben su an icmiyorum biraz boyle vereyim kilo bir ay sonra filan baslarim, biraz degisiklik olur vucudada , oyle dusunuyorum. Yuruyusten geldim simdi, cok iyi hissettim, insallah hergun yapicam
Harikasin canim maşallah. Aynen devam :KK49:

arkadaslar bu yesil caylarda farkli oluyor once cok hafif olaniyla baslayip sonra derecesini yukseltmek lazimmis, siralamayi bilmiyorum. Ben su an icmiyorum biraz boyle vereyim kilo bir ay sonra filan baslarim, biraz degisiklik olur vucudada , oyle dusunuyorum. Yuruyusten geldim simdi, cok iyi hissettim, insallah hergun yapicam

Sen gercekmisin o umitsiz insan gitmis suoer mukemmel insan gelmis mukemmellll cok mutku ettin beniiiiiii:KK66:

Sag ol kuzum yemis kadar oldum:KK68:
Bugun pek kimseyi goremeyince ben de yazip yazip çiktim canim dikkat etmedim.
Aksam toplanir herkes. Biz de yuruyuse aksam gidiyoruz...

Ikizim ya giremesemde aklim Burda benimde bende sporumu aksam yapicam yuruyuse annemle cikicaz :KK66: annemde zayflama karari aldi :KK66:

152647598_tn50_0.jpeg

Kizlar bu kond bisiklet bunu tw izlerken fln cevirsem faydasi olurmu uu

Sen gercekmisin o umitsiz insan gitmis suoer mukemmel insan gelmis mukemmellll cok mutku ettin beniiiiiii:KK66:
fazla yeyince moralim bozuluyo gecen haftada yemem icin zorlandim :) umitsiz olmamin sebebide o, planlarim sasinca kotu oluyorum :) Azimliyim insallah bir ay icinde 5 kilo vermeye kararliyim, sabah aksam yuruyus var bundan sonra.
Birde arkadaslar sabah ac karna yapilan spor daha makbulmus haberiniz olsun

fazla yeyince moralim bozuluyo gecen haftada yemem icin zorlandim :) umitsiz olmamin sebebide o, planlarim sasinca kotu oluyorum :) Azimliyim insallah bir ay icinde 5 kilo vermeye kararliyim, sabah aksam yuruyus var bundan sonra.
Birde arkadaslar sabah ac karna yapilan spor daha makbulmus haberiniz olsun

Bende ac karnına mekik çekiyorum :KK66: iyi bari kuzum cok sevindim INŞALLAH amacina ulasirsn :KK66:

X