82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Iste baslangic kilom evet cok fazla ama ordan azar azar gidicek 82 bi bakmisim 62 olucak İNŞALLAH benım elimde basaricam:KK59:

Menulerimi toplu sekilde resimli olarak cekip koyucam simdi diyet yontemleri arastiriyimm sok ta yaparim sagliklida yaparim elimden gelen ne varsa savas actim yağlara:KK11::nazar:

Diyet arastirmasi yaptim haydi baslama zamani :KK66:

Ben bi kursta muhasebe ogretmeniyim kurs yeri evime yakın oglen Yemeklerimi evde yicem sansliyim :KK66:

Isim 4 5 gibi de bitiyor aksam 8den sonrada resimlerini cektigim Yemeklerimi paylasirim haydi yolum acik olsun :KK66:

PaperArtist_2015-02-23_08-21-32.jpeg

Ev halimle suannki kilo durumum fotosunu cektim her 1 ay foto paylasip aradaki farki gormek istiyorum
23 subat

PaperArtist_2015-02-23_08-22-10.jpeg

biliyorum goruntum suan haliyle kilolu bide ev halim ama 1 ay sonra INŞALLAH bu halimden eser kalmicak oyuzden suan üzülmuyorum dogru yolu buldugum için cok mutluyum :KK66:

23 subat

Evet canım günaydın bu arada yeni bir günde kararlı bir kadın görüyorum :) öğle yemeklerini evde yiyebilmen çok iyi akşamlar işin de erken bitiyor bu konuda da şanslısın. Diyetin hayırlı olsun :)

AMiN canim :KK66: elimden geleni yapicam evet is durumum cok musait sansliyim cok şükür RABBİME :KK36:

İyi dileklerin icin cok tesekkur ederim canim benim:KK19:

Canım ben gun içinde yediklerime dikkat edip 6dan sonra bişey yemeyerek denicem.
Akşam yemeğimi yarım saat önce yedim bu saatten sonra sadece içecek tuketebilirim.

Guzel canim

Bende ekmegi hayatımdan çıkarmaya çalışcam ve bol bol spor saglikli olan ne varsa yuruyus yapmaliyim bakalim:KK66:

Ekmeği bende kesmek istiyorum
Ama bazı seylerde varki ekmeksiz yenmez ya
Oyuzden ben ekmek lazım olmadıkca yemicem. Mesela suyuna banmalık bir yemek yoksa yemicem.
Manttikli canim benn corba tuketicem diyetisyen aksmlari corba sebze onermisti o sekil hafif beslenelim aksamlari nedersn

Ogle yemegim foto cekemedim

Tavuklu salata
Bi bardak ayran

Aksam

Bi kase corba (yogurt)
Bi kase marol salatasi 1 dilim ekmek yicem

X