82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Gunaydin gunaydin gunaydin guzel hatunlar
İşte bugünkü kahvaltim
rg0yQ7.jpg

Üç biberli omlet, 10 çiğ badem findik karisimi, 50 gr yani iki dilim tam bugday ekmegi, süt ve de 2 zeytinle biraz peynir.
Hadi bakalim, bugün yeni bir gün!

Gunaydin gunaydin gunaydin guzel hatunlar
İşte bugünkü kahvaltim
rg0yQ7.jpg

Üç biberli omlet, 10 çiğ badem findik karisimi, 50 gr yani iki dilim tam bugday ekmegi, süt ve de 2 zeytinle biraz peynir.
Hadi bakalim, bugün yeni bir gün!
günaydın bende seksenin üzerindeyim ve kilo vermek istiyorum..sen şuan kaç kilo oldun tatlım 82 ile başladın sanırım konu sahisisin sanırım

Ikizimmmmm napiosunnn:KK54:
Yuruyus yaptik aksam, sonra da yesil cay icip yattik ikizim. Siz de sohbet etmişsiniz, okudum tatlim.
Kizlar liste yapmak böyle daha guzel ve kolay oluyor:KK66: ben her cuma yazar foto ceker koyarim:KK66:

Hayirli olsun n; )
Liste guzel olmus kuzum bu cumaya kadar o listeye yakisir bir fark gorelim insallahhhhh

günaydın bende seksenin üzerindeyim ve kilo vermek istiyorum..sen şuan kaç kilo oldun tatlım 82 ile başladın sanırım konu sahisisin sanırım
Gunaydin canim, konu sahibi arkadasimiz @zayiflicammm
Ben 88,5 ile basladim canim 15 martta iki ay olacak insallah. Dün 82,5 çikmistim. Gel tabi bak burada beraber zayifliyoruz. Nasil bir diyet yapmayi planliyorsun? Aklinda bir sey var mi?

onu hiç duymadım o nasıl oluyor

Söyleyinde bizde yapak ama dimiii :KK66: ama normal pirinc degildir insallah yemiyorumdaa :)
Normal pirinç yada esmer pirinci suda haşlıyorsunuz yağsız bir şekilde sonra pulbiber kimyon flan atabilirsiniz tok tuttuğu doğru ama BN sadece kahvaltıda yaptım ve bütün gün lavabodan cikamadim :KK53::KK53:

Yuruyus yaptik aksam, sonra da yesil cay icip yattik ikizim. Siz de sohbet etmişsiniz, okudum tatlim.

Liste guzel olmus kuzum bu cumaya kadar o listeye yakisir bir fark gorelim insallahhhhh

Gunaydin canim, konu sahibi arkadasimiz @zayiflicammm
Ben 88,5 ile basladim canim 15 martta iki ay olacak insallah. Dün 82,5 çikmistim. Gel tabi bak burada beraber zayifliyoruz. Nasil bir diyet yapmayi planliyorsun? Aklinda bir sey var mi?[/QUOTE
bilmiyorum cnm aklımda bir diyet planı yok :KK43:(

Şekerler,
Dun bir tarif okudum bakin cok guzel, 1elmayi rendeliyoz. Tavada suyunu çektiriyoruz. Ocaktan alip içine tarçin ve istege gore ceviz ekliyoruz. Saglikli bir sekilde yemiş oluyoruz :kk77:

Lahana yemegi yaptim,
Diyetcanlar neredesiniz :KK33:
burdayiz, birazdan yuruyuse cikicam, bir ay sonra arkadasin dogum gunu var ozamana kadar 5 kilo vermek istiyorum, insallah basaririm, kucuk hedefler koymaya karar verdim, temmuza kadar devam. dun eski fotograflara baktim istedigimi giyebiliyodum cok guzeldi o kilolara inicam insallah.

X