82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Merhabaaa gunlugunu yeni gordum, biliyor musun suan boyumuz kilomuz yaşimiz dahi ayni: D

İlgimi cekti yazayim dedim. Benim yaptigim diyet de seninkine cok benziyor. Gunlugume de beklerim. Aslinda gecen yaz yazmaya baslamistim ama arada umutsuzluga kapilip biraktim. Suan devam ediyorum bir ayi gecti tekrar basladim.
Basarilar ve mutluluklar dilerim. Ben yine ugrarim

ben geldim kesin kararli olarak, birbirimizi motive edelim. Iki gun once yazmistim ama baslayamadim bir turlu, Diyet deglde saglikli beslenmeye kararliyim. Yediklerimi abartmicam, canimin istediginide yiycam. Oyle bir haftalik, iki haftalik diyetlerde zararli bence.

Kizlar been ders saatim öğlen olduğu zamanlar gec yatıyorum

Gece oturunca cok acıkıyorum

Onun çözümünu soyle düşünüyorum

Gece 1 dilim kepek ekmegi ve 4 tane zeytin

Yada salata varsa bi kase salata yicem

Kalori hesabı yaptım bugünku menum gece yemeyle birlikte 650 kalori cunku lahana salatası kalorisi cok dusuk tavsiye ederim:KK66:

Gece çok acık acıktığımızda bir haşlanmış yumurta yiyiyebiliriz. Önceki diyetisyenim öyle demişti.

Bugunku menum kafamda kararlastirdim yaziyimmm

Kahvalti
.Haşlanmış yumurta üzerine bi kasik yogurt pul biber nane koyarak.
.1 dilim kepek ekmegi
.Yasemin cayi

Öğlen
.Lahana salatasi
.bir bardak ayran

Aksam
Bi kase domates corbasi
Bi küçük tabak lahana salatasi
1 bardak ayran

Bitki cayi...

Ay kuzum güzelmiş menün saglıklı ve az kalorili
Hiç kaçamak yapmazsan yarın bile tartıda baya oynar sanırım
Ben bugun aşırı şişim ya neden bilmiyorum dün yediğim bişey dokundu galiba yada midemi üşütüncede şişer benim oda olmus olabilir
Tartılsam 71-72 cıkarım kesinlikle

bende sabah uyandim 10 dakika leslie ile yurudum 10 mekik cektim, ilk gun icin fena sayilmaz.
ben gecen ay baslamistim 5 kilo vermistim bir haftadir hic dikkat etmedim ve cok yedim, 2 kilosunu geri almisim :KK43: birakmayalim hic arkadaslar.

aciktiginizda ve caniniz tatli istediginde bir tane hurma yemenizi tavsiye ederim. Normal tatli yemeyecegim, cayida sekersiz icicam. hurmanin kalorisi 30 ( cok iri olmayanlarin) ve saglikli sonucta, ambalajli urunler yememeye dikkat edicam.

Guzel canim

Bende ekmegi hayatımdan çıkarmaya çalışcam ve bol bol spor saglikli olan ne varsa yuruyus yapmaliyim bakalim:KK66:
bende iki hafta ekmek yememistim 1000 kalorinin altindaydi yediklerim sonra bir diyetisyenin yazisini okudum, metabolizmanizi yavaslatirsiniz yaptiginiz diyetle bir iki ay belki istediginiz kiloda kalirsiniz ama sonra gene alirsiniz diyordu. Internette metabolizma hizinizi hesaplayabileceginiz yerler var. farzedelim 1500 kalori sizinki 200-300 kalori daha azini alin diyordu, yavas ama saglikli ve surekli kilo verebilirsiniz. Ben tekrar ekmek yemeye baslamistm, ince kucuk bir dilim her ogunde, oylede verdim klo, cok yiyorum gibi geliyodu ama veriyordum.

Arkadaslar merhabaa :) biriniz caniniz tatli istediginde demis ben şiddetle sicak suda kabuk tarcin tavsiye ediyorum. Ben cikolata ve sütlü tatli hastasiyim ama tarcin şekeri dengeledigi icin hiç caniniz tatli istemiyor :) vede metabolizmanin çalismasini istiyorsaniz acı biber yiyebilirsiniz :)

Ben dun başladim canim ve hayatimda ilk defa boyle bir diyet yapacagim. Sonucu sana da yazarim insallah 2. Günüm bugun hatta kiz kardeaimle beraber yapiyoruz birbirimize destek olmak icin

Super canim İNŞALLAH yaza zayf gireriz canm buarada kiz kardesjnle yapmanız guzel destek olursunuz:KK66: kolay gelsin kac kilo vermen gerek canım

Merhabaaa gunlugunu yeni gordum, biliyor musun suan boyumuz kilomuz yaşimiz dahi ayni: D

İlgimi cekti yazayim dedim. Benim yaptigim diyet de seninkine cok benziyor. Gunlugume de beklerim. Aslinda gecen yaz yazmaya baslamistim ama arada umutsuzluga kapilip biraktim. Suan devam ediyorum bir ayi gecti tekrar basladim.
Basarilar ve mutluluklar dilerim. Ben yine ugrarim

Ayni durumdayiz desene hoşgeldin canimmm :KK66:

Tabi gelirim bi bakmissin yaza ikimzde ayni andaa 55 oluruz :KK66: İNŞALLAH

Kolay gelsin canim gel bende gelirim :KK66:

bende sabah uyandim 10 dakika leslie ile yurudum 10 mekik cektim, ilk gun icin fena sayilmaz.
ben gecen ay baslamistim 5 kilo vermistim bir haftadir hic dikkat etmedim ve cok yedim, 2 kilosunu geri almisim :KK43: birakmayalim hic arkadaslar.
Birakmayalim yazin istedgmz giysileriii giyeljmmm zayf zayf ne güzel:KK66: guzel kuzum ii yapmışsın

aciktiginizda ve caniniz tatli istediginde bir tane hurma yemenizi tavsiye ederim. Normal tatli yemeyecegim, cayida sekersiz icicam. hurmanin kalorisi 30 ( cok iri olmayanlarin) ve saglikli sonucta, ambalajli urunler yememeye dikkat edicam.
Hurma cok saglikymis kuzum:KK66:

bende iki hafta ekmek yememistim 1000 kalorinin altindaydi yediklerim sonra bir diyetisyenin yazisini okudum, metabolizmanizi yavaslatirsiniz yaptiginiz diyetle bir iki ay belki istediginiz kiloda kalirsiniz ama sonra gene alirsiniz diyordu. Internette metabolizma hizinizi hesaplayabileceginiz yerler var. farzedelim 1500 kalori sizinki 200-300 kalori daha azini alin diyordu, yavas ama saglikli ve surekli kilo verebilirsiniz. Ben tekrar ekmek yemeye baslamistm, ince kucuk bir dilim her ogunde, oylede verdim klo, cok yiyorum gibi geliyodu ama veriyordum.

Haklsn cok az kaloride sagliksiz denge yi kurmak lazim canimmm :KK66:

X